Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Ja chwilkę sobie pograłem i na razie jakaś tam nadzieja jest :)

Z początku niestety się rozczarowałem, bo nie śledziłem aż tak dokładnie tego, co będzie tylko w RoS, a co już w patchu i niestety na PTR nie ma dostępu do trybu adventere, więc jesteśmy skazani na robienie tego samego, co w podstawce. Widać od razu, że przedmioty losują się mądrzej. W ciągu niecałej godziny znalazłem spodnie dla swojej czary wyraźnie lepsze od noszonych dotychczas, a z 50% znalezionych przedmiotów miało przynajmniej jedną zieleń w porównaniu do noszonych przeze mnie. Poleciała też legendarna laska z 1250 dmg i jednym z efektów (2% szansy na zyskanie losowego bonusu z losowej kapliczki przy zabiciu demona). Głupio trochę zrobili, że ludzie z PTR mogą łapać itemy dla poziomów 61-70 mimo, że nie są w stanie żadnego z tych poziomów osiągnąć. Na razie nie mam za bardzo czasu pykać dalej, ale na pierwszy rzut oka, to już tylko zmiany w loocie chyba sporo poprawiają. No i zmienili liczenie dmg, bo moja czarka, która wcześniej miała ok 100k teraz osiąga...200 dmg?

Fajnie, że poleciały typowe diablowe poziomy trudności, bo to był relikt przeszłości.

PS. mając 31 paragon lvl swoją czarą, miałem do dyspozycji 8+8+8+7 punktów paragon możliwych do rozdania w czterech kartach bonusów,które dają całkiem miłe profity dla postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP

Musisz mieć włączone w profilu chęć udziału w beta testach:

If you do not have a Reaper of Souls Closed Beta license attached to your account, you will only be able to access and test content available in patch 2.0.1.

If you have a Reaper of Souls Closed Beta license attached, you will have access to all patch 2.0.1 content as well as expansion-only content including (but not limited to) Act V, the Crusader, and Adventure Mode.

Na razie ściągam. Pogram pewnie dopiero jutro albo w sobotę. Bugi są takie że nie można lvlować normalnego expa (nie Paragon) a przedmioty na postaciach są na ilvl 61 (nie wszystkie ale pewnie większość macie powyżej 60tki) więc nie ponosicie sprzętu którego normalnie używacie -_- .

EDIT:

Faktycznie. Mój błąd :D

Edytowano przez dark elvis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w żadne beta Zamieci, czy jak postać przeniosę do Bety, to czy potem nią moge grać? Czy progress w czasie grania beta zostanie stracony? Jak to wygląda?

edit:

Dzięki, bo nie wiedziałem czy ściągać 15GB, jeszcze pół biedy z 5-6h się da radę pobrac, jedynie to że mam limit 50GB nocny transfer na mobilnym necie, to szkoda tarcić, na coś co nic mi nie da.

To sobie poczytam pooglądam filmiki, i pogram w aktualną wersję diablo 3:P

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiujesz postacie z właściwej gry do PTR i jeśli grasz sobie PTR to cieszysz się nowościami, ale masz je tylko na serwerze testowym. W momencie jego wyłączenia, tracisz cały zyskany tam progres, czyli exp, przedmioty itd. Jednocześnie możesz sobie wciąż pykać w normalną wersję i tam progres już jest jak najbardziej permanentny i niezbywalny smile_prosty.gif

Dla mnie PTR to taka zabawa na krótką metę, bo szkoda mi tracić czasu na coś,co później stracę. Zwłaszcza, że nie ma tam nowych trybów, a tylko patch.

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem trochę nie na czasie jeśli chodzi o diablowieści, więc może moglibyście mi pomóc?

Jest znana jakaś zgrubna data premiery dodatku? Szukałem, ale nie udało mi się znaleźć. Kolega coś wspominał że ma 'wyjść tuż po patchu a patch ma się ukazać na początku roku'.

A tak co do samego dodatku, to trudno oceniać cokolwiek przed zagraniem w finalną wersję, ale z tego co widziałem jestem trochę rozczarowany. Przede wszystkim dodatkowa postać Krzyżowca jest IMO piekielnie nudna i sztampowa. Mnich już zastąpił Paladyna w D3.

A jeśli chodzi o Marchię, to ze screenów/gameplayów jakie widziałem do tej pory nie zauważyłem nic nowego - lokacje nasunęły mi skojarzenia z lokacjami z drugiego aktu podstawki, zaś między lokacjami z podstawki D2 i dodatku do niej było widać kolosalną różnicę.

Może same zmiany w rozgrywce będą bardziej satysfakcjonujące?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daty z tego, co wiem nie ma, ale można z dużą dawką pewności przewidywać, że będą to okolice marca, bo bardzo głupio by było, gdyby wyłączyli AH, nie dając alternatywy w postaci ulepszonego lootu itd.

Mi też krzyżowiec nie leży za bardzo, ale tryb adventure, bounties i ścieżki nefalemów wyglądają już bardzo obiecująco i odświeżająco dla rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pograłem dwie godzinki i więcej nie zamierzam, nie dość, że oczekiwanie na założenie nawet prywatnej gry to teraz ~30 minut, to dodatkowo gra może się rozłączyć w każdym momencie. Wrażenia z tych dwóch godzin:

- Loot leci wyjątkowo dobry, najpierw na próbę włączyłem moją 36 lvl barbarzynkę, w ciągu pierwszej godziny wymieniłem jej cały sprzęt na dużo lepszy niż noszony dotychczas.

- Zmiany w skillach postaci, szczególnie u mniszki, którą włączyłem jako drugą. Największą radochę miałem z odbicia obrażeń, które obecnie na runie odbija 202% dmg własnej broni, a nie jak dotychczas dmg zadawanego przez potwora. Po włączeniu przez 2 sekundy są to 404%, więc wartość kosmiczna. Naprawdę miło popatrzeć, jak łucznicy atakując mnie obrywają krytami za 300-600k dmg i giną, zanim zdążę do nich podejść. Testowałem to na ekspercie, nie wiem jak wyżej, bo wyższe poziomy trudności nie są dostępne.

- Dropnęła mi też jedna legenda, Fulminator. Miecz jednoręczny, 1300+dmg, jakiś tam dex i vit, do tego sprawiający, że używając skilli błyskawic mamy szansę na zamianę potworka w mały generator, który razi prądem pobliskich przeciwników. Naprawdę ciekawa rzecz szczególnie dla mnicha, na którym dwa główne skille zadające dmg opierają się na błyskawicach.

To tyle z pozytywów. Teraz negatywy:

- Blizz ogłosił, że Adventure Mode nie będzie dostępny bez dodatku. Cóż, dodatek tak czy inaczej miałem kupić, jednak takie ogłoszenie pozostawiło niesmak, bo wcześniej można było spodziewać się, że jakoś tam da się pograć bez dodatku. Cóż, bez Adventure Mode IMO nie ma to już sensu.

- O ile staty (vit/str/dex etc.) na znajdowanych broniach są bardzo wysokie, tak dmg 99% w dalszym ciągu pozostawia wiele do życzenia. I nie mówię tu, że chciałbym, żeby każda znajdowana broń miała 1200+ dmg. Po prostu po zmianie lootu znalezienie 2h topora zadającego 400 dmg to lekka żenada, liczyłem, że takich cudów już nie będzie.

Ogólnie jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tego co widziałem do tej pory, pozostaje liczyć, że Blizz pośpieszy się z wydaniem dodatku. Na sam patch średnio czekam, skoro nie ma mieć Adventure Mode.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cóż, wczoraj wieczorem zakupiłem Diablo III po dłuuugim namyśle. Teraz jestem w połowie II aktu na koszmarze moim Demon Hunterem. Gra się niezwykle przyjemnie. Po tych kilku godzinach jestem przekonany że zaopatrzę się też w dodatek. Samo Diablo III to jak narazie jedna z najlepszych inwestycji w tym roku smile_prosty.gif

Tak wygląda teraz moja postać, jakieś rady ? http://eu.battle.net...0/hero/23949050

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Reaper of Souls, to sam dodatek wprowadza - zdaje się - bardzo ciekawe rozwiązania gameplayowe. Natomiast Krzyżowiec ssie patyk i to miękki. A ten skill z koniem to jakaś kpina....? Czy nie mogli zrobić postaci jakiejś bardziej oryginalnej? Może jakiś Telekinetyk, albo coś takiego.... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się niezwykle przyjemnie. Po tych kilku godzinach jestem przekonany że zaopatrzę się też w dodatek. Samo Diablo III to jak na razie jedna z najlepszych inwestycji w tym roku smile_prosty.gif

Nie dziwię się, że Ci się podoba. Gra daje niesamowita radość z mordowania mobów. Wiadomo, że dom aukcyjny słaby drop, wyraźnie osłabiły pozycję króla Diablo, ale nadchodzący dodatek, mam nadzieję, przywróci diabełka na szczyt smile_prosty.gif

Tak wygląda teraz moja postać, jakieś rady ?

Skoro dopiero zacząłeś przygodę z D3, poradziłbym Ci po prostu grać smile_prosty.gif Przejdź sobie fabułę kilka razy, wsłuchaj się w dialogi itp. Poznaj mechanikę gry, umiejętności klas. Dodatek Reaper of Souls przyniesie cała masę zmian, jak np. system loot 2.0/smart drop, więc teraz nie ma już sensu szukać jakiś itemków, bo po zmianach będą bezużyteczne w późniejszych etapach. Powinno Ci się udać przejść do inferno, tym co znajdziesz sam. Zbieraj złoto, a już w żadnym wypadku nie wydawaj kasy na AH smile_prosty.gif Także graj sobie spokojnie w podstawkę, bo prawdziwa rozgrywka zacznie się po RoS smile_prosty.gif

Edytowano przez PawelG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam na wersje pudełkową, akurat gry Blizzarda mają u mnie osobne miejsce na półce, i chciałbym żeby RoS stał obok nich. Chociaż na kolekcjonerkę się raczej nie skuszę. Nie ma soundtracka :P

Cyfrowa wersja delux juz zakupiona klaszcze.gif

A nie chciałbyś oddać peta z WoW'a? :>O ile w ogóle się da

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, co daje ten "Widmowy Ogar"? To będzie tylko ozdoba, czy rzeczywiście towarzysz z krwi i kości, który będzie atakował naszych wrogów?

Pozostaje jeszcze kwestia polskiej wersji pudełkowej i jej cyfrowych dodatków. W konsolowej wersji podstawki dali Infernalny Hełm, więc może i do dodatku coś dorzucą.

Tak, czy siak ZAKUP OBOWIĄZKOWY :) .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się ślinię na edycję kolekcjonerską ;) ale 80 EUR, to masa pieniędzy.

Jestem ciekaw, co daje ten "Widmowy Ogar"? To będzie tylko ozdoba, czy rzeczywiście towarzysz z krwi i kości, który będzie atakował naszych wrogów?

Nom. Fajnie gdyby można było go jakoś ulepszać itp, ale to pewnie będzie tylko dla ozdoby. Czyżby Blizzard tym posunięciem otworzył drogę do późniejszych mikrotransakcji i kolejnych petów jak w PoE?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie obejrzałem kilka streamów z Reaper of Souls i po raz kolejny zainstalowałem Diablo 3. Mój barbarzyńca na 71 (z paragonami) poziomie trochę się zakurzył i muszę trochę sobie rzeczy poprzypominać. Nie mogę się już doczekać lepszego lootu w podstawce, bo nie wiem czy będą pieniądze na klucz do zwykłego Diablo i dodatku (chcę mieć Diablo na swoim koncie battle.net, a nie brata). Myślałem, że premiera nastąpi trochę później, no i czekam na wersję pudełkową. Diabeł to akurat gra, którą trzeba mieć na półce i żadna edycja cyfrowa nie wchodzi w grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wraz z powiedzeniem papa AH, dostaniemy w podobnym terminie dodatek, nie trzeba będzie czekać kilka miechów, to jest plus.

Jestem ciekaw czy w dniu wyłączenia AH, będziemy mieć patcha i do premiery dodatku można już grać tongue_prosty.gif

Tak czy siak szykuje się must have w wersji box, w końcu odżyje Diablo. I kill you again xD

Edytowano przez RedEvil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przestać myśleć o tym dodatku :) . Ponoć w każdym z aktów dojdą jakieś nowości, ale nie chcę znać szczegółów, co by sobie nie psuć zabawy.

Pewnie cały złom, tak skrzętnie przechowywany w skrzyni, pójdzie pod kowalski młot, bo w obliczu 70-levelowych cacek to będzie najzwyklejszy złom. Jestem bardzo ciekaw, jak będzie wyglądała moja postać, gdy już się trochę "obłowi".

Jeżeli Cenega to czyta, to mam prośbę, abyście coś wytargowali u Blizzard Entertainment i dorzucili chociaż tego "Widmowego Ogara" do zwykłej wersji pudełkowej. Z góry dzięki ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie cały złom, tak skrzętnie przechowywany w skrzyni, pójdzie pod kowalski młot, bo w obliczu 70-levelowych cacek to będzie najzwyklejszy złom.

Oj, będzie, będzie smile_prosty.gif

Ja nawet rozważam skasowanie swoich postaci i granie od początku wink_prosty.gif Złota nie tracimy i paragonów tez nie. A zmian np. w umiejętnościach i masa legend z bonusami do skilli sprawia, że te 10 poziomów, to będzie trochę mało na zaznajomienie się ze wszystkim.

Edytowano przez PawelG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę się dostosować do swojego starego Barbarzyńcy, więc już teraz zaczynam sobie grać Mnichem. Jak na razie gra mi się dobrze, ale coś czuję, że długo na nim nie zabawię i wrócę do grania Łowcą Demonów. Dodatkowo jak nastąpią zmiany po dodatku to tym bardziej nowa postać się przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie cały złom, tak skrzętnie przechowywany w skrzyni, pójdzie pod kowalski młot, bo w obliczu 70-levelowych cacek to będzie najzwyklejszy złom. Jestem bardzo ciekaw, jak będzie wyglądała moja postać, gdy już się trochę "obłowi".
Pewnie dobrze. Dzięki transmogryfikacji :D

Jestem zachwycona nadciągającymi zmianami. Tym bardziej, że gram obecnie w D3 na XB360 i jeśli rzeczywiście itemizacja ma być JESZCZE lepsza niż na konsolach, to granie będzie dla wszystkich samą przyjemnością. Jeszcze nie dotarłam do inferno, ale jak na razie łupy są bardzo satysfakcjonujące. I choć wypadają przez to rzadziej, to jednak można jeszcze liczyć na naprawdę fajne nagrody za zadania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałem się na PST z łatką 2.01 i jestem pozytywnie nastawiony. Sporo zmian w samych skillach i postaciach, nowe efekty skili.

Najbardziej obawiałem się o nowy loot ale po około 4-5h grania moim WD nie znalazłem w sumie NIC co byłoby lepsze od tego co obecnie noszę. Chociaż nie gram na najwyższym poziomie trudności, to jednak mój dps podskoczył chyba łącznie o jakieś 3k. A nie, skłamałem, zmieniłem bransoletki, dlatego podskoczył smile_prosty.gif

Wydaje mi się więc, że nie będzie tak, że od razu rzuca się nam pod nogi tony cudnych przedmiotów. Chyba dalej trzeba będzie nieźle farmić.

BTW jest jakis crit cap? Bo ja dalej śmigam tak jak miałem czyli 40+% crit chance i jakieś 350 albo 450 crit dmg. Pytam, bo coś mi się obiło o uszy, że ma być.

Edytowano przez aliven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że gram obecnie w D3 na XB360

Aaaa.... to tam Cię wcięło. :)

Wydaje mi się więc, że nie będzie tak, że od razu rzuca się nam pod nogi tony cudnych przedmiotów. Chyba dalej trzeba będzie nieźle farmić.

I dobrze... bo najbardziej się obawiałem żeby najlepsze przedmioty nie leciały za łatwo.

Czy na testowym jest nowy system poziomów trudności? Jak to działa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...