Jump to content
Guest kabura

Diablo (seria)

Recommended Posts

Na nowym sezonie gra się całkiem nieźle, szczególnie po tak długiej przerwie jaką miałem od tej gry. Kim postanowiliście grać w szóstym sezonie i jak tam Wasze postępy?

Z innej beczki - jest do czego wracać? Nie grałem chyba z rok, wiem, że pogłębili szczeliny i ... no właśnie? Czy ta gra wreszcie jest czymś innym niż farmieniem szczelin?

Jeżeli jak ostatnio grałeś sezony i dobiłeś do 70tki a potem odstawiłeś w kąt to w tym sezonie zrobisz to samo. Zmienili tylko numerki w skillach i tyle.

Pisze to gracz, który ma nabite ponad 3k godzin w Diabełka.

Ot dodali pety, skrzydełka i proporce do zdobycia z nowego goblina i kilku skrzynek w określonych lokacjach. Prócz tego w każdym nowym sezonie jest do zdobycia zakładka (max - 10 łącznie), no i dodali szczeliny zestawów.

Poza tym to w dalszym ciągu dokładnie to samo, czyli mozolny grind.

A w obecnym sezonie pyka mi się całkiem przyjemnie. Dla odmiany stworzyłem sobie WD na HC i aktualnie spokojnie robię rifty t10 nie mając 300 paragonu.

W jaki sposób porównujecie pierścienie?

Porównywarka bierze pod uwagę tylko jeden, ten z lewej strony.

@deZoo

Przecież to jest napisane pod opisem aktualnie wyekwipowanego pierścienia. Przytrzymaj ALT.

Edited by 2real4game
no problem :D

Dlaczego, mimo że zabijam kluczników, nie wypadają z nich żadne klucze ?

@b3rt - dzięki

Edited by deZoo

Bo drop nie jest stuprocentowy i zależy od poziomu trudności. Im mniejszy, tym mniejsza szansa na klucz.

16 minut temu, deZoo napisał:

Dlaczego, mimo że zabijam kluczników, nie wypadają z nich żadne klucze ?

Najlepiej na udręce II to minimum jest - mi w 9 na 10 przypadkach wypada

Dnia 17.05.2016 o 20:45, krzychu35 napisał:

Najlepiej na udręce II to minimum jest - mi w 9 na 10 przypadkach wypada

Nie przesadzasz? Toż to niemożliwe :)

Temu że nawet na UX ciężko osiągnąć taki wynik. Także albo mało grasz (co jest prawdopodobne), ale gadasz od rzeczy :P

W teorii pewnie tak. W praktyce - nie. Chyba że mam wyjątkowe szczęście do bugów.

No i przede wszystkim szansa na drop klucza z klucznika wynosi 0 :D

Edited by 2real4game

13 godzin temu, 2real4game napisał:

Temu że nawet na UX ciężko osiągnąć taki wynik. Także albo mało grasz (co jest prawdopodobne), ale gadasz od rzeczy :P

Kolego jak bym gadał >do rzeczy< to by mnie zamknęli w zakładzie bez klamek :D

Wczoraj dropnęły mi drugie do kolekcji skrzydła sokoła i nie są mi zbytnio potrzebne, więc chcę je komuś podarować. Problem w tym, że są przypisane do mojego konta jak legendarne graty, ale jest możliwość sprzedaży i mam pytanie - czy jak sprzedam je kupcowi to mój znajomy będzie mógł odkupić ten przedmiot i mieć go dla siebie?

Nie. Są przypisane do konta i nic tego nie zmieni. Zresztą u kupca widzisz tylko przedmioty, które osobiście sprzedałeś. 

Dnia 25.05.2016 o 22:24, aliven napisał:

@2real4game

Na t10 bodajże jest 100% szansy o ile się nie mylę. 

nie jest 100%, mialem gry ze nawet nie wypadl 1 klucz albo wlasnie 1, a mialem tez gry ze wypadl z wszystkich 4. Na bank nie jest 100% na tX

Co to się podziało, że ludzie znowu zaczęli robić Szczeliny do końca. Wcześniej robili bo wejście do Szczeliny kosztowało fragment klucza, potem zlikwidowali fragmenty to ludzie robili do bossa i kończyli. Teraz znowu robią do końca. Coś się zmieniło znowu czy po prostu ludziom nie chce się otwierać nowej szczeliny?

Moim skromnym zdaniem zależy od mapki... Jeśli trafi się fajna mapa na rifcie (np cmentarz), która obficie obsiana jest mobkami - aż żal nie dokończyć.
Z kolei jeśli trafi się mapa z długimi krętymi, pustymi korytarzami to większość teleportuje się do miasta.

Wczoraj w ogóle trafiłem na jakiegoś fantomasa co biegał po rifcie mnichem (w zasadzie ciągnął cały team bo oprócz niego reszta była za cienka) i tłukł co popadnie ale co ciekawe nie kończył mobów. Myślałem, że chodzi mu tylko o elity żeby szybciej zrespawnować strażnika szczeliny ale gdy ten się pojawiły to mnich go olał i pobiegł dalej do następnego poziomu. Niektórych elit też nie dobijał do końca, gdy dobiegł do kamienia teleportującego do miasta dopiero wtedy zawrócił dokończyć strażnika. Zupełnie nie wiem o co mu chodziło ani czego szukał.