Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Gość Olbaid

Kusza o ktorej rozmawiacie to jest Needler, czyli najlepszy unikatowy luk w Diablo. Dlaczego najlepszy? Poniewaz posiada najwieksza z unikatow szybkosc strzalu. Najlepszymi lukami w grze sa Massive Bow of Swittness.

Dlaczego ludzie z Cda tak malo graja w D1 na BN. Ja na razie widzialem i gralem tylko z Tigesem. Redakcja, Diablo to najlepsza sieciowa gra jaka powastala grajcie w nią :) Tiges was namowi :)

A tutaj moj maly wywod :):

Klimat Diablo, jest niepowtarzalny. Nic co jest tak proste nie jest tak idealne. Podam najwazniejsze motywy, aspekty wymienie od myslikow.

- motym wojny grzechu

- sytacja na koncu gry, gdzie wygrany staje sie potepiony i jest nosicielem swojego wroga

- w Diablo nic nie jest pewne, jasne, latwe np: kapliczki które zamiast pomagac odbieraja mane na zawsze.

- lektorzy, uwazam ze tak wczuc sie w swoje role i pokazac swoje wibitne umiejetnosci to nie lada sztuka np: akcent Griswolda, lektor czytajacy ksiegi, Butcher

- tak jak w Biblii Satana przetwa i zwyciezy tylko najsilniejszy, slabi i nie chcacy poznac aspektow zla i dobra, zostana wtopieni przez kopyto Satana

- klimat ( nie lubie tego neologizmu ale jak Wy go uzyliscie wiec i ja to zrobie ) podkreśla piękna muzyka, motyw z miasta zapada na dlugo w pamiec.

- legendy, mistycyzm, nawiazania do starozytnosci - ubiory bron, antyku - heros potwory-bossowie, baroku- motyw szatana i wiecznego cierpienia.

- cut scenki, kiedy pierwszy raz zobaczylem kruka wydrapujacego oko z lezacych trzewi, uwierzylem ze sa jeszcze graficy ktorym nie brakuje weny tworczej i odwaza sie przecistawic laickiemu i dziecinnemu Fantasy, ktore jest propagowane prze takie gry jak BG.

- motyw upadlych aniolow

- motyw jakze pieknie nawiazujacy do Biblii Satana siedmiu wladcow Piekiel

Zapraszam do dyskusji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olbaid

Kusza o ktorej rozmawiacie to jest Needler, czyli najlepszy unikatowy luk w Diablo. Dlaczego najlepszy? Poniewaz posiada najwieksza z unikatow szybkosc strzalu. Najlepszymi lukami w grze sa Massive Bow of Swittness.

Dlaczego ludzie z Cda tak malo graja w D1 na BN. Ja na razie widzialem i gralem tylko z Tigesem. Redakcja, Diablo to najlepsza sieciowa gra jaka powastala grajcie w nią :) Tiges was namowi :)

A tutaj moj maly wywod :):

Klimat Diablo, jest niepowtarzalny. Nic co jest tak proste nie jest tak idealne. Podam najwazniejsze motywy, aspekty wymienie od myslikow.

- motym wojny grzechu

- sytacja na koncu gry, gdzie wygrany staje sie potepiony i jest nosicielem swojego wroga

- w Diablo nic nie jest pewne, jasne, latwe np: kapliczki które zamiast pomagac odbieraja mane na zawsze.

- lektorzy, uwazam ze tak wczuc sie w swoje role i pokazac swoje wibitne umiejetnosci to nie lada sztuka np: akcent Griswolda, lektor czytajacy ksiegi, Butcher

- tak jak w Biblii Satana przetwa i zwyciezy tylko najsilniejszy, slabi i nie chcacy poznac aspektow zla i dobra, zostana wtopieni przez kopyto Satana

- klimat ( nie lubie tego neologizmu ale jak Wy go uzyliscie wiec i ja to zrobie ) podkreśla piękna muzyka, motyw z miasta zapada na dlugo w pamiec.

- legendy, mistycyzm, nawiazania do starozytnosci - ubiory bron, antyku - heros potwory-bossowie, baroku- motyw szatana i wiecznego cierpienia.

- cut scenki, kiedy pierwszy raz zobaczylem kruka wydrapujacego oko z lezacych trzewi, uwierzylem ze sa jeszcze graficy ktorym nie brakuje weny tworczej i odwaza sie przecistawic laickiemu i dziecinnemu Fantasy, ktore jest propagowane prze takie gry jak BG.

- motyw upadlych aniolow

- motyw jakze pieknie nawiazujacy do Biblii Satana siedmiu wladcow Piekiel

Zapraszam do dyskusji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olbaid

Kusza o ktorej rozmawiacie to jest Needler, czyli najlepszy unikatowy luk w Diablo. Dlaczego najlepszy? Poniewaz posiada najwieksza z unikatow szybkosc strzalu. Najlepszymi lukami w grze sa Massive Bow of Swittness.

Dlaczego ludzie z Cda tak malo graja w D1 na BN. Ja na razie widzialem i gralem tylko z Tigesem. Redakcja, Diablo to najlepsza sieciowa gra jaka powastala grajcie w nią :) Tiges was namowi :)

A tutaj moj maly wywod :):

Klimat Diablo, jest niepowtarzalny. Nic co jest tak proste nie jest tak idealne. Podam najwazniejsze motywy, aspekty wymienie od myslikow.

- motym wojny grzechu

- sytacja na koncu gry, gdzie wygrany staje sie potepiony i jest nosicielem swojego wroga

- w Diablo nic nie jest pewne, jasne, latwe np: kapliczki które zamiast pomagac odbieraja mane na zawsze.

- lektorzy, uwazam ze tak wczuc sie w swoje role i pokazac swoje wibitne umiejetnosci to nie lada sztuka np: akcent Griswolda, lektor czytajacy ksiegi, Butcher

- tak jak w Biblii Satana przetwa i zwyciezy tylko najsilniejszy, slabi i nie chcacy poznac aspektow zla i dobra, zostana wtopieni przez kopyto Satana

- klimat ( nie lubie tego neologizmu ale jak Wy go uzyliscie wiec i ja to zrobie ) podkreśla piękna muzyka, motyw z miasta zapada na dlugo w pamiec.

- legendy, mistycyzm, nawiazania do starozytnosci - ubiory bron, antyku - heros potwory-bossowie, baroku- motyw szatana i wiecznego cierpienia.

- cut scenki, kiedy pierwszy raz zobaczylem kruka wydrapujacego oko z lezacych trzewi, uwierzylem ze sa jeszcze graficy ktorym nie brakuje weny tworczej i odwaza sie przecistawic laickiemu i dziecinnemu Fantasy, ktore jest propagowane prze takie gry jak BG.

- motyw upadlych aniolow

- motyw jakze pieknie nawiazujacy do Biblii Satana siedmiu wladcow Piekiel

Zapraszam do dyskusji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olbaid

PRZEPRASZAM! Wyskakiwal mi jakis blad i mywlalem ze ten post sie nie wrzucil na forum :(( Wiec staralem sie to wrzucic bez bledu i zrobilem duzo kopii :( Prosze moderatorow o usuniecie wszystkich tych kopii i pozostawienie ostatniej wersji :) Przepraszam za klopoty. To wina mojej niewiedzy i bledu ktory wyskakiwal. Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
A właściwei co to za program i skąd go wziąść?

To nie program tylko patch. Najnowszy możesz ściągnąć z prawie każdej strony o Diablo2. Potem tylko Enter, wpisujesz players 8, znów Enter i przeciwnicy są dużo mocniejsi czyli więcej XP'ków i lepsze przedmioty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam osobiście też kiedyś dużo pogrywałem w diablo II , faktycznie, żeby do czegoś dojść, trzeba włączyć players 8, bez tego ani rusz.

Znam gościa, który ma 6 podpakowanych do 99 poziomu postaci, ale.... na BattleNecie !! A najlepsze jest to, że on łączy się przez modem :D

Moje największe osiągnięcie w d2 to nekromancer na 78 poziomie. Wybuch zwłok&żelazna dziewica + jakiś golem (wszystko na 20) daje mieszankę nie do zatrzymania!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
sam osobiście też kiedyś dużo pogrywałem w diablo II , faktycznie, żeby do czegoś dojść, trzeba włączyć players 8, bez tego ani rusz.

Znam gościa, który ma 6 podpakowanych do 99 poziomu postaci, ale.... na BattleNecie !! A najlepsze jest to, że on łączy się przez modem :D

Moje największe osiągnięcie w d2 to nekromancer na 78 poziomie. Wybuch zwłok&żelazna dziewica + jakiś golem (wszystko na 20) daje mieszankę nie do zatrzymania!

Ja nekromantą nie osiągnąłem takiego poziomu. Nie podeszła mi ta postać i tyle.

Paladyni i tak są lepsi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EvilKurt

Diablo 1 to już klasyk. Pamiętam jak grałem w to nocami aby wreszcie dojść do tego wielkiego Diablo, doszedłem do samego końca i... skasowałem go :)

Banalne, ale bardzo fajne. W Diablo chętnie pograłbym nawet i teraz, niestety nie mam tej gry :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszedł wreszcie ten patch? ja straciłem nadzieję jakiś miesiąc temu :wink: ale chyba bede musiał go ściągnąć, skoro tyle daje.

ciekawe czy moja Ama na 97 poziomie będzie miała problemy :twisted:

acha, amazon & nekromancer rulz !!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |RaveN|

Diablo 1 przeszedłem chyba 2 razy i zacząłem 3ci... ale mi sie ode(-)chciało (jak to sie pisze?)... przez net nie grałem (z powodu braku netu :P )

W D2 grałem ok. 3 miechy na BN i max co miałem to barb na 91 lvl ale i tak najbardziej do gustu przypadła mi sorka (64 lvl :lol: )

A ten patch 1.10 wprowadza jakieś poważne zmiany??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała seria Diablo jest bardzo dobra. Szczególnie jedynka, która jak na tamte czasy naprawde wymiatała klimatem. A na dodatek już niedługo ma wyjść patch 1.10 do drugiej czesci. Juz mozna sciagnac bete tego patcha.

Mam jeszcze jedno pytanie: Gdzie w Polsce można kupić Diablo II + dodatek ? Nie mogę nigdzie znalesc w sklepach !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytalem wszystkich postow bo jest juz puźno i chce mi sie troche spac ale musze to napisac.Diablo 2 LOD wgniata w ziemie wszystkie gry tego gatunku.w jedyne nie gralem dluzej niz 10 min bo jest to(dla mnie) absolutna cienizna.nie da sie biegac mapy w miescie nie da sie wlaczyc a na poczatek dostajemy tylko2 miksturki many.jednym slowem porażka.yyyyyyyyyy za to 2 jest to najlepsza gra jaką widzialem do czasu dodatku do niej.2-ujka jest prawie idealna.swietmy klimat GRYWALNOSC,potwory,bossy.czyliu wszystko czego potrzebuje gra na 2 miejscu wśrud najlepszych. no i w końcu 1 miejsce.Diablo 2 Lord Of Destruction.gra jakiej swiat nie widzial i nie zobaczy(no moze diablo 3 bedzie lepsze jak bedzie).ta gra jest absolutnie doskonala.przeszlem ja cala kilka razy potem kiedy mi sie znudzilo grac legit zaczelem czitowac.te postacie HIGH lvl.którymi sie teraz zajmuje naprawde robia wrazenie.albo maxymalne obrazenia ponad 7 miliardów.po prostu cudo.a OBN absolutny geniusz.robienie itemow,postaci,qestów,BAJER.o i o patchu 1.10.no no panowie z blizzardu sie nie popisali.jest to spore gu###.przyklad:maxymalny poziom umiejetnosci to 99 lvl.co na tym lvlu mozna zrobic??chyba jakąś zombie zabic.to mi sie najbardziej niepdobalo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co to przechodzic kilka razy? Raz to i tak za duzo. Schemat wyglada tak:

1. Wchodzisz do lokacji

2.Wybijasz wszystkich wrogow i zabierasz ich sprzet

3.Czasem (podkreslam czasem) z kims gadasz, komus cos przynosisz itp.

4.Idziesz do nastepnej lokacji.

Ludzie no ile mozna w to grac? Pomysl tejgry jest prosty jak konstrukcja cepa. Zadnego klimatu nic.

no no nie ladnie.moze jeszcze to napiszesz na bilbordzie?albo wejdz na CBN albo OBN i tak to powiesz to jak ci skopią pupcie to nie zmiesci ci sie przez dżwi garazu.osobiscie zapraszam cie na WALKE (DUEL) na OBN podaj tylko termin.pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Żuber

A ja tam sie z LG nie zgadzam. Miom zdaniem Diablo ma o wiele lepszy klimat od Diablo 2. Powiem nawet , że to w D2 nie ma klimatu.

Jesli dobrze pamietam to w dodatku do jedynki (Hellfire) mozna biegac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...