Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Jeżeli chodzi o nowe poziomy to podoba mi się jedna sprawa. Expiłem sobie mojego Wiza, kiedyś żeby zdobyć ten 60 poziom trzeba było trzy razy przejść grę + jeszcze trochę poexpić, teraz grając na Expercie do połowy drugiego aktu i dalej na Masterze 60 wbity jeszcze przed ubiciem Azmodana. To imo jest na duży plus, ponieważ jak będę chciał sobie zrobić nową postać to nie będę musiał męczyć się kilkanaście godzin żeby ten 60 wbić i tak na prawdę dopiero zacząć się bawić. No i tworzenie nowej postaci może być dużo bardziej efektywne niż resetowanie zadań - w końcu dwie gwarantowane legendy to nie jedna (bo dochodzi jeszcze Azmodan).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grindowanie masę czasu, żeby przeskoczyć na wyższy, co znacznie pogorszyłoby poczucie progresu i powodowało uczucie rezygnacji wśród graczy. Jest ok.

A teraz będziesz grindował masę czasu, żeby wspiąć się w Tormencie z tym, że masz wolną rękę co do zmiany poziomu. Owszem, jest ok, chociaż imo zbytnio rozdmuchali ten system poziomów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz będziesz grindował masę czasu, żeby wspiąć się w Tormencie z tym, że masz wolną rękę co do zmiany poziomu. Owszem, jest ok, chociaż imo zbytnio rozdmuchali ten system poziomów.
A moim zdaniem jest ok, bo to dobre rozwinięcie wcześniejszego zaczynania gry nową postacią na mp10 - wielu graczy od tej pory będzie zaczynało grę nową postacią (choćby krzyżowcami) mając już kilkadziesiąt-kilkaset punktów mistrzowskich, Pierścień Piekielnego Ognia dla siebie i towarzysza, pełno składników i rzemieślników na najwyższym poziomie. W ten sposób, mogą zaczynać na wybranym przez siebie poziomie trudności i skończyć go (i zdobywanie 70. poziomu) szybciej. Kolejne poziomy są też znacznie lepiej opisane, dlatego nie trzeba nowym graczom (lub starym, którzy od dawna nie grali) tłumaczyć co to jest Inferno, jak się ma do tego mp i dlaczego wszystkie trzeba zaliczać po kolei.

Jedyne, co mnie irytowało to fakt, że musiałam bardzo ostrożnie badać, który poziom trudności będzie się nadawał dla mojej HC szamanki, jednak po spędzeniu pół godziny w grze udało mi się wymienić cały sprzęt i wskoczyć na Udrękę biggrin_prosty.gif

A teraz będziesz grindował masę czasu, żeby wspiąć się w Tormencie z tym, że masz wolną rękę co do zmiany poziomu.

Czyli będzie się robiło to, co wcześniej robiło się z poziomami mp na Inferno. Tyle, że teraz w grze masz opisane bonusy, które to daje, a nie na stronie battle.net. Jak dla mnie - wygodne. I kolejne poziomy Udręki są jak najbardziej przydatne, bo od pewnego poziomu siły postaci, wszystkie potwory są na jeden cios/strzał i na Udręce I, i na Udręce II. Więc jeśli można wskoczyć na wyższy poziom trudności i móc szybciej zdobywać na nim doświadczenie i złoto, przy okazji znów czując jakieś wyzwanie w grze, to czemu tego nie zrobić? Przecież po to powstały mp przed patchem, a teraz je tylko poprawiono.

A tak przy okazji - ciekawa jestem, kiedy DiaBRO zostanie zaktualizowane, żeby uwzględniać nowe poziomy trudności :)

Edytowano przez niziołka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem jest ok...

A czy ja mówię że nie jest?

Czyli będzie się robiło to, co wcześniej robiło się...

Owszem i nie do końca rozumiem co chcesz swoim postem mi... udowodnić(???)...

A tak przy okazji - ciekawa jestem, kiedy DiaBRO zostanie zaktualizowane, żeby uwzględniać nowe poziomy trudności smile_prosty.gif
Masz na myśli kiedy będzie można czerpać z bonusów na TM? Jeżeli tak to pewnie z premierą RoS'a.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile ze spadkami fps'ów nie mam problemów, o tyle ostatnie patche coś konkretnie namieszały w połączeniu z serwerem. Gra stała się praktycznie niegrywalna, pingi nie schodzą poniżej 300,

Ja mam dla odmiany problemy z grafiką. Przestaje działać "sterownik ekranu" - zaraz po użyciu teleportu lub ekranie ładowania - i zanim odzyska sprawność (szybszy jest restart gry) to się wiele zdarzyć może.

No właśnie przecież po wydaniu dodatku każdy poziom udręki ma dawać lepszy loot. Poza tym niektórzy lubią pakować sobie postać, żeby wbijać się na coraz wyższe cyferki, zdobywać szybciej expa, czy ubijać potwory, które wcześniej stanowiły większe wyzwanie.

Nom... udręka jest za łatwa jak się ma postać odpowiednią. Dopiero po wbiciu III zaczyna się ginąć czasami :) - tylko tego natchniena szkoda wtedy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOILER(?)

"There is no cow level" - napis, który często możemy zobaczyć na ekranie logowania. Cóż, jak widać on kłamie smile_prosty.gif

Z tego co wygląda to w czasie Nephalem Rifts naszymi przeciwnikami mogą stać się krówki smile_prosty.gif Mam nadzieję, że za tydzień nie okaże się, że to był tylko jakiś troll w becie tongue_prosty.gif

Na dowód - https://www.youtube....h?v=f3MMYqLuqdc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem i nie do końca rozumiem co chcesz swoim postem mi... udowodnić(???)...
Ależ ja nie mam potrzeby ci niczego udowadniać wink_prosty.gif Każde z nas ma swoje odczucia dotyczące nowego sposobu określania poziomu trudności. Moje są wyraźnie pozytywniejsze, więc dzielę się swoją opinią - tak, jak ty wcześniej, kiedy wyrażałeś sceptycyzm.
Nie, ma na myśli kiedy strona http://diabro3.com/ bedzie miała update...
Tak, o tę właśnie stronę mi chodziło wink_prosty.gif Wydawało mi się, że ta nazwa jest na tyle popularna, że nie będę musiała jej rozwijać. Mój błąd.

Hm, jeszcze tydzień, i będę mogła sprawdzić, czy Komputronik dosyła kolekcjonerki na czas :)

Edytowano przez niziołka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolekcjonerkę z gram od grudnia mam zamówioną :D Chyba byłem jedną z pierwszych osób na tej stronie, zamówienie już zostało potwierdzone. Tylko czekać i czekać... :P

Nie wiem czy ruszyć od nowa Krzyżowcem czy dalej moim Szamanem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie mam potrzeby ci niczego udowadniać wink_prosty.gif Każde z nas ma swoje odczucia dotyczące nowego sposobu określania poziomu trudności. Moje są wyraźnie pozytywniejsze, więc dzielę się swoją opinią - tak, jak ty wcześniej, kiedy wyrażałeś sceptycyzm.

Jeżeli chcesz tylko wyrazić swoją opinię w tym przypadku na temat danego elementu gry to wyrażasz ją nie cytując innych osób tak jak ja to zrobiłem.

Skoro piszesz swoją opinię w stosunku do mojej wypowiedzi czy jakiejkolwiek na ten temat używając kontrargumentacji to jasno dajesz do zrozumienia, że starasz się coś udowodnić i/lub zająć wyższe stanowisko w danej sprawie.

Edytowano przez KewL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz tylko wyrazić swoją opinię w tym przypadku na temat danego elementu gry to wyrażasz ją nie cytując innych osób tak jak ja to zrobiłem.

Skoro piszesz swoją opinię w stosunku do mojej wypowiedzi czy jakiejkolwiek na ten temat używając kontrargumentacji to jasno dajesz do zrozumienia, że starasz się coś udowodnić i/lub zająć wyższe stanowisko w danej sprawie.

Pierwszy raz słyszę o takim znaczeniu cytowania: "Jeśli kogoś cytujesz, to znaczy, ze chcesz mu coś udowodnić". Wyraziłam tylko swoją opinię, odnosząc się przy okazji do argumentów, których użyłeś ty. Ponieważ jednak jest to temat dot. dyskusji o Diablo III, to proponuję skończyć ten jałowy spór opierający się na twoim wmawianiu mi, że próbuję ci coś udowodnić i moim, że nie próbuję ci nic udowodnić (może poza udowadnianiem tego, że nie próbuję ci nic udowodnić :D ).
Nie wiem czy ruszyć od nowa Krzyżowcem czy dalej moim Szamanem?
Proponuję najpierw przejść dalej Szamanem. Po pierwsze - odblokujesz sobie wieszczkę, nowe klejnoty i podniesiesz pozostałych rzemieślników do najwyższego poziomu. Po drugie - będziesz mógł zrobić sobie Pierścień Piekielnego Ognia poziomu 70., który jeszcze bardziej powinien ułatwić grę Krzyżowcem. Po trzecie - może przy okazji wbijesz kolejne poziomy mistrzowskie, które również ubarwią podróż twojemu przyszłemu zakarumicie :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to "odblokujesz sobie wieszczkę"? To ona będzie dopiero dostępna po dotarciu do Aktu V?

Na oficjalnej stronie, w elektronicznej wersji instrukcji obsługi jest już postać Krzyżowca (co prawda jeszcze bez opowiadania, ale te ma być dodane w tym tygodniu) i jak tak przeglądam sobie jego skille to naprawdę czuć moc. Tarcza w tym przypadku będzie nieodzowna, ale będzie można z nią wyczyniać takie cuda, że klękajcie demony :trollface: . Do tego korbacze w wersjach jednoręcznych i dwuręcznych (po użyciu jednego z pasywów będzie je można nosić w jednej ręce) - już nie mogę się doczekać 25 marca...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie zwyczajne i w zasadzie potwierdzone przecieki mówią, że mistyczkę będziemy uwalniać przy okazji jednego z zadań w nowym akcie. W sumie analogiczna sytuacja do Shena i kowala z podstawki.

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę o takim znaczeniu cytowania: "Jeśli kogoś cytujesz, to znaczy, ze chcesz mu coś udowodnić".

Jeżeli odnosisz się do czyjegoś postu poprzez np: cytowanie, po czym zaznaczasz jasno na początku swojej wypowiedzi, że się nie zgadzasz z tym co cytowana osoba napisała, po czym przechodzisz do kontrargumentacji to tak taka forma cytowania oznacza dokładnie to, co zawarłaś powyżej w cudzysłowu.

Wyraziłam tylko swoją opinię, odnosząc się przy okazji do argumentów, których użyłeś ty.
I, to by miało sens, gdybym napisał post, w którym staram się coś udowodnić, a wszystko, co ja zrobiłem to napisanie subiektywnych przemyśleń na dany temat, więc nie mam zielonego pojęcia do jakich argumentów mogłaś się odnosić.

Mam już serdecznie dość patrzeć na Twoją wciąż i wciąż powiększającą się kartotekę w logu. Ciągle, co jakiś czas (relatywnie krótki), zamiast normalnie rozmawiać, zaczynasz uprawiać wycieczki osobiste pod adresem innych forumowiczów, offtopujesz i prowokujesz jałowe dysputy o niczym, byle tylko, za wszelką cenę postawić na swoim. Byłeś ostowany - nic. Byłeś na 30 dniowym urlopie - nadal nic. A wciąż piszę o tym samym. Zachowujesz się zwyczajnie arogancko i prowokujesz. Dlatego całość kończy się banem. Żegnam z forum.

Edytowano przez Stillborn
Ban [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Twoje subiektywne zdanie było chyba poparte argumentami.

Dyskusja to nie wojna, nie trzeba czegoś komuś udowadniać. Wszędzie trzeba pisać IMO?

@niziołka

W sumie racja, moje śmieszno-groteskowe-straszne skille szamana będą siały popłoch teraz w Westmarch :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, moje śmieszno-groteskowe-straszne skille szamana będą siały popłoch teraz w Westmarch
I to nie byle jakie. W końcu Szaman otrzymuje jako umiejętność czynną piranie, a w tym runę - Piranhado. Tornado z piranii. Tylko zaklęcie Czarnej Dziury u czarownicy sprawiało mi większą frajdę w becie :)
Jak to "odblokujesz sobie wieszczkę"? To ona będzie dopiero dostępna po dotarciu do Aktu V?
Tak, jak mówi RIP1988 - wieszczka jest osadzona w fabule, więc pewnie będzie trzeba.

Przy okazji - wie ktoś może, czy już teraz odblokowują się nam "wyglądy" do transmogryfikacji, czy dopiero od patcha/od odblokowania mistyczki?

Na oficjalnej stronie, w elektronicznej wersji instrukcji obsługi jest już postać Krzyżowca (co prawda jeszcze bez opowiadania, ale te ma być dodane w tym tygodniu) i jak tak przeglądam sobie jego skille to naprawdę czuć moc.
Podoba mi się to, że niektóre pozwalają mu wręcz być postacią dystansową :) Aczkolwiek chętnie przetestuję wszystkie umiejętności.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji - wie ktoś może, czy już teraz odblokowują się nam "wyglądy" do transmogryfikacji, czy dopiero od patcha/od odblokowania mistyczki?

Od patcha 2.0.1 wszystko się odblokowuje. Tak samo jest z rollowaniem statów - na itemach po 2.0.1 można, na wcześniejszych ne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niziołka

Ciekawe tylko czy ta pasywka co wydłuża czas piranii i innych dotów działa na wszystkie runy z tejże umiejętności. Jak tak to można nieźle poszaleć.

Zawsze sobie wyobrażam takiego jakiegoś pomagiera biegnącego do bossa i płaczącego, że ten wredny bohater "opluł nas kwasem, wypuścił na nasz meszki, rzucał wybuchającymi żabami". Nie mogę się nie uśmiechnąć na ten, bądź co bądź, bardziej brechowski skill set niż uber poważne skile reszty klas.

Szkoda tylko, że osobowość szamana to Gandhi a nie Joker :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.diablo.phx.pl/

Po pierwsze - pościągaj patche. Najlepiej do 1.13c. Po drugie - jeśli chcesz przejść CAŁOŚĆ, czyli wszystkie poziomy trudności to nie rozdawaj nic na ślepo. Polecam poradniki ze strony, którą podałem wyżej. Do gry solo polecam mod umożliwiający kupowanie run za złoto. Złoto jest bezużyteczne, a runy zdecydowanie urozmaicają rozgrywkę. Sprawdź nisko poziomowe słowa runiczne, a później itemy w których możesz je wykonać (wszak dla przykładu Duch, jedno z najpopularniejszych słów runicznych, jest proste w ułożeniu, ale wymaga tej jednej jedynej tarczy z 4 socketami. Tak, jest tylko jedna taka. Wyjątkiem jest paladyn, który ma własne tarcze), dzięki temu nie wyrzucisz przydatnego białego itemu, w którym mógłbyś zrobić gniazda. Do tego odradzam granie buildami nastawionymi na 1 żywioł z prostej przyczyny - trafisz na potwory niewrażliwe i możesz sobie pobiegać. Wyjątkiem są błyskawice. Jeśli koniecznie chcesz grać postacią nastawioną na inny żywioł, zainwestuj symboliczną liczbę punktów w inne skille i noś jakikolwiek gear wzmacniający je na wszelki wypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wielki bobrze, ktoś jeszcze gra w Diablo 2? Jak wspaniale.

W dużej mierze zależy co chcesz zrobić w D2 IMHO:

Jak chcesz przejść normal aby sobie przypomnieć questy akty etc to banalnie gra się Necro na summony armia szkieletów oraz magów przejdzie przez normal jak przez masło i chyba jest to najlepszy fun bo skille masz od samego początku (w niektórych biuldach masz np skilla pod dmg na 30 lvl dopiero - nic przyjemnego)

Jak chcesz przejść do piekła to polecam druid elemental - skille pod Tornado i Huragan, mój main w D2 chyba na 86 lvl go wbiłem i prawie całą grę przeszedłem solo(chyba last bossa na piekle w 5 akcie zabiłem w grupie). Ogólnie ma on wszystko czego trzeba - shield od żywiołów, dmg fizyczny z tornada i z zimna od huraganu (o ile dobrze pamiętam skille i ich nazwy), oaka dla many lub hp i w razie czego niedźwiedzia do tankowania

Jak chcesz na PvP to mi największy fun dawał paladyn na FOH-a i samo levelowanie go też było spoko (główny skil do dmg na 30 lvl dopiero niestety).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...