Jump to content
Guest kabura

Diablo (seria)

Recommended Posts

Jeżeli chodzi o poziom trudności to wszystko poniżej Tormenta to jest kpina, a nie poziom trudności. Przechodzisz z palcem w nosie.

Z mapami jest pół-na-pół raczej, wydaje się że jest tyle samo otwartych co korytarzowych.
Pamiętaj, że w trójce buildy robi się w oparciu o posiadane przedmioty legendarne/setowe które boostują daną umiejętność.
Co do grafiki i cukierkowatości to niestety masz rację. Nie ma już tego klimatu co w jedynce i dwójce. Brak płonących krzyży itp. a paleta kolorów jest straszne wyblakła (brak tej soczystej czerwieni z dwójki) 

28 minut temu, Rennard napisał:

Co do grafiki i cukierkowatości to niestety masz rację. Nie ma już tego klimatu co w jedynce i dwójce. Brak płonących krzyży itp. a paleta kolorów jest straszne wyblakła (brak tej soczystej czerwieni z dwójki) 

Z ust mi to wyjąłeś. Znów odniosę się do PoE gdzie wizyta w podziemiach Lunaris Temple gdzie siedzi Piety zostaje w głowie na długi czas. Stosy nagich ciał, baseny krwi a przede wszystkim jęki konających i torturowanych. Nawet nie przypuszczałem że w grze izometrycznej można osiągnąć taki poziom ... hmm ... horroru?

No ale się nie dziwię. Blizz chciał zmaksymalizować zyski więc wyciął mrok, zrezygnował z takich elementów okrucieństwa,przemocy i horroru bo nie dostałby PEGI 16 i zrobił przyjemną graficzkę żeby rodzice bez oporów zgadzali się na prośby dzieciaków o kupienie gry. P

6 godzin temu, Doman18 napisał:

od razu po wejściu na mapę zmieniłem język

J Polski w większości gier blizza woła o pomstę do nieba. 

Teraz rozumiem wiele zarzutów pod względem słabszego klimatu w stosunku do pierwowzorów bo akurat ostatnio oglądałem gameplaye D2.

Zabawna sprawa, bo D2 było równiez odsądzane od czci i wiary za swój "jasny" klimat czyli kompletny brak klimatu względem pierwowzoru. 

"korytarzowość" map

Są takie i takie. Niektóre to przerywniki między lokacjami a inne są dość otwarte. W pierwszym akcie masz tego trochę, przed cmentarzem, po cmentarzu chociażby. 

poziom trudności - ostatniego bossa I aktu ubiłem w kilkanaście sekund bez większego wysiłku. Zdecydowanie przesada

Dlatego poziomów trudności masz około 20. 

2 godziny temu, Rennard napisał:

Nie ma już tego klimatu co w jedynce i dwójce. Brak płonących krzyży itp. a paleta kolorów jest straszne wyblakła (brak tej soczystej czerwieni z dwójki) 

Serio? Porównaj sobie screeny z d2 i d3. I jak to możliwe, że grafika jest bardziej cukierkowa skoro ma wyblakłe kolory względem poprzednich części? 

2 godziny temu, Doman18 napisał:

Stosy nagich ciał, baseny krwi a przede wszystkim jęki konających i torturowanych

Lochy Leorica się kłaniają. 

2 godziny temu, Doman18 napisał:

Blizz chciał zmaksymalizować zyski więc wyciął mrok, zrezygnował z takich elementów okrucieństwa,przemocy i horroru bo nie dostałby PEGI 16 i zrobił przyjemną graficzkę żeby rodzice bez oporów zgadzali się na prośby dzieciaków o kupienie gry

Tinfoil hat.

Po wpisaniu Leorics dungeons nic ni znalazłem ale znalazłem gameplaye z Halls of Agony które wydają się być zbliżone i nadal zdecydowanie nie mają porównania do tego (w filmiku wsłuchajcie się w odgłosy) :

A, no i żeby nie było że to tylko moje widzimisię.

http://steamcommunity.com/app/238960/discussions/0/648811670529350765/maxresdefault.jpg

Edited by Doman18

@aliven To nie jest żadna teoria spiskowa, że developerzy decydują się na taki a nie inny wygląd gry, żeby była dostępna dla jak najszerszego grona odbiorców. 
Może źle się wyraziłem jeżeli chodzi o ta cukierkowość. Kolory w D3 są bardziej pastelowe, przyjemniejsze dla oka niż ostre barwy, które były w D2. Może wpływ na różnicę w odbiorze ma to, że D1 i D2 miały niższą rozdzielczość przez co widoczna była większa pikseloza, a co za tym idzie wszystko było bardziej wyostrzone. Ale sam design świata też ma tutaj dużo do powiedzenia, poprzednie części zwracały się bardziej w stronę dark fantasy (książki w Diablo 1, wszechobecne płonące krzyże i pentagramy) gdzie trójka poszła bardziej w stronę hm... czegoś mniej poważnego? Ciężko to określić, ale całość była bardziej zabawna niż mroczna jak poprzednie części. przykłady - Shen, stałe nagabywanie przez WIELKICH ZŁYCH BOSSÓW (uh jaki to ja jestem zły i to że wyciąłeś w pień moją armię nic nie znaczy, bo mam jeszcze inny plan hehehe) Dużo zmieniła też taka sobie muzyka (w porównaniu do poprzednich części)

• Upvote 1

7 godzin temu, Rennard napisał:

poprzednie części zwracały się bardziej w stronę dark fantasy (książki w Diablo 1, wszechobecne płonące krzyże i pentagramy)

Może dla kogoś to dark fantasy. Dla mnie to takie samo dark jak dzieciaki emo z ostrym makijażem. Takie coś wywołuje u mnie jedynie śmiech politowania. Jasne, jak byłem pacholęciem to mi się podobało, takie mroczne. 

Ciężko to określić, ale całość była bardziej zabawna niż mroczna jak poprzednie części.

Czyli wolisz "lol you are mad king now" z jedynki od wglądu w psychikę Leorica jaki mamy w trójce? 

Niektóre rzeczy sa nietrafione IMO (Maghda) ale klimat jest znacznie lepszy niż w D2. Zresztą dla mnie klimat D2 kończył się wraz ze śmiercią Andariel. Potem było IMO tylko gorzej, poza cinematicami, które były i są genialne. 

W D3 też uważam, że pierwszy akt ma najlepszy klimat. Choć doceniam również piąty akt, czego niestety nie mogłem powiedzieć o Harrogath. 

przykłady - Shen

Zarówno Shen jak i Krzyżak towarzysz mają ciekawszą historię od 3 części Diablo razem wziętych. Robiłeś ich questy do samego końca?

Jeżeli chodzi o gadki to nie zapominajmy o nieśmiertelnym "Ale tu strasznie śmiercią śmierdzi" Barbarzyńcy, gdy wchodził do więzienia w D2, wygłoszone tonem zgorszonej starszej panny. Albo, z furią pięciolatka "Zamkniete!" po kliknięciu na skrzynkę bez klucza. Taki ciężki i poważny klimat. 

Nie grałem nigdy po angielsku w D2 ale w D3 gra zyskała dużo po zmianie języka na angielski. Może to wina dubbingu ale to były czasu Baldursów, gdzie dubbing był lepszy od oryginału. Zanim Blizz się zeszmacił w tej kwestii. 

Fun fact - Diablo po angielsku nie brzmi jak kretyn. 

nagabywanie przez WIELKICH ZŁYCH BOSSÓW

Ja nigdy nie twierdziłem, że fabuła jest dobra w D3. Ja ją wręcz wyśmiewałem. W dwójce była lepsza, ale głównie przez to, że to było coś nowego dla mnie. 

taka sobie muzyka (w porównaniu do poprzednich części)

Szczerze to pamiętam jedynie początkowe takty zaraz po stworzeniu postaci i w menu. 

Dla mnie akurat pierwszy akt D2 był raczej nudnawy - szarobure pustkowia i czasem jakieś drzewo czy kamień, ogólnie nic specjalnie się nie dzieje. Już tam wolałem biegi po pustyni w akcie drugim. Ale fakt, akt piąty z przebijaniem się przez fortyfikacje był całkiem, całkiem.

Ja tam jednak obstaję przy tym, że DLA MNIE umiejętności nekromanty nie dają jakichś super fajerwerków, ani też ta horda szkieletów nie wydaje się być specjalnie pożyteczna. Może to kwestia tego, że nadal nabijam poziomy, a nie staram się o skompletowanie zestawu... ale po prawdzie jakoś nie mam serca do D3 po nabiciu maksymalnego poziomu i ukończenia kampanii. Ot, czasem może skoczę pozbierać składniki, ale jakoś mnie nie bawi kombinowanie z zestawami.

1 godzinę temu, XanderMorhaime napisał:

Ja tam jednak obstaję przy tym, że DLA MNIE umiejętności nekromanty nie dają jakichś super fajerwerków, ani też ta horda szkieletów nie wydaje się być specjalnie pożyteczna.

Okej. 

1 godzinę temu, XanderMorhaime napisał:

Może to kwestia tego, że nadal nabijam poziomy, a nie staram się o skompletowanie zestawu... ale po prawdzie jakoś nie mam serca do D3 po nabiciu maksymalnego poziomu i ukończenia kampanii.

Dlatego ja czekam na sezon gdzie pierwszy zestaw dostanę za free by się móc zacząć bawić. 

To może szybciej byłoby wyfarmić seta z shardów.
Za rifta 65-70 dostaje się już ze 250-300 odłamków.. kilka takich biegów i masz uzbierane ich koło 1000.
A to już pozwoli na wykupienie u kadali kilkunastu elementów armora..
Tylko tak.. trzeba się przemóc i znowu coś pofarmić :)

Opcja z sezonami jest dla leniuszków :) ..... no albo dla osób, które szanują swój czas :)

10 godzin temu, AdeKK napisał:

To może szybciej byłoby wyfarmić seta z shardów.

Najszybciej to jest w kostce za upgrade zółtego itemka. Tylko deaths breath leci jak złoto. 

10 godzin temu, AdeKK napisał:

Tylko tak.. trzeba się przemóc i znowu coś pofarmić

Nie znosze farmy dla farmy czy grindu dla grindu. Może to brzmi dziwnie ale dzięki temu lubię sezony. Bo staram się coś wymaksowac od nowa, nową postacią. 

Zresztą necro i tak będę kasował bo bardziej mi się podobają damskie animacje. 

Dodatkowo season challenge są dla mnie motywacją. 

Ja z kolei już od gdzieś 3 sezonów mam ich dość, bo nie dość że trzeba wszystko robić na nowo, to właściwie to samo. Nadchodzący sezon 11 odbębnię tak o, dla zasady, bo nic tam ciekawego nie ma. Jakiś wężyk jako zwierzak i jakaś dziwna ramka portretu niezbyt mnie przekonują bym nabijał paragony. Zajmę się moją niesezonową Łowczynią demonów za ten czas. No i planuję zaopatrzyć się w nekromantę, a nim chociaż może trochę pogram na sezonie. Zawsze to coś nowego. No i fajny kolor skrzydeł można upolować dla nekromantów, więc pewnie tym się zajmę.

Dostępne jest wydarzenie społecznościowe, które zwiększa zdobywane doświadczenie o 200%. Jak komuś zależy na szybszym nabijaniu paragonów niech skorzysta. Efekt ten będzie się utrzymywał przez weekend.

Strasznie mizerny ten bonus. Jakby go dodali na początku sezonu albo nawet troszkę później, to pewnie bym rozważył odpalenie Diabełka. Jednak na ns, to bonusik jest nieduży. 

Jakoś ostatnio straciłem nawet ochotę na kupno Nekromanty, bo mam w co grać, a nie wprowadzają nic na tyle ciekawego, żeby mnie wciągnęło z powrotem.

Ja tam trochę pogram. I tak leveluje legendarne klejnoty na rozpacz caldesanna, a przy okazji trochę wpadnie poziomów mistrzowskich, bo na niesezonowej postaci idą jak krew z nosa.

No i dotarliśmy do trzynastego sezonu w Diablo III, który przez wielu fanów miał być wyjątkowy, no i taki jest, tyle że nie w pozytywnym znaczeniu. To, z czym wyskoczył Blizzard jako nagrody za sezon to jakaś kpina: https://eu.battle.net/d3/pl/blog/21534734
Takich miśków to jest już ze dwie sztuki, tyle że nie z taką teksturą, a jakaś anielska ramka to moim zdaniem kolejna kpina, która powinna być na jakimś PST, a nie oficjalnie (to może być spoiler, więc ostrzegam przed odwiedzaniem: https://media-diablofans.cursecdn.com/attachments/22/214/2-4-p2-items-portraits.jpg, to ramki, które w większości wykorzystano, a reszta czeka na kolejne sezony). Dalej też nie jest lepiej - podboje to kopiuj wklej poprzednich sezonów i nie widzę sensu produkowania się z nimi (ok, może świeższym graczom kolejna zakładka w skrytce na graty się przyda, ale weteranom niekoniecznie, bo niby co tam nowego chować). Smutno, że tytuł który był prekursorem gatunku kończy w taki sposób. Poza tym Blizz by się wstydził odstawiać takie coś fanom, bo stać ich na to, by przyciągnąć graczy chociaż na sezon, ale widocznie im na tym nie zależy. :icon_cry:

• Upvote 1

2 godziny temu, Deathroll2097 napisał:

anielska ramka to moim zdaniem kolejna kpina

Sa gusta i guściki. Jest na pewno inna od poprzednich i trzyma taki sam wysoki poziom wizualny. 

Smutno, że tytuł który był prekursorem gatunku kończy w taki sposób

Znaczy z większym wsparciem niż kiedykolwiek miało Diablo 2? Nawet jak mamy część rzeczy kopiuj wklej. 

Blizz by się wstydził odstawiać takie coś fanom, bo stać ich na to

Blizzard nie zarabia na Diablo 3 ani grosza obecnie. Nie ma tutaj żadnych mikrotransakcji, nie istnieją loot boxy, nie ma dlc wypuszczanych regularnie. Innymi słowy chcesz by Blizzard tracił pieniądze na grę na której się nie da zarobić. I jeszcze raz - Blizz daje znacznie wiecej D3 niż kiedykolwiek dostało D2. 

Prawdopodobnie nic więcej nie zmieni w sprawie D3. Blizz połozył lachę tutaj (w swoim stylu, czyli zapewni wsparcie do końca świata) i jeżeli już to należy oczekiwać na D4. 

15 minut temu, aliven napisał:

Sa gusta i guściki. Jest na pewno inna od poprzednich i trzyma taki sam wysoki poziom wizualny. 

Nie, nie trzyma. Na poziomie grafików z Blizzarda takie coś to kpina, a ten misiek to już w ogóle, którego jak wspomniałem są dwie wersje. Wystarczyło ozdobić model pewnie w minutę, a ramkę niejeden fan zrobiłby lepszą. Ale "my wiemy, co graczom się podoba".

Znaczy z większym wsparciem niż kiedykolwiek miało Diablo 2? Nawet jak mamy część rzeczy kopiuj wklej. 

Chodzi mi o sezony, które mają potencjał i powinny ożywiać rozgrywkę, a są centralnie olewane przez Blizza i robione na odwal się. I to nie jest jakieś z czterech liter wzięte życzenie, ale obietnica twórców, że będą wspierać grę na przyzwoitym poziomie w tej kwestii. Hmm, za to dostajemy jakieś bzdety na sezonie i robienie tego samego w kółko.

Blizzard nie zarabia na Diablo 3 ani grosza obecnie. Nie ma tutaj żadnych mikrotransakcji, nie istnieją loot boxy, nie ma dlc wypuszczanych regularnie. Innymi słowy chcesz by Blizzard tracił pieniądze na grę na której się nie da zarobić. I jeszcze raz - Blizz daje znacznie wiecej D3 niż kiedykolwiek dostało D2. 

Prawdopodobnie nic więcej nie zmieni w sprawie D3. Blizz połozył lachę tutaj (w swoim stylu, czyli zapewni wsparcie do końca świata) i jeżeli już to należy oczekiwać na D4. 

Nie chcę tu wychodzić na jakiegoś hejtera, bo nim nie jestem i bardzo lubię tę odsłonę, dlatego tak mnie to wpienia. Były wspaniałe plany na rozwój trójki, nawet coś w tym kierunku się ruszyło dzięki RoS, ale ostatecznie dostajemy ochłapy. I jeszcze jedno - Blizzard to nie pierwsze lepsze azjatyckie studio, które takimi hasłami mami odbiorców, ale gigant z potężnym zapleczem i wołający sobie za gry niemałe sumy (a nekromanta to za darmo w Diabolo 3?). Chcę po prostu, by firma zrobiła to, co ogólnie założyła odnośnie DIII (a chyba olanie tego tytułu nie było takim zamysłem. Chyba że się mylę.)

• Upvote 1

13 godzin temu, Deathroll2097 napisał:

Nie, nie trzyma. Na poziomie grafików z Blizzarda takie coś to kpina

To tylko Twoja opinia. I z czysto technicznego punktu widzenia jest na identycznym poziomie. Czy widzisz tam coś rozpikselowanego albo niską rozdzielczość? 

ten misiek to już w ogóle

Misiek jak misiek. Więcej pracy w niego pewnie poszło niż w zrobienie drewniaka kilka sezonów temu. 

Chodzi mi o sezony, które mają potencjał i powinny ożywiać rozgrywkę, a są centralnie olewane przez Blizza i robione na odwal się

Koszt utrzymania miesięcznie JEDNEJ osoby pracującej w studiu jak Blizz to około 10 tyś dolarów. Nie chodzi o pensję tylko ale równiez ubezpieczenia czy samo stanowisko. 

Praca nad D3 jednej osoby oznacza w zasadzie wyrzucanie tych 10k co miesiąc w błoto, gdy tymczasem mozna byłoby owego pracownika przydzielić np do Overwatcha czy HS, które generują stałe zyski.

Gra pomimo to utrzymuje większe wsparcie niż D2 otrzymywało kiedykolwiek. 

będą wspierać grę na przyzwoitym poziomie w tej kwestii

Przecież to robią. Sezony lecą jak w zegarku, sa updaty do balansu rozgrywki itp. Liczyłes na cokolwiek wiecej za darmo? 

Blizzard to nie pierwsze lepsze azjatyckie studio, które takimi hasłami mami odbiorców, ale gigant z potężnym zapleczem i wołający sobie za gry niemałe sumy (a nekromanta to za darmo w Diabolo 3?)

Blizzard nie generuje zysków na D3. Sugerujesz, że ma wywalać pieniądze na martwą grę, bez playerbase. Prawdopodobnie chcieli Nekromantą zrobić ostatni zryw i sprawdzić czy jest w ogóle sens dawania jakiejkolwiek uwagi D3 i nie kalkuluje im się to po prostu. I własnie dlatego Blizzard jest takim wielkim molochem - bo nie topi pieniędzy w bzdurnych przedsięwzięciach. 

Jak byś nie wiedział w kolekcjonerskiej edycji najnowszego dodatku do WoWa są jak zawsze bonusy do reszty gier Blizzarda. Skórki, portrety it. 

Do D3 nie ma NIC. To powinnien być jasny sygnał, że D3 jest w oczach Blizzarda skończone. 

Poza tym trochę hyperbolizujesz - masz ciągle grę, która jest w pełni grywalna, patche pojawiają sie regularnie, sezony również. Wyobraź sobie, że ja też nie gram już w D3. I co z tego? Grałem do premiery i spokojnie nie żałuje wydanej nawet złotówki ani na gre, ani na dodatek, ani na nekromantę. Gra na obecnym poziomie, dosłownie opuszczona przez Blizzarda oferuje więcej grywalności i zabawy niż poprzedniczka kiedykolwiek. 

@aliven

Ja to wszystko co napisałeś rozumiem, ale nie bardzo rozumiem takiego podejścia do właśnie takich molochów jak Blizzard. To firma jak każda inna i powinna dbać o to, by wywiązać się z tych obiecanek. Mnie naprawdę nie interesuje, że pracownik blizza dostaje 10k miesięcznie, ma rodzinę na utrzymaniu, pod górkę do pracy, a przy wyjściu musi zejść po schodach. Jeżeli taki gość na stanowisku nie potrafi sobie poradzić ze swoim fachem, to niech idzie zamiatać ulicę, bo jeżeli jest przydzielony do takiej produkcji, to niech się nią zajmie jak należy i zasłuży na te 10 koła. Ja, żeby kupić ich grę też muszę sporo zrobić i jakoś nikt się mnie o nic nie pyta. Ja daję kasę, oni niech zrobią to, do czego się zobowiązują. To proste. Mi ogólnie  chodzi o to, by przyłożyli się do sezonów, bo do reszty nie mam się co czepiać. Jest naprawdę wiele rzeczy, które można byłoby urozmaicić, a nie od kilku sezonów wklejać to samo i wciskać jakieś bohomazy zrobione na szybko (niestety innego określenia nie mam na to, co dają w 13 sezonie jako nagrodę). A ty mi tu wypisujesz jaki to Blizzard jest poszkodowany i że się nie opłaca. Po prostu niech dadzą centralną informację, że DIII mają gdzieś, co obiecywali też mają gdzieś i im się nie opłaca dalej w to bawić, a nie robią sobie żarty z siebie i graczy.

Już pomijając te moje żale pochwalę się nową zdobyczą, a konkretniej ramką, na którą polowałem od jakiegoś czasu, ale nie miałem szczęścia. Dzisiaj rano mi dropnęła:

Spoiler

XPEJfOa.jpg

J3AFB16.jpg

Zapowiada się na to, że będę biegał z taką ramką na sezonie.

44 minuty temu, Deathroll2097 napisał:

Ja to wszystko co napisałeś rozumiem

Czyżby?

44 minuty temu, Deathroll2097 napisał:

To firma jak każda inna i powinna dbać o to, by wywiązać się z tych obiecanek

Zrobili to. 

45 minut temu, Deathroll2097 napisał:

pracownik blizza dostaje 10k miesięcznie, ma rodzinę na utrzymaniu, pod górkę do pracy, a przy wyjściu musi zejść po schodach. Jeżeli taki gość na stanowisku nie potrafi sobie poradzić ze swoim fachem, to niech idzie zamiatać ulicę, bo jeżeli jest przydzielony do takiej produkcji, to niech się nią zajmie jak należy i zasłuży na te 10 koła. Ja, żeby kupić ich grę też muszę sporo zrobić i jakoś nikt się mnie o nic nie pyta. Ja daję kasę, oni niech zrobią to, do czego się zobowiązują. To proste.

45 minut temu, Deathroll2097 napisał:

Ja to wszystko co napisałeś rozumiem

Aha. Czyli jednak nie rozumiesz. 

46 minut temu, Deathroll2097 napisał:

pracownik blizza dostaje 10k miesięcznie

Nic takiego nie pisałem. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Pracownik KOSZTUJE blizzarda 10k miesięcznie. Są to koszta jakie Blizzard ponosi zatrudniając pracownika, takie jak ubezpieczenie, pensja, koszt wyposażenia stanowiska pracy, różne opłaty, modernizacje itp. 

48 minut temu, Deathroll2097 napisał:

ma rodzinę na utrzymaniu, pod górkę do pracy, a przy wyjściu musi zejść po schodach

Co to ma do rzeczy? 

48 minut temu, Deathroll2097 napisał:

Jeżeli taki gość na stanowisku nie potrafi sobie poradzić ze swoim fachem, to niech idzie zamiatać ulicę, bo jeżeli jest przydzielony do takiej produkcji, to niech się nią zajmie jak należy i zasłuży na te 10 koła

To chyba jakaś chora projekcja ale ok...

Nie rozumiesz, że pracownicy Blizzarda pracują tam gdzie im się każe. Np masz powiedzmy świetnego grafika od modeli 3D. Blizzard nie będzie mu kazał pracować przy D3, ponieważ dla Blizzarda to jest strata pieniędzy i możliwości owego pracownika. Lepiej takiego pracownika dać do Overwatcha, żeby robił nowe skórki, które bezpośrednio przekładają się na $ dla Blizzarda. 

Bardziej łopatologicznie chyba nie da się wyjaśnić czemu D3 dostaje tak mało. 

51 minut temu, Deathroll2097 napisał:

Ja, żeby kupić ich grę też muszę sporo zrobić i jakoś nikt się mnie o nic nie pyta.

Bo nikogo to nie obchodzi. 

52 minuty temu, Deathroll2097 napisał:

Ja daję kasę, oni niech zrobią to, do czego się zobowiązują. To proste.

I zrobili to. Czy masz jakiś DOWÓD, że tak nie było? 

53 minuty temu, Deathroll2097 napisał:

Mi ogólnie  chodzi o to, by przyłożyli się do sezonów, bo do reszty nie mam się co czepiać.

W poprzednich wpisach wyjaśniłem Ci dlaczego to się nigdy nie stanie. Nie zrozumiałeś. 

53 minuty temu, Deathroll2097 napisał:

A ty mi tu wypisujesz jaki to Blizzard jest poszkodowany i że się nie opłaca.

Nie jest poszkodowany, byłby gdyby się posłuchał Twojej rady.

I wyobraź sobie, że Blizzard robi własnie to co mu się opłaca. Jak każda wielka firma. To niech jest Twój osobisty Dżin. 

55 minut temu, Deathroll2097 napisał:

Po prostu niech dadzą centralną informację, że DIII mają gdzieś,

Nigdy oficjalnie tego nie powiedzą. Nie masz na co liczyć. 

55 minut temu, Deathroll2097 napisał:

co obiecywali też mają gdzieś

Co takiego obiecywali czego nie dostarczyli? 

56 minut temu, Deathroll2097 napisał:

im się nie opłaca dalej w to bawić,

Ponownie, NIGDY tego od nich nie usłyszysz. Inaczej taka informacja by została zamieszczona odnośnie D2, Warcrafta 2 i 3 już wieki temu. Wsparcie dla tych produktów RÓWNIEŻ przynosi Blizzardowi obecnie same straty. 

57 minut temu, Deathroll2097 napisał:

a nie robią sobie żarty z siebie i graczy.

Nie robią. 

Wydaje mi się, że czujesz się osobiście dotknięty. To dość niezdrowe podejście. No chyba, że Blizzard zrobił krzywdę czy też zniewagę Tobie osobiscie. 

Słuchaj kolego, streszczę się, bo zaczynasz odjeżdżać i robić z siebie wszechwiedzącego. Nie wiem czy widziałeś ich rozpiskę jakoś w 2013r. Było JASNO zaznaczone, że będą dwa dodatki do DIII (jakiś polski jutuber ma tego screen, bodajże Xaz ax). Później zaczęły się roszady wśród ekipy i kombinatorka. Nigdzie nie było napisane ani powiedziane, że będzie płatna klasa postaci, a jest zamiast drugiego dodatku. To na początek i chyba wystarczy by zrozumieć, że nie wszystko robią jak obiecali. Sami sobie narobili we własne gniazdo, a ja już im tego moją kasą czy oczekiwaniami nie będę sprzątał. No ale mają takich jak ty, co to będą krystalizować każde ich posunięcie. I na tym zakończę, bo widzę, że będziesz przy jakimkolwiek argumencie odwracał kota ogonem.

Dnia 19.02.2018 o 04:04, aliven napisał:

@Deathroll2097

Czyli nie masz argumentu, tylko JA CHCĘ BO MI OSOBISCIE OBIECALI!!!

Plus osobiste wycieczki. Faktycznie, dyskusja jest pozbawiona sensu. Miłego użalania się. 

Koronnym przykładem są zapowiadane z wielką pompą areny PvP o których braku dowiedzieliśmy się dopiero po premierze gry i sam Blizzard obiecał, że pojawią się w jakimś patchu.

Masz swój jeden argument

Ciągłe wywlekanie tego trybu PvP nie ma sensu. Żałuję, że go olali, ale i tak przy RoSie odwalili kawał dobrej roboty. Może nie wszystko było przemyślane, ale pojawił się jakiś endgame i AH został "poprawiony" (głównie dlatego, że nie potrafili sobie poradzić z ogromną liczbą botów, ale to drobiazg). Gra stała się grywalna i taka jest nadal. A że olali grę płatną raz - to nic dziwnego. Dzięki temu są jednym z czołowych developerów.

• Upvote 1

17 godzin temu, Gieszu napisał:

zapowiadane z wielką pompą areny PvP

Przecież są. 

17 godzin temu, Gieszu napisał:

Masz swój jeden argument

Nie mam.