Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

@up

Ale ja mam taaaaaakiego paragona!! Cały w żyłkach, wielki i potężny :D <-- taka mentalność po prostu.

Ludzie nie lubią ruszać głową, ludzie nie lubią rywalizacji i równej gry. Wizard też niegrywalny bo nie można permafreezować moby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat teraz nie raz gram w 4 wizzow w drużynie, bo jak cos jest mocne, to ludzie się na to rzucają, jak szczerbaci na suchary. Wizz zyskał potężnie. Co innego, ze faktycznie ludziom się za bardzo nie chce, co mnie dziwi. Ja teraz, gdy wizzem da się normalnie grac nie będąc super koksem, sam sobie buduje go, jak chce. Ewentualnie podejrze czyjś profil na forum, bo nie chce mi się zazwyczaj czytać wszystkich run i najczęściej cos z fajny efektem przeocze.

A oczywiście z udreka chodziło mi o exp, którego nabijanie daje mi teraz sporo zabawy, która temu towarzyszy. Na zone kowala bym nie lazil. Umrzeć z nudów idzie.

Fajnie,ze zdaje się, ze dzięki masie dobrych affixow i losowości losowanych wartości (ale z rozsadnymi, wysokimi wartosciami minimalnymi) zupełnie nie sprawdzają się przewidywania przeciwników zmian i wcale nie idzie się ubrać w najlepsze rzeczy w chwilę. Ja tam widzę potencjał na kilkaset godzin, z którego pewnie skorzystam.

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie akurat na paragony znaleźli sposób, t6 w 4 osoby, i robi się quest w akcie 1 z żoną kowala. Bardzo łatwe zadanie, a leci ponad 9 000 000exp.

Ludzie pisali o tym na globalnym czacie w grze, i niektórzy byli tak irytujący, że narzekali że "zrobili mire dzisiaj 50 razy i nic nie wypadło, słaby ten patch". Najlepiej, znaleźć prawie że exploita, wykorzystać go do nabijania chorego expa i jeszcze narzekać że nic nie dropi :/

Jeśli chodzi o drop i expa, to częściej lecą fajne itemy i zdobywa się więcej expa na t3 czy t4 w przeciwieństwie do t1.

Z expem się zgodzę, co do itemów to nie wiadomo, bo gracze nie narzekają na drop bez względu na poziom Udręki a staty odpowiedzialne za drop pozostają bez zmian. Zresztą, nawet w opisie poziomów trudności i na forum dotyczącym RoS jest napisane że różnice w przedmiotach będą zauważalne dopiero na 70-tym poziomie postaci.

A co się tyczy dodatku, to spokojnie, tak szybko potężne itemy nie polecą przecież.

Ja nie mówię o super uber przepotężnych itemach, a o zwykłych zmianach na lepsze. Tak samo jak przedmioty z poziomu 60 są lepsze niż z 50, z 50 niż z 40 itd. Drop dostosowuje się do poziomu postaci, więc sam fakt że nabijemy postać o 10 poziomów do góry już sprawia że przedmioty będą automatycznie lepsze niż to co mamy teraz. W becie ludzie na porządku dziennym mają itemy z 2k dps i statami podnoszonymi o 1k (np. +1000 siły), a to i tak nie są te najlepsze. Za najlepszymi będziemy się musieli nabiegać, ale po tym co widziałem na streamach z bety to najpóźniej na 70-tym cały eq będzie do wymiany.

Przed 2.0.1 ludzie posprzedawali ładne itemy na AH w przekonaniu że szybko wyleci im coś fajnego, a teraz wszyscy odkupują żeby można było wejść przynajmniej na t3.

Bo patch nie podniósł poziomu postaci, i mimo że mamy nowy loot, to i tak nie da się wydropić nic lepszego niż itemy na poziom 60 (czyli taki jak do tej pory). Po dodatku masowo polecą itemy na 70, więc będą na pewno lepsze niż te na 60.

Inną rzeczą jaką chciałem poruszyć jest podejście niektórych graczy, spotkałem się z opiniami że np. barb jest niegrywalny bo WW nie działa itd.

Bo nikomu nie chce się kreatywnie pomyśleć i zmienić taktyki, co jest niezbędne przy takich zmianach w skillach i runach. Mój mnich też się okazał praktycznie bezużyteczny ze starym buildem, przerobiłem skillset całkowicie i gra się jeszcze lepiej niż wcześniej. Nowe skille są IMO lepiej zbalansowane niż poprzednie, jest mniej uber buildów a więcej miejsca na własne kombinowanie, co zabije ludzi którzy wbijają na forum żeby zerżnąć najbardziej popularny build i wymiatać czyimś pomysłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,ze zdaje się, ze dzięki masie dobrych affixow i losowości losowanych wartości (ale z rozsadnymi, wysokimi wartosciami minimalnymi) zupełnie nie sprawdzają się przewidywania przeciwników zmian i wcale nie idzie się ubrać w najlepsze rzeczy w chwilę. Ja tam widzę potencjał na kilkaset godzin, z którego pewnie skorzystam.

Póki co znalazłem całkiem sensowne rzeczy, żeby walczyć na poziomie mistrzowskim (przy czym mój barbarzyńca postawił na survival). W jednej sesji wypadły mi aż trzy legendy - o dwie więcej niż przez całą poprzednią grę mnichem i barbarzyńcą łącznie - z czego dwie to były dwuręczne, które były ogólnie rzecz biorąc słabsze od rzadkiej broni jednoręcznej, która wypadła jako pierwszy przedmiot w nowym patchu w ogóle. Nie ukrywam, że nieco mnie to zdziwiło, ale teraz faktycznie jest więcej zabawy w znajdowaniu dla siebie ciekawych przedmiotów (wcześniej na ogół ubierałem się w aukcyjnym lumpeksie).

Bo nikomu nie chce się kreatywnie pomyśleć i zmienić taktyki, co jest niezbędne przy takich zmianach w skillach i runach.

U mnie jest akurat jak było - jest oczywiście nieco trudniej, już nie mogę stać i bezmyślnie walić we wszystko nie ruszając się z miejsca, ale mój build okazuje się skuteczny tak przed, jak i po patchu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję teraz aby każdy się pochwalił swoim buildem. Ja zacznę.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/witch-doctor#WRUdYT!WdT!YZccYY

ogólnie dzięki nożowi, który daje ropuchom boosta teraz stały się dla mnie porządnym dpsem. Trochę boli mniej brak dedykowanego single target spella ale jakoś sobie radzę. Pieski i zombiak dają łącznie 125% dps nie licząc ich normalnych ataków.

Na bossów sobie zmieniam z trujących ropuch na ogniste :)

Lob blob jest po to, bo nie mam co wsadzić - aoe mi nie brakuje, ale WD ma problemy z single targent spellami, które nie są podstawowymi atakami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój. Zabijanie silnych, pojedynczych przeciwników potrafi trochę potrwać (zabijam ok. 15-20 tys.), ale generalnie nie narzekam. Mając ok. 300 tys. życia w walce grupowej jestem praktycznie nieśmiertelny, bo albo się zregeneruję, albo odzyskam życie atakując przeciwników umiejętnościami (konwersja szału w życie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profili się boicie pokazać czy o prywatność dbacie?tongue_prosty.gif Ja się bawię czymś takim obecnie. Wcześniej próbowałem jeszcze Lashing Tail Kick połączone ze Sweeping Winds, ale ten build jest zabawniejszy. Teleportuję się w grupkę przeciwników, przyciągam wszystkich do siebie. Cyklon zadaje 1kk+ dmg, jeśli trzeba to odpalam nieśmiertelność, na silniejsze grupki 7-Sided Strike.

Na DH, którą gram ostatnie dwa dni używam dość zwyczajnego buildu, Frost Arrows + coś do spowolnienia i AoE dmg. Znalazłem dziś do niej całkiem zgrabny legendarny płaszczyk i niegłupią kuszę, wczoraj wpadł kołczan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja czarownica. Obrażenia dobijają do tych 100000 po włączeniu Zaklętej broni. Najbardziej lubię Archonta. To taki as w rękawie. Nie dla tego, że po przemianie fajnie tłucze. Dla tego, że z runką przy przemianie wywołuje eksplozję zadającą 3680% obrażeń wszystkiemu dookoła. :]

na postać DH nie patrzcie, tym gra moja mama ;])

BTW, porady mile widziane.

Edytowano przez nerv0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na chwilę obecną coś takiego: LINK. Prosta sprawa, teleportuje się pomiędzy wrogów i zabijam wszystkich powoli :P. Przełamująca fala ma obrażenia AoE, do tego obrażenia z Burzy Ognia i z runy Mantry. Mniejszymi przeciwnikami nawet nie muszę się przejmować bo sami giną po chwili. Na silniejszych przeciwnikach używam Błysku, który na chwilę ich paraliżuje i zwiększa mi obrażenia o 29% i jeszcze trochę dzięki aktywnej mantrze, która powoduje że przeciwnicy dostają dodatkowe 16% obrażeń. Czasami zdarzają się trudniejsze grupy, ale dzięki 60k hp nie tak łatwo mnie zabić :P Zdarza mi się zmienić przełamującą falę na jakiś single target w przypadku walk z bossami, ale do normalnej gry używam tego co jest.

Mając ok. 300 tys. życia

Na pewno 300 tys? Nie czasem 30? Barbarzyńcy z pierwszych miejsc rankingów na diabloprogress mają po 40-50 tys, a ty masz 300? Taka ilość czyniłaby cię praktycznie nieśmiertelnym, ale nie ze względu na skille, ale dlatego że nikt nie zbije ci takiej ilości hp.

Edytowano przez b3rt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szamanka http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Kallor-2165/hero/23918742

W nowym patchu, chociaż od kilku dni nią gram, nie znalazłem jeszcze żadnego przedmiotu, który byłby lepszy od tego który miałem przed zmianami. Zestaw Zunimassy chyba to skutecznie ogranicza (oparcie wszystkiego na miśkach, regeneracji many).

Czasami pasywke Medium zmieniam na duchowe zestrojenie, a ognista bomba jest do niszczenia przedmiotów :) (sama skacze po kilku skrzyniach. Ogólnie miśki dają dobre obrażenia, po włączeniu duchowej wędrówki wbiegam między wrogów, żniwiarz dusz (przy bonusie z 5 przeciwników) podbija obrażenia do ok. 150k a misie robią resztę. Dosyć nudne i przewidywalne ale dla mnie się sprawdza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/RedEvil-1281/hero/30864222

Mój main to Wizz, akurat wziąłem się za Szamana i gra się wybornie, wszystko pada - gram na expert/mistrz .

Potem jeszcze Mnicha się pod expi, ale na Magu nie mogę więcej wycisnąć dmg, nie lecą mi itemy odpowiednie by zwiększyć dmg, i móc grać wyżej niż udręka 2, bo Udręka 3 to za wolno.

Ale Szaman z psami i Monstrum wymiata, praktycznie chyba raz na kilka godzin padnę z jak się zagapię, ale tak to luz i gra się świetnie, a te skille są overpower jak dla mnie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/RIPi-1748/hero/4828140

Dość standardowy zimny Wizz (zawsze uwielbialem zamieć w diabelkach). Zamieć często zamraza przeciwników, w tym czasie mogę rzucić ze 2 zamarznięte kule (na tyle many starcza) wspomagany czarami 2 iluzji, które ładnie swoimi zamieciami i spowolnieniami czasu spamuja :) W międzyczasie spam porażeniem dla odnowienia many z pasywa geniusz. jeśli mimo wszystko cos do mnie próbuje podejść, to banka, która ładnie 2 razy zatrzymuje przeciwnika bardzo pomaga. A jeśli po drodze ma tych baniek 3, to przetrwanie i strategiczne ukrywanie się za banka nie jest trudne. Po premierze dodatku dodatkowo chciałbym pograć barbem z dwiema bronmi i amokiem, a zamarznięta kule zmienie pewnie na tajemna pod pasyw czarki z 68 poziomu.

Miecz znaleziony po patchu, oba pierścionki, spodnie, hełm i napierśnik tez.

Zwracam uwagę, ze wczesniej ten miecz był przedmiotem 8 poziomu:)

B3rt

Mam 90k życia czarodziejka:) diabloprogress może być tak samo nieaktualny jak paragony wyświetlane w profilu. Ja mam obecnie 42 chyba.

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o mechanikę gry: rozumiem, że jak mam dwa skille z obrażeniami od trucizny, to ich efekt się dubluje, racja? Tak wynika z moich obserwacji, ale nie znam dokładnie zasady działania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę

Demon Hunter http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Equinoxe-2172/hero/1363730

Miał być taki typowy glass-cannon, wyszedł bardziej glass niż cannon, ale mam nadzieję, że dodatek to poprawi :)

Wielostrzał na grupki potworów (ciągle się nie mogę zdecydować z runą - Strzał Błyskawiczny czy Pełna Salwa), Odłamkowa z ostatnią runą na pojedyncze potwory, ew. gdy słabsze są ściśnięte na małej przestrzeni. Do tego Nienasycona Strzała jak zabraknie nienawiści na dwa poprzednie. I dalej survi w postaci Zasłony, Smugi Cienia i Przygotowania.

Witch Doctor http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Equinoxe-2172/hero/12254649

Robiony dawno temu, eq kosztował mnie dwa miliony i miał po prostu nie ginąć. Teraz powoli ulepszam ekwipunek. Na skile nie ma za bardzo co patrzeć, w tej chwili jest rotacja w zależności od tego co przyda się drużynie albo co akurat potrzebuję do wbicia aczika :) Plany są takie aby był to prawdziwy summoner z perm Fetyszami (ale to jeszcze sporo itemów potrzeba :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno 300 tys? Nie czasem 30? Barbarzyńcy z pierwszych miejsc rankingów na diabloprogress mają po 40-50 tys, a ty masz 300? Taka ilość czyniłaby cię praktycznie nieśmiertelnym, ale nie ze względu na skille, ale dlatego że nikt nie zbije ci takiej ilości hp.

Sprawdziłem i stwierdziłem, że się trochę pomyliłem. Mam nie 300 tys. życia, tylko 300 tys. punktów wytrzymałości, co przekłada się na 78 tys. życia i 12 tys. obrażeń. 15-30 tys. z aktywnymi wszystkimi zdolnościami i z krytykami. Na poziom Mistrz na razie to wystarcza.

Edit: Nieaktualne. Właśnie z głupiej urny wypadły legendarne buty, które zwiększyły mój poziom życia do 94 tys. punktów życia.

Edytowano przez Holy.Death
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i stwierdziłem, że się trochę pomyliłem. Mam nie 300 tys. życia, tylko 300 tys. punktów wytrzymałości

Tak możemy rozmawiać, teraz się zgadza. Swoją drogą, ja po dzisiejszych zmianach w itemach mam ponad 1mln punktów wytrzymałości, co przekłada się na 120k hp, także prawie bóg :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gram na razie kombo mrożenie + błyskawice.

Trochę zasobożerne ale nie ma tragedii kiedy wszystko ma porażenie lub jest zamrożone :D

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/darkelvis-2837/hero/3593098

Nie wymieniłem jeszcze nic ze sprzętu :P

Padły podobne karwasze (pod względem dmg) jak moje ze zwiększonym dmg od błyskawic ale nie mające wita więc zrezygnowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej na allegro a najpewniej na gram.pl. Choć w sumie ja nawet i na ultima.pl kupiłem parę gier i było OK, choć dużo osób narzeka na ten sklep. Na ultimie jest chyba najtansza pudelkowa wersja dodatku.

Jeśli miałbym znak jakości wystawić, to gram.pl.

Edytowano przez Seba77
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, gdzie najlepiej zamówic preorder? Nie zrobiłem tego przy podstawce i potem musialem sie napocic, aby dorwać grę; tym razem wolałbym tego uniknąć wink_prosty.gif Jakiś sprawdzony sklep macie?

Na muve.pl masz za 120 zł i wysyłke gratis przy przedpłacie. Taniej nigdzie nie znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...