Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

@up

Nie będzie, ponieważ szansa na przedmiot u Kadali jest stała, poziom trudności nie ma w niej nic do rzeczy. Natomiast Rifty mają 2x taki jak normalnie by Ci poziom trudności dawał.

A co do zachowania ludzi - dlatego NIENAWIDZĘ grać z ludźmi obecnie :) Niech zrobią, że tylko ten co otworzył Rifta może go zamknąć i styka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie? To nieważne, że szansa stała, skoro liczba BS, które lecą jest coraz wyższa z poziomem trudności, a więc teraz bedziesz jeszcze więcej takich plecaczków, które będą chciały niskim kosztem dostać więcej BS.

Poza tym już są exploity. Np. tworzy gość grę U6 postacią poziomu 1, wchodzą jego koledzy postaciami 70, on wychodzi i też wchodzi postacią 70 i lecą U6(1) postaciami poziomu 70. Wszystko mają na strzał, kończą w 3 minuty i mają 100 BS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem pod poison i dostałem pajączki a straciłem bagnodyla :P

Dali aby była możliwość robienia buildu pod konkretny żywioł lub physical. Z zimna miałeś mrożone piranie i duchowe 2 zaklęcia. Ogień ciutkę lepiej, trucizna najlepiej.

Na u3 zamiast ~60 dostałem ~80 - niewielka zmiana ad bloodshardów. Ot, jeden nożyk więcej sobie rollnąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://eu.battle.net.../blog/14005211/

100% dropa + x2 więcej fragmentów kluczy. 15-22 maja tydzień dropienia xD

Ja wczoraj wbiłem 70lvl Krzyżowcem , a grałem od 48lvl... Dropło sporo legend, schematów w ciul... Nameiszali w dropie i leciało jak szalone.. Grałem na Mistrzu a potem u1.

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w 3h zbierania odłamków po patchu dozbierałem 2 brakujące części do zestawu trzęsienia ziemi barba i jeszcze zgarnąłem jedną z setu nieśmiertelnego króla. Jeśli Blizz nie postanowi po cichu trochę osłabić Kadali, zaraz dozbieram wszystkie.

Fajny bonus i nawet zauważalny, bo wczoraj w 3 osoby w trochę ponad godzinę znaleźliśmy ok.12 legend, z czego jeden miał pecha (jak nie on :) ) i złapał tylko jedną. Szkoda, że to tak zawsze nie wygląda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle planów co mi się dropi to nigdy się nie dropiło.

Wymieniłem sobie w końcu Godzinę Czarownic - straciłem ~9% dpsa ale zyskałem po 15-20% na reszcie więc uznaję, że mi się opłacało. Zwłaszcza, że miałem niewielkie problemy z survi.

Amuletu niestety w dalszym Ciągu nic nie może przebić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja złapałem dwa fajne itemki "+15% poison damage" i dwa "+20% summon zombie dogs", niewiele myśląc wziąłem dwa pasywy na pieski, dodałem im runkę na truciznę, i aż miło patrzeć jak w piątkę wszystko czyszczą. Wystarczy pobiegać dookołą, czasami jakiś spirit barrage, czasami jakiś locust swarm, czasami piranie, problemy z maną zniknęły jak ręką odjął, zostają tylko zwłoki. Tylko survi jeszcze "takie se" .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że slowpoke ze mnie, ale w 2.0 były wprowadzone jakieś zmiany w AS? Przed patchem mój mnich naparzał z pierwszego skilla (Grzmiące Pięści?) i ciosy były wyprowadzane bardzo szybko. Po patchu przeskoczyłem na Falę, która pod względem szybkości niewiele się różniła od pięści przed patchem. Wczoraj chciałem przebudować build na błyskawice (drugi wydropiony SoH był już bardzo fajny*) i wrócić do Pięści, i zauważyłem że postać porusza się bardzo ślamazarnie. Tylko ten jeden skill, sprawdzałem pozostałe i działają szybko. To jakaś zmiana w tej konkretnej umiejętności czy w całym AS?

*cześć R1P :P

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się http://eu.battle.net/d3/pl/profile/RedEvil-1281/hero/30864222

Dziś dropło mi Oblicze Andariel, z takimi fajnymi dosyć statami, że teraz spokojnie już na u3 solo cisnę, a mam build, jak widać, Porażenie i błyskawice, mając miecz i takie żródło, żal tego nie wykorzystać, brakuje mi tylko czapki pod ten build i ewentualnie pozbyć się amuletu lub znaleźć taki sam z obrażeniami od krytyku, chyba że zamienić 10% szansy na te obrażenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny z SoHem - otaczają mnie farciarze smile_prosty.gif Ja chyba do ok.170-180h w dodatku dobiłem i mi nie poleciał, choć chciałem, aż w końcu przestałem chcieć, bo mój barb się przebranżowił na ogień i to solidnie. Andariel też mi w życiu nie poleciało smile_prosty.gif Z Rakami też Ci się poszczęściło, nie ma co. Spodnie fajnie byłoby zamienić na Blackthorny nawet, bo chociaż bonusik do elitek by był. A w amulecie, to raczej skup się na obrażeniach od błyskawic. Co prawda zamiana ich z tą 10% szansą na kryta może nie byłaby zbyt fortunna, ale już taki z obrażeniami od krytów, szansą i obrażeniami od błyskawic to cudo.

Edytowano przez R1P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam taki irytujący błąd z tą grą.

Z reguły w Riftach, ale nie zawsze, generalnie tam gdzie jest duża rozwałka gra zaczyna dziwnie lagować, jakieś spiki z kosmosu, dziwne teleportacje mojej postaci. Co zabawne im dłużej jestem w rifcie tym bardziej mi zaczyna lagować, aż w końcu wywala mnie z gry. Wygląda to tak jakby ping "bezpowrotnie" rósł, czasami szybko, czasami wolniej i robił się coraz gorszy ( 400ms, potem 1000 i bam disc). Nie muszę mówić jakie to wkurzające gdy 10 raz wywala mnie z rifta, z reguły tuż przed bossem. Co jeszcze zabawniejsze, jeśli prze teleportuje się do miasta, generalnie ucieknę z miejsca gdzie mi lagowało, to ping wraca do 40 ms i jest gitara. Czy to ja mam jakiś problem czy po prostu DIablo 3, wbrew obiegowej opinie, że blizzard robi porządnie gry ( no może robił 10 lat temu ) jest zwyczajnie skopane pod kątem stabilności. Zresztą w tej grze, jako jedynej, zawsze miałem problemy z lagami i dziwnymi disconnectami.

Edytowano przez Batonik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizz o dziwo zareagował na jednomyślność graczy w sprawie buffa tak, jak powinien. Polepszony drop legendarek zostaje na stałe :) podwójny kluczy do szczelin juz nie. Mila sprawa, bo bez tego trudno w ogóle grac, gdy ma się juz niezłą postać, a legenda leci raptem ze 2 razy na godzinę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mila sprawa, bo bez tego trudno w ogóle grac, gdy ma się juz niezłą postać, a legenda leci raptem ze 2 razy na godzinę.

Pomyśleć że kiedyś leciała jedna legendarka na tydzień, i to jeszcze szrot. A i tak byli tacy którym się podobało :P

Mnie zastanawia, co jest u mnie nie tak z tą Kadalą. Kurdę, ludzie piszą na czacie i na forach że to ich główne źródło dropu, że jakieś wypaśne legendy i zestawy im wypadają, a ja zużyłem już prawie 1000 shardsów i miałem tylko jedną legendę, w dodatku taką sobie (chociaż i tak lepszą niż żółty hełm który miałem założony). W ogóle o ile DH czy mnich miał całkiem fajne itemy (2x SoH na monku, cześć R1P :D), o tyle crusem nie mogę znaleźć kompletnie nic ciekawego. Założone mam praktycznie same żółte przedmioty, głównie z craftu i od Kadali, ciągle te same od wbicia 70-tki i nic lepszego nie wypada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikaj wolniej smile_prosty.gif Mój przesąd na tą panią. Nie wiem, czy skuteczny, czy nie (na pewno nie), ale już ze 3 razy mi się zdarzyło dostać 2 przedmioty setowe dla barbarzyńcy na odcinku wydanych 50 shardów. Ogólnie, to rzuciła mi już po zbroi Raekora i IK, 2x spodnie Raekora, 4x spodnie Ziemi, rękawice Ziemi i rękawice IK. A nie wydaje mi się, bym u niej jakoś shardami szastał. No ale jednym lecą SoHy po 5 minutach grania w dodatek, a Ci, którym się nie poszczęściło w tym względzie przez godzin prawie 200 (teraz już na szczęście przystopowałem z tą grą i nie będzie to tak szybko wpadać smile_prosty.gif ) mają sowite odszkodowania tongue_prosty.gif Tylko nie mówta Kadali, że ja za tym SoHem już nie płaczę, bo barb poszedł tak pięknie w ogień i takie piękne ma z tego profity, że teraz potraktuję drop tej broni jako miłą ciekawostkę smile_prosty.gif

Edytowano przez R1P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zaskoczony pieśniami pochwalnymi dla Kadali. Miałem więcej szczęścia w hazardzie drugoaktowym w d2. Nie wiem ile tysięcy już przemieliłem, ze 3-4 legendy faktycznie dostałem. Jednak o wiele więcej mi się ciekawych rzeczy dropiło z riftów.

Obecnie poluję sobie na jednoręczny sztylet pod ropuchy i nie mam szczęścia - aczkolwiek już jakiś legendarny szrot mi się dropnął.

@b3rt

Nie jedna na tydzień a jedna na godzinę. I tutaj też mam szroty - każdy amulet :P

@Rip

Co to jest SoH? Chodzi o ten mieczyk co odpala efekty od żywiołu zależne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoH, ten mieczyk co ja posiadam i go pokazałem http://eu.battle.net/d3/pl/profile/RedEvil-1281/hero/30864222 .

Teraz zrobiłem sobie Seta Cain'a , mam niby te 50% więcej szansy na dropa, a lipa, bo dropi gorzej niż bez tego bonusu... No ale na tym secie sporo straciłem dmg i wytrzymałości, ale nie chce mi się już rollować, bo set tylko do dropa:P na u1, które idzie jak burza.

U Kadali dziś jakiś pancerz, ale szybko przerobiony na duszyczkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rt

Nie na pięciu kontach a na jednym. Średnio raz na godzinę mi się coś setowo/legendarnego dropiło. Inna bajka, że to był szajs w 95% przypadków - teraz mam szajs w 80% przypadków :) Mówię ofc o rzeczach stricte dla mojej klasy (klasy, nie buildu) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miałeś farta, bo mi z MF dobrze ponad 300% potrafiło przez miesiąc nic nie wypaść. A jak wypadła broń, a widziałem że nie jest to Mantykora/Skorn/Furia to od razu na przemiał szło, nawet bez identyfikowania. Ze zbrojami i biżuterią nieco lepiej było, ale też większość do syf.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi raz leci 1 legenda na cały rift, a czasem miałem w czasie robienia zadań akt1 4 legendy w tym 2 schematy. Według mnie to trzeba mieć farta... czasem wchodzę na rifta, pierwsza skrzynka i drop, a czasami przecież nic nie leci xD To samo Kadala, w trzech próbach daje legendę gdzie po chwili po 500 kamykach nic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...