Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

@Felessan

Cóż, jak nie masz innego argumentu przeciwko pajączkom poza tym, że "mnie się nie podoba bo tak" to zostanę przy zachęcaniu do ich używania. Obrażenia są kozackie jak na w pełni darmowy skill.

W Twoim buildzie nie podoba mi się jedynie to, że masz niepotrzebny pasyw (Mali pochlebcy - jak często ich przyzywasz skoro głównie channelujesz a co za tym idzie rzucasz raz zaklęcie?), dwie umiejętności jedynie do zabijania elit (voodoo i fetysze) i to tyle.

Przypuszczam również, że wkradł się błąd, no chyba, że Twoje monstrum faktycznie sieka za 100 mln.

Ogólnie mali pochlebcy to super pasyw jak spamuje skillami - dranie krytykami po 2,5 mln zadają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erm, zdajesz sobie sprawę, że nie trzeba klikać co chwila? Nietoperze naliczają użycie skilla z każdym tickiem dmg, więc fetysze przyzywają się w normalnym tempie. Do zabijania elit jest jedynie voodoo, fetysze bez problemu przyzywam na duże grupy przeciwników, reset cooldownów w końcu od czegoś jest. I tak, Monstrum faktycznie potrafi zrobić 100kk dmg, Leoryka na U1 zabija praktycznie na 3-4 uderzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elvis

Ale co Ci odbieraja? Będziesz sobie dalej pykal swoja postacią nierankingową i dalej znajdował dla niej jakieś upgrade'y,a ktos, komu się chce tworzyć nowa postać w nadziei na ekskluzywne itemy, stworzy ja sobie i po sezonie przeniesie sobie np. Na starą postać. Niektórym to się podoba i niech sobie tak grają. Ja raczej nie przewiduje, bym w ogóle z laddera skorzystał. Tym bardziej, ze mój barb jest dla mnie prawie kompletny (nie mam tylko wymarzonego SoHa) i juz raczej nie gram, bo przy pragnieniu jednego przedmiotu nie bardzo juz chce mi się za nim farmic, bo mogę się nie doczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game

Jak można nie widzieć tych obrażeń?

Będę polecał tak długo aż inne skille nie wpadną w podobne obszary. Jak na razie to najlepszy spell za darmo u szamana - jego jedyna wada to to, że czasem pajączki dzielą swoje obrażenia. Jednak zasięg spokojnie to wynagradza.

@Felessan

Nie wiedziałem, ale kierowałem się opisem pasywu. Widać gdzieś tkwi błąd. Przypuszczam, że w tootipie.

@Pajączki

To, że ktoś uważa, że mu skill nie leży i woli używać innego jest bardzo fajne. Jednak patrząc po obrażeniach to niestety są najlepsze. Aczkolwiek płonąca bomba z jedną runą może robić więcej obrażeń.

Edytowano przez aliven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Witch Doctor - ja akurat używam strzałek, bo miałem szczęście znaleźć maskę, która sprawia, że moje Fetysze strzelają strzałkami razem ze mną. Daje to naprawdę kosmiczny dmg, maluchy potrafią bić po 5-6kk, a kiedy zbierze ich się więcej (na pewno miałem kiedyś więcej niż 10) to rift bossy na U3 składają się w moment. Przy atk speed około 1,9 naprawdę nie widzę sensu, by z tego nie korzystać, bo maluchy również z tego zyskują :)

Edytowano przez Kalma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Arnie kupił RoSa smile_prosty.gif To już sesja? smile_prosty.gif

2. To jest D3 smile_prosty.gif Tu nawet nie ma tabelek z szansami na drop określonych itemków z poszczególnych potworków, jak było przy D2 - musisz grać i liczyć na to, że coś dobrego Ci poleci. Najlepiej rifty na najwyższym możliwym poziomie udręki, na którym w miarę szybko ubijałbyś potworki. Ewentualnie właśnie mieć nadzieję na większą łaskawość Kadali smile_prosty.gif

Edytowano przez R1P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arnie - Jeśli chodzi o pierścionki to na pewno polecam ten ze skrzynek za zlecenia z Aktu I. Sprawia, że potrzebujesz o 1 item mniej, by dostać bonus setowy (Czyli masz np 2 części zbroi Tal-Rashy, ale z tym pierścionkiem gra daje Ci bonus za 3 części zestawu, dzięki temu mogę nosić zestawy Caina i Aughilda nie musząc robić więcej niż 2 części każdego). Drugi ring, którego używam to sygnet Leoryka - ładne staty mi na nim wylosowało, a bonus xp daje sporo smile_prosty.gif.

Edytowano przez Kalma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachętą było (i w d3 tez będzie) to, ze postaci rankingowe mogły znaleźć ekskluzywne dla nich przedmioty, które nierankingowym polecieć nie mogły. Oczywiście po zakończeniu sezonu przedmioty dalej się miało. No ale trzeba było je znaleźć w rankingu.

Ogólnie idea ma zachęcić ludzi do tworzenia i levelowania nowych postaci.

Dodatkową zachętą ma być to, że po sezonie doświadczenie zdobyte na ladderze ma się sumować z doświadczeniem non-ladderowym. Natomiast ja z laddera pewnie będę korzystać tylko, jeśli będą za to osiągnięcia albo wyjątkowo atrakcyjne legendy, bo... mam już 11 postaci na 60-70 poziomie na PC, do tego zdobyłam już wszystko co się dało w D3 na X360, kończę też z wersją na PS3. Dla mnie więc zaczynanie gry kolejną postacią od zera jest mało atrakcyjne (tym bardziej, że kilka postaci HC też mi zginęło). No i wiele osób będzie i tak grać od nowa taką samą klasą co wcześniej - po prostu po to, żeby zdobyć dla niej nowe, lepsze przedmioty.
Tu nawet nie ma tabelek z szansami na drop określonych itemków z poszczególnych potworków, jak było przy D2 - musisz grać i liczyć na to, że coś dobrego Ci poleci.
Nie licząc legendarnych składników - tylko one mają określoną szansę wypadnięcia z określonych typów potworów smile_prosty.gif
Jak widać, legend dobrych nie mam, nie mam uber itemów a nawet noszę dwa sprzed loot 2.0.
To jest drobny problem - żaden znaleziony przeze mnie pas na 70. poziomie nie jest w stanie przebić Godziny Czarownic, którą kupiłam za parę milionów jakiś rok temu. Gdybym się spodziewała, że tak będzie, to bym zainwestowała jeszcze przed zamknięciem AH grube miliony w znacznie lepszą wink_prosty.gif

[Moja postać]

Przez ostatnie tygodnie przede wszystkim polowałam na Pierścień Królewskiej Wspaniałości, żeby się pozbyć słabych rękawic Caina i wymienić je na znalezione "Rękawice Kapliczek", ale niestety - bez powodzenia. Połączenie oczekiwania na najbliższy patch (mający ponoć wzmocnić szanse na legendy ze skrzyneczek i nagrody za U3) i śmierci płyty głównej na najbliższy czas ostudziły mój zapał ;)

Edytowano przez niziołka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arnie - Jeśli chodzi o pierścionki to na pewno polecam ten ze skrzynek za zlecenia z Aktu I. Sprawia, że potrzebujesz o 1 item mniej, by dostać bonus setowy (...)

Potrzebowałbym takiego ringa, że w ogóle nie muszę mieć itemów setowych, żeby mieć bonus :D Póki co nie dropnęło mi się nic zielonego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niziolka

Może zmiany, które szykują się w kwestii lotu ze skrzynek, w końcu dadzą Ci ten pierścionek :) ja na razie na niego nie poluję, bo potrzebuje jeszcze chociaż rękawic albo spodni z setu ziemi, a na to mogę jeszcze czekać i czekać :)

Arnie

Jak przyjdzie czas, to będziesz miał dość Blackthorne'a:)

Edytowano przez R1P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, czy to prawda, że w najbliższej przyszłości (wraz z którymś z patchy) mają pojawić się klejnoty legendarne? Pisali o tym na czacie i jestem ciekaw, czy coś jest na rzeczy? Byłoby to ciekawe rozwiązanie - klejnoty z losowymi statystykami i może jakimiś ciekawymi bonusami.

Aliven? Rzeczywiście "Pieść Niebios" z runą "Boska Studnia" sprawuje się lepiej, jako skill obszarowy, niż w przypadku użycia runy "Szczelina", która robi co prawda większy "damage", ale tylko w miejscu uderzenia. "Boska Studnia" powoduje, że iskry w bocznych pociskach potrafią przeskakiwać już nawet w odległości kilkanaście metrów od demona, beczki, pnia, dzbanka i tak dalej. Ekran, a wraz z nim całe, wrogie otoczenie zamienia się w festiwal iskrzących zgliszcz :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jop, czyste op

Zobaczysz jak fajnie wygląda gry trafisz na wroga co ma tą bańkę spowalniającą pociski :)

Dodaj sobie wyzwanie z runką, że zadajesz przez 4s +50% obrażeń od błyskawic. Potężny buff do obrażeń i ładnie ładuje gniew.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuwu

Dziś forum US jest zalewane postem gościa, który stworzył fałszywe ale całkiem fajne patch notes 2.0.5 z możliwością robienia gniazd w broni na modłę d2, tymi klejnotami, dwoma gniazdami w broniach 2h i masa innych fajnych pomysłów. No ale to tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, czy to prawda, że w najbliższej przyszłości (wraz z którymś z patchy) mają pojawić się klejnoty legendarne? Pisali o tym na czacie i jestem ciekaw, czy coś jest na rzeczy? Byłoby to ciekawe rozwiązanie - klejnoty z losowymi statystykami i może jakimiś ciekawymi bonusami.

Uprzejmie proszę nie tworzyć potężniejszych klejnotów, już i tak od kilku dni nie robię nic innego, tylko zbieram golda i składam komplety gemów. Na razie uzbierałem dwa komplety gemów (3x160 int i 2x160 int) do napierśnika i spodni, ale wciąż przede mną miliony wydane na przerobienie tego wszystkiego na lepsze gemy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szaman

Z jedną, dwie strony temu było sporo o szamanie. Na początek nie bierz bóg wie ile manożernych zaklęć bo Ci się mana szybciutko skończy.

@Krzyżowiec

Chłosta, Boska pięść, Falanga (łucznicy), Furia Niebios, Kanon pod szybkość ataku, Wyzwanie z runą dająca +50% od błyskawic na 4s.

Na bossów możesz wywalić chłostę i wziąć coś innego.

Z pasywów to Boska siła, zwiększone zdobywanie gniewu i zwiększający obrażenia falangi o 20%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać niektóre buildy Krzyżowca są dość oczywiste, bo dziś po kilkunastu zmianach doszedłem do czegoś podobnego. Znalazłem fajny 1h korbacz, który daje mi 59% szansy, że Pięść Niebios spadnie też w miejscu, w którym stoję. Dzięki temu mam prawie zawsze drugi cast skilla za darmo. Tyle, że z pasywów używam Boskiego Przywództwa, Wzburzenia, Prawości i Długie ramię sprawiedliwości. Do tego składam sobie build na holy dmg, wycrafciłem już dziś tarczę z setu Uświęceni Obrońcy i staram się teraz rollnąć holy dmg na moim SoJ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej ze stron poświęconych D3 pojawiły się rzekome szanse na to, że dany typ legendy będzie konkretną legendą (np. że legendarny miecz będzie SoHem).

http://diablo.incgamers.com/?p=377506

O ile nie do końca wiadomo, czy to prawda, czy nie, to moje doświadczenia pokazują, że może to być bardzo zbiżone do prawdy, jako że widziałem z 90% legend dostępnych w grze, a z tej krótkiej listy tych, które mają 2% i mniej szansy, że upuszczona legenda danego typu będzie właśnie nimi w 100h znalazłem tylko 1 i to z tak głupim rollem, że poszła do kowala. Uprzedzam, że jeśli ktoś będzie chciał napisać, że gdzieś jest napisane, że określona legenda ma 0% szans na wypadnięcie dla określonej postaci, a on ją znalazł, te liczby odnoszą się do smart dropu, a ten, jak wiadomo, nie działa dla absolutnie każdego wyrzucanego przedmiotu, bo Blizz zaimplementował pewien bufor, żeby jednak można było od czasu do czasu znaleźć przedmiot przydatny dla innych klas.

W sumie takie liczby trochę mnie smucą, bo skoro mam 2,3% szans na to, że wylatujący legendarny miecz będzie SoHem, to mogę się dłuuuugo nie doczekać tegoż smile_prosty.gifsad_prosty.gif (jednocześnie zazdroszczę takiemu jednemu mnichowi z tego forum, któremu poleciał on w zasadzie na początku:)) Ale te wartości to też nie jest wielkie zaskoczenie. Szansa na to, że zielone spodnie będą Blackthornami to ponad 30% smile_prosty.gif

Edytowano przez R1P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się akurat nie zgodzę. Widząc, jak się teraz gra w Diabeła to skończysz podstawkę w góra kilka dni i zostanie ci smętne bieganie po tych samych zadaniach. W tym momencie bez trybu przygodowego i dostępu do tego 70 lvlu grać niezbyt jest po co. Nabiegasz się tylko przez miesiąc zbierając gear, który potem wymienisz w kilka godzin. No chyba, że bardzo chcesz zobaczyć, jak wygląda gra w podstawkę bez dodatku. W przeciwnym razie na twoim miejscu zaczekałbym i kupił wszystko razem.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną opinię. Grając jakiś czas w samą podstawkę po zakupie RoSa poczujesz, że zwyczajnie traciłeś czas. Lepiej kupić wszystko na raz. Ewentualnie zrobić rzecz bez sensu, czyli po prostu przejść 4 akty i przestać grać aż do zakupu dodatku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...