Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Co taka cisza w temacie? W najbliższych tygodniach wychodzi dosyć ważna aktualizacja (oznaczona numerkiem 2.1), która wprowadzi istotne zmiany do gry. Przede wszystkim tryby sezonowe, Głębokie Szczeliny i klejnoty legendarne. Te ostatnie są szczególnie ciekawe, bo będzie je można ponoć ulepszać w nieskończoność.

Jeżeli chodzi o Głębokie Szczeliny, to będzie do nich potrzebny odpowiedni klucz (każdy będzie musiał mieć swój), który będzie leciał z bossa w tradycyjnym rifcie, ale rozgrywka w niej będzie się już trochę różniła, bo będzie grą na czas. Żeby go zaoszczędzić, to demony nie będą "dropiły" lootu, a za to cały stuff przejdzie na końcowego strażnika. Ciekawe, jak to rozwiążą.

Wracając do gier sezonowych, to jak się zakończy takowy, co się dzieje z postacią? Może grać w kolejnym, czy przechodzi do zwykłej gry? Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale bonusowe legendy, które będą leciały w grach sezonowych, z czasem przejdą do tradycyjnych rozgrywek. Czyli można przyjąć, że lista "legendarek" będzie się ciągle powiększała?

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuwu

Niekoniecznie. Lista legendarek season only może być cały czas stała. Po prostu będzie można je zdobyć tylko w sezonie,wiec i tak jakaś zacheta będzie, bo po zakończeniu sezonu postać z całym sprzętem staną się niesezonowe, a co za tym idzie, będzie można poza sezonem dysponować przedmiotami, których znaleźć tam nie można.

Edytowano przez R1P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu, R1P

Po zakończeniu sezonu postać przechodzi do normalnych gier, wszystkie legendy exclusive dla TEGO sezonu będą dropiły w normalnych grach. Oficjalne info blizzarda, kilka razy podawane zresztą. Więc normalną, ukochaną postacią też będziemy mieli szanse na dropa exclusivów, ale dopiero po zakończeniu sezonu. Potem nowy sezon i nowe legendarne. Nie wiem czy pula będzie się powiększać, ale zakładam, ze tak. Jakby to było EA albo ANet był zakładał, że legedarne będa zastępowane z sezonu na sezon (pula legendarek z s1 zostaje zastąpiana tą z s2 po jego zakończeniu). Na szczęście to Blizz. :)

Ja bym się raczej spytał kim Wy będziecie grali w sezonie i czy w ogóle startujecie w tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie już się wycofałem z gry w Diablo i nie bardzo widzę, by miało to się w najbliższym czasie zmienić.

Ja tak samo. Co prawda nie skompletowałem żadnej postaci tak na 100%, ale bieganie za przedmiotami dla samego tylko biegania już mnie znudziło. W rankingi się nie będę bawił, bo pewnie w pierwszy tydzień przebije mnie masa no-life'ów którzy będą siedzieć i grać (zamiast się uczyć XD), a żadnej innej zachęty do grania nie ma. Może wrócę jak wyjdzie pełnoprawne PvP, ale tak to wolę inne gry nadrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z chęcią przetestuję sezon, żeby zobaczyć czy warto w to się bawić. Ze względu na brak czasu raczej nie będę zwracał uwagi na rankingi.

A kim? Szamanem. Spodobała mi się ta postać, ze względu na małą armię jaką potrafi stworzyć.

Edytowano przez Koleus123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się wejść online do Battleneta. Przed chwilą grałem z bratem i dwoma randomami rifta. Zabiliśmy bossa, brat wyszedł (bo piekarnik zaczął dzwonić, że obiad gotowy), tamta dwójka dalej grała, a ja jeszcze skoczyłem do Kadali kupić itemki. Chciałem od niej podejść do skrzynki, ale tak niefortunnie kliknąłem, że trafiłem na Oreka i zamknąłem rifta. Nie chcę tam wracać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zacząłem grać moim barbarkiem na koszmarze. Jeszcze nie zginąłem, a jestem prawie w końcówce, no - jeszcze dwa zadania zostały. Jako towarzysza obrałem Templariusza, a ma on 36 poziom (przy 38 mojej postaci). Gra mi się bardzo przyjemnie, kowalstwo na poziomie 7, złotnictwo na 6 (ale wkrótce idę do Shena poprawić je o jeden stopień). DMS to prawie 1300, HP wynosi 9000, a DEF wkrótce osiągnie 2500.

@grimgor

Najbardziej wyczekiwany przedmiot dla mojej postaci? Zbroja na 37 poziom. Choć wpadł mi za pierwszym razem, to bardzo długo męczyłem się ze zdobyciem przedmiotów na niego wymaganych.

PS - A, no i zapomniałem dodać, że gram na co-opie z bratem w wersję konsolową. Wspiera mnie swoim DH.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo flavor of the month w pełni :) Jak ja lubię takie gadanie "buu nerf mojej klasy, gupia klasa, zmieniam na cacy klasa".

Żadna klasa nie jest op, niektóre po prostu wymagają więcej itemów, inne mniej. Np mój crus co bym mu nie wrzucił i tak sobie daje radę, czego nie mogę już powiedzieć o Wizie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na prawdę zależy. Pamiętam, że ważny jest działający build a nie build typu glass canon, który nie ma nic poza uber obrażeniami. Uwierz, taki długo nie pożyje. Obrażenia w tej grze na serio mogą zejść na dalszy plan od pewnego momentu, podobnie jak inne statsy. Liczy się odpowiednie dobranie umiejętności jakich chcemy używać a następnie pod nie szukanie przedmiotów, najczęściej legendarnych i zestawów, które je kompletują. A pod czyste obrażenia najlepszy od pewnego momentu jest +% dmg.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda giwera radzi sobie tak samo. Jednoręczne kusze są szybsze i tyle. Skupiając się na DPSie najlepiej wychodzą 2x 1h kusza. Szukasz pod build konkretnych itemów, które mają konkretne legendarne affiksy (pomarańczowe).

Edytowano przez dark elvis
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...