Jump to content
Guest kabura

Diablo (seria)

Recommended Posts

Wczoraj dropnęły mi drugie do kolekcji skrzydła sokoła i nie są mi zbytnio potrzebne, więc chcę je komuś podarować. Problem w tym, że są przypisane do mojego konta jak legendarne graty, ale jest możliwość sprzedaży i mam pytanie - czy jak sprzedam je kupcowi to mój znajomy będzie mógł odkupić ten przedmiot i mieć go dla siebie?

Co to się podziało, że ludzie znowu zaczęli robić Szczeliny do końca. Wcześniej robili bo wejście do Szczeliny kosztowało fragment klucza, potem zlikwidowali fragmenty to ludzie robili do bossa i kończyli. Teraz znowu robią do końca. Coś się zmieniło znowu czy po prostu ludziom nie chce się otwierać nowej szczeliny?

Moim skromnym zdaniem zależy od mapki... Jeśli trafi się fajna mapa na rifcie (np cmentarz), która obficie obsiana jest mobkami - aż żal nie dokończyć.
Z kolei jeśli trafi się mapa z długimi krętymi, pustymi korytarzami to większość teleportuje się do miasta.

Wczoraj w ogóle trafiłem na jakiegoś fantomasa co biegał po rifcie mnichem (w zasadzie ciągnął cały team bo oprócz niego reszta była za cienka) i tłukł co popadnie ale co ciekawe nie kończył mobów. Myślałem, że chodzi mu tylko o elity żeby szybciej zrespawnować strażnika szczeliny ale gdy ten się pojawiły to mnich go olał i pobiegł dalej do następnego poziomu. Niektórych elit też nie dobijał do końca, gdy dobiegł do kamienia teleportującego do miasta dopiero wtedy zawrócił dokończyć strażnika. Zupełnie nie wiem o co mu chodziło ani czego szukał.

On 21.07.2016 at 4:27 PM, Doman18 said:

Ktoś wie gdzie tanio kupić Diablo 3 z dodatkiem?

Na cdp.pl mieli swojego czasu, nawet dość niedawno, w całkiem fajnych cenach.

PS. czy są tu jacyś posiadacze internetu od Netii? Też wam się dziwne rzeczy dzieją ostatnio z Diablo III? Losowe timeouty, wylogowania, wysokie pingi, lagi? Na początku myślałem, że to wina tego, że ruszył Sezon 7, ale inni jak widzę grają normalnie, tylko ja mam problem, i nikt inny się nie skarży.

Edited by reznor666

Dnia 15.09.2016 o 17:22, f0rst napisał:

co sądzisz o serii Diablo? Uważam, że to najlepsza giera ever tego gatunku. 

Zgadzam się ale to tylko jeżeli nie liczyć D3 niestety 3 wg. mnie zawiodła pod wieloma względami a to, że 2 lata po premierze Blizz udaje, że coś robi to w ogóle nieporozumienie. Niestety nowa ekipa nie podołała legendzie... żeby ten TorchLight nie był tak bardzo celshade'ingowy... Pomyśleć, że 20 lat po premierze 1 wychodzą mody typu Belzebub :)

19 godzin temu, krzychu35 napisał:

Zgadzam się ale to tylko jeżeli nie liczyć D3 niestety 3 wg. mnie zawiodła pod wieloma względami a to, że 2 lata po premierze Blizz udaje, że coś robi to w ogóle nieporozumienie. Niestety nowa ekipa nie podołała legendzie... 

Dzięki Bogu, że ową legendę olała i zrobiła znacznie, znacznie lepszą grę :)

3 godziny temu, krzychu35 napisał:

Ciekawe w czym D3 jest lepsze od D2? :) Chętnie się dowiem

Prawie we wszystkim poza nostalgią. Ciężko mi znaleźć punkt w którym D2 jest lepsze. Obiektywnie patrząc zarówno itemizacja jak i klasy są znacznie lepiej zaprojektowane. Pomimo tego, że często aby build działał w pełni trzeba zdobyć odpowiednie itemki (co wymaga czasu a mniej szczęścia) to każdy set - unikalny build, z unikalnym stylem grania. Na moim DH mam obecnie chyba 4 czy 5 różnych buildów. I mogę je sobie ot tak wrzucić kiedy mnie ochota najdzie. 

Poziomy trudności są równiez lepiej zaprojektowane. Tryb przygodowy bije na głowę Baal runy. Czy też na Hrabinę. 

Możliwe, że muzyka była lepsza ale to czysto subiektywne doznanie. Ba, od D2 dla mnie lepszy już był Torchlight gameplayowo (chociaż szybko wylazły jego wady). 

A nie, fabuła była lepsza w dwójce. D3 to dno i metr mułu chociaż dodatek dał bardzo ciekawe i niesztampowe rozwinięcia postaci przydupasów jak i ostatniego horadrima. Ale ogólem to kupa. 

Powiedział bym kiedyś, że w D3 brak mi nekromanty, ale z drugiej strony w D2 brak mi WD. Czy też krzyżaka. Czarodziejki (znaaaaacznie lepsza od tej z dwójki). 

Nom tak, ale jednak wolałem gdy gra pozwalała mi samemu zwiększać staty postaci, był PVP, handel, miejscówki nie były cukierkowe, i przeciwnicy bardziej zapadali w pamięć, w D3 kilka rodzajów mobków x kilka różnych skinów, poza tym jak dla mnie większość skilli w D3 jest nieprzydatnych tzw. zapchajdziury... poza tym jest stanowczo zbyt łatwo o dobry loot, od U7 legendy lecą w dużych ilościach... Gdzie ta radość związana z dropem legendy...