Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

No, dodatek ukończony i stwierdzam, ze nie żałuję wydanej kasy na tą grę.

Plusy:

1. Akt 5 jako całość.

2. Klimat (akt piąty przynosi miłą odmianę od poprzednich rozdziałów- odpowiednia kolorystyka, sporo trupów leżących na uliczkach itp.)

3. Muzyka

4. Zadania związane z towarzyszami.

5. Wieszczka

6. Tryb przygodowy(miłe urozmaicenie endgamu)

7. Maltael, jako boss, nie zawiódł wyzwaniem.

8. Nie grałem nim, ale to zawsze jest plus - nowa postać, Krzyżowiec.

9. Lokacje.

Minusy:

1. Spodziewałem się epickiego filmiku pod koniec aktu a zaserwowali takie coś... smile_prosty.gif

Nie mam wątpliwości, z kim będziemy się prać w drugim dodatku -

z Diablo i Imperiusem(jeśli dobrze zrozumiałem przepowiednie wieszczki ).

Edytowano przez Koleus123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Maltaelem zacząłem się prać z 200k dps na masterze, szyyybciutko zszedłem przez expert na hard, pomęczyłem się z nim ze cztery razy, po czym już grzecznie ubiłem go na normalu bez większych przeszkód. Zobacz jak mój mnich sobie z nim poradzi - czarodziejka z tego co mi się wydaje była lepsza na szeregowe moby, ale gorzej sobie radziła z bossami, mnich na odwrót - ale to moje indywidualne odczucia. Tylko liznąłem adventure mode (też przez jakiegoś dziwnego laga mnie wyrzuciło, i wtedy już się poddałem - ale muszę obczaić co robią te wszystkie blood shardy i nephalem cośtam. Śmiesznie się wtopiłem - zobaczyłem schemat legendarnego pierścienia za 2 mln, z kasą nie mam co robić, więc łup dup, kupiłem. Dyrdam do jubilera, i okazuje się że żeby go zrobić trzeba trzech składników których w życiu na oczy nie widziałem - teraz zanim je dropnie pewnie moje dzieci zdążą się zestarzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj jestem szczęśliwym posiadaczem podstawki Diablo 3. Ogrywałem starter i flavorem najbardziej pasuje mi Witch Doctor, ale wydaje mi się, że jest u niego lekki problem z DPSem na niższych levelach (czyszczenie kolejnych pomieszczeń idzie dosyć mozolnie, ale lepiej wypada w walkach z pojedynczymi mobkami). Czy to tylko moje "wydaje-mi-się" czy faktycznie tak jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło jakby robić wszystkie zadania dodatkowe, acziki itd itp to mamy kilkadziesiąt godzin zabawy. Bounties i Nephalem Rifts nie da się przejść więc grasz aż ci się nie znudzi. Nowa postać - jeszcze więcej do roboty. Pieniędzy wydanych na dodatek nie powinieneś żałować, przynajmniej ja nie żałuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem rzucić hasło, że setki godzin? Parę poziomów trudności, levelowanie każdej postaci, hardcore mode, ubieranie postaci w coraz lepszy gear. Jest co robić.

Jest sens grania na normalu w D3? Zabicie końcowego bossa pierwszego aktu zajęło mi półtorej minuty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia normala była pytaniem ode mnie, bez związku z twoim - osobne pytanie.

A ja na twoim miejscu kupiłbym podstawkę póki co i sprawdził czy ci pasuje taka gra. Może być tak, że kupisz pakiet D3+RoS, przejdziesz 2-3 akty i stwierdzisz, że nie, to nie dla ciebie, a ~200zł wydane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam takie pytanko.

Czy są jakies legendarne itemy, których np. nie da się zdobyć na torment 1 a tylko i wyłącznie np. na torment 6?

Czytałem, że Blizzard, żeby uniknąć łatwego farmienia zablokował niektóre, i da się je dostać tylko na Tormencie. Nie wiem jednak czy poziom jest też ważny, co do niektórych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak kiedyś - otrzymywałeś Większy Skarb Hoadrimów. Teraz masz tylko za czyszczenie całego aktu.

@Flub

I tak zmniejszysz poziom na ostatnim bossie :P jak nie wcześniej.

@ Ellusion

Na normalu opłaca się jak chcesz farmić jakiś konkretny item (legendarne składniki/recepturki) jeżeli nie masz dpsu żeby potwora rozwalić w mniej niż 10 sek.

Opłaca się również farmić Skarby Hoadrimów - lecisz wszystkie zlecenia na normalu, potem przenosisz się na T6 i tam otwierasz. Jakościowo itemów leszpych nie ma ale dropią lepsze kamienie.

@R1P

Które konkretnie lecą tylko ze skarbów ? Bo nic takiego nie przeczytałem.

Tu masz listę:

http://diablomandan.com/d3-ros-list-of-bounty-bag-legendary-rewards/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. Gloves of worship ze skrytki za drugi akt. Ze skrytek za każdy akt leci inny zestaw legend, które są tylko z nich. Zresztą... Dales link, gdzie na samym poczatku masz capsem napisane ONLY. wszystkie te itemy są tylko ze skrytek.

Edytowano przez R1P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie bo legendarne naramy Pauldrons of the Skeleton King (a1) jakie mam na sobie nie padły mi ze skarbu tylko gdzieś w świecie gry.

Btw poluję właśnie na ringa i te rękawice z bonusem do długości kapliczek ^^

P.s. To z otwieraniem woreczków na T6 już znerfili ;/

Edytowano przez dark elvis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram sobie Krzyżowcem na mistrzu z buildem na ciernie. I jest tankowaty jak cholera, dużo zadaje i jestem jak na razie praktycznie nieśmiertelny :)

Ogólnie postać ciekawa, na pewno ma kupę przydatnych skilli. Trochę ciężej z nich coś sklecić sensownego ale daje się radę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...