Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Biorąc pod uwagę, że jedna osoba w całym Sanktuarium umiała stworzyć aż jeden i to niedoskonały to pewnie nikt go nie dokończy. Ja to się wkurzam, że Maltael nie zabił tego emo gościa (bo na miano Tyraela to on nie zasługuje). Już się cieszyłem, już już... i pupa. Serio mam nadzieję, że będę mógł obejrzeć sobie śmierć tej marnej podróbki ideału z D2. Coś jak Treaherne z GW2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie bawię w triala, w końcu mam normalnego neta(umts/hdspa/hspa+) ping w Diablo 3 ok 86-99ms bez lagów, to samo inne gry online

Przejdę do rzeczy, znajomi mi odradzają grę w Diablo, bo nuda... i tylko farmienie zostaje na max lvlu- to nie to samo co WoW.

Po trialu ciężko mi stwierdzić, bo niby fajne itp, ale jak czytałem ten wątek, to są podzielone opinie i nikomu nie dogodzisz.

Zrobiłem przedmiot u kowala i magowi przyszło mieć staty w postaci siły- bezsens^^ Więc to już wiem że kowal będzie mało korzystny.

Diablo 3 nie jest tanie,i czy jest sens kupowania?!, tu się zastanawiam, kiedyś było w promocji za ok 100zł ale wtedy jeszcze nie wiedziałem że mi net przyśpieszy :P

Na razie z kilka godzin przegrałem w trialu, i spr różne postacie, najlepiej pasują mi Szaman i Mag.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu widzisz...ja np. raczej poradziłbym Ci poczekać do dodatku, gdzie te bolesne problemy z itemizacją mają być poprawione (w pre patchu dostępnym także dla tych, którzy dodatku nie kupią - dojdą też dodatkowe miejsca do ciekawszego polowania na itemki), bo np. ja nie mam najmniejszej ochoty do grania softcore i latania w kółko po tych samych miejscówkach z marnym progresem i szansą na dobre itemki. Dlatego moja czarownica stoi i postoi tak pewnie do dodatku. Z drugiej strony można się trochę pobawić w archoncki craft, gdzie dostępne za jego pośrednictwem przedmioty możesz zadeklarować jako posiadające inteligencję/zr/siłe/witalność jako główny stat i naprawdę fajne rzeczy wychodzą. Przynajmniej ja mam to szczęście, że wyrobiłem sobie kilka przedmiotów, które noszę.

Z drugiej strony jest hardcore. Nie zachęcam, bo można stracić postać bardzo głupio, a Blizzard nie kwapi się, by grającym pomóc, choćby przez skrócenie czasu potrzebnego do rozłączenia z 10sek. do np. 5-ciu, co uratowałoby masę postaci,a tym, którzy przed śmiercią rozłączaliby internet i tak by nie pomogło. Ja straciłem jedną postać na inferno przez brak prądu trwający ułamek sekundy...mimo, że grałem na lapku, to połączenie z netem oczywiście straciłem, bo router nie chodzi na baterie i 25 godzin poooszło... Z drugiej strony zaangażowanie znacznie większe, zabawa znacznie większe, brak RMAH, zdrowy zwykły AH, gdzie można sporo sprzedać i się wyposażyć. Często koledzy w party (grać tylko w party!) dbający o to, byś nie walczył sam z elitkami. Fajna rzecz. No i ten uśmieszek, gdy ktoś dostaje śmiertelnego dzwona tongue_prosty.gif Adrenalinka, gdy się na Belialu zamieszasz i Ci zbije masę życia swoimi masowymi wybuchami...prawie tak straciłem swojego WD na normie tydzień temu, a dziś zaliczyłem nim inferno smile_prosty.gif Przy okazji poleciały mi butki, które założyłem, a za które dostałbym ze 3,5 miliona...czyli 5 razy tyle, ile dostałem za najdroższy przedmiot znaleziony na sc.

Także u mnie D3 to na razie tylko HC, bo na granie SC szkoda czasu w sumie. Ale młócka jest przepiękna i jak ktoś lubi H'n'S głównie za nią, a potrafi wybaczyć chorą mechanikę losowania statystyk przedmiotów, będzie się bawić świetnie. Ja rozkoszuję się już samym sposobem poruszania się w pełni uzbrojonego barba zwiedzającego inferno tongue_prosty.gif Szkoda tylko, że oba moje 60lvle, za które dostałem aczika za 2-óch barbów, wyzionęły ducha smile_prosty.gif

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem inaczej: po około 650 godzinach gry nie wiem, czy kiedykolwiek przestanę grać w Diablo III. A, jak na horyzoncie już majaczy dodatek, wraz z nowymi atrakcjami i niekończącym się nabijaniem leveli to... aż strach się bać.

Zresztą nie będę się powtarzał, bo w tym wątku już powiedziano wiele na temat tego arcydzieła. Dla mnie to jest absolutne TOP 10 gier wszech czasów.

Dziękuję za uwagę, bo teraz przenoszę się do wątku o Grand Theft Auto V :) .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że czekanie na dodatek czy nowy patch do Diablo 3, to bezsensu, bo to nie wiadomo kiedy będzie, może być początek nowego roku a nawet i środek lata...

Ja kilka godzin mam nagrane w trialu, teraz przeczytałem o MP i jak się to włącza i spr na normalu:P Ale nic nie daje, bo to normal.

Więc150zł lub czekanie na promocję, na razie wrócę do WoWa, bo po wykupieniu Battle Chesta za 3.7Euro mam 30dni grania :P

Bo na pewno nie przedłużę

Potem się zobaczy, szkoda że po trialu nie ma takiej promocji na Diablo jak była na WoW'a choć nawet 50% by dali to w euro było by taniej niż w zł.

Co do gier i godzin przegrania, hm aż dziw że tyle można grać:P Pewnie jak zakupię Diablo to sam się przekonam, bo Trial jest ino 1/1000 tego co gra zapewne pokaże .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jest hardcore.

Mnie on jakoś nie pociąga... a już adrenalinka to w ogóle, za dużo stresu w życiu by się jeszcze grą irytować :)

Choć kto wie... może po zmianach spróbuję.

Ostatnio przerabiając klejnoty utwierdziłem się w przekonaniu, że markizowe są bez sensu. Koszt wykonania jest tak duży że po 1000h uzbierałem może na jednego. Ergo bez AH to tytaniczna czy wręcz syzyfowa praca bo co mi po jednym jak potem na będzie co wsadzić w inne gniazda. Nie mówiąc już o tym, że jak się gra kilkoma postaciami to jeszcze zmiana kosztuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Hurr RMAH to nie skok na kasę, a funkcja"

Bang! Wtyczka od sklepu zostanie wyciągnięta w marcu 2014. Diablo 180. Blizzard się uczy.

Loot 2.0. Wywalenie auction house. Interesujący dodatek. Jeszcze wywalcie always on i wprowadźcie couch co-op oraz poważne wsparcie dla kontrolerów do wersji PC i nie będę musiał czekać na definitywną wersję na PS4. Jestem pod wrażeniem i aż dzisiaj chyba włączę sobie Diablo 3 po raz pierwszy od blisko roku.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatkało mnie. Tak szczerze. Spodziewałem się że zniknie RMAH, ale całkowite wyłączenie domu aukcyjnego nawet przez myśl mi nie przeszło. Teraz faktycznie, jedynym sposobem na znalezienie dobrych przedmiotów będzie bieganie i szukanie, co wraz z nowym systemem Loot 2.0 może sprawić że znowu z przyjemnością zacznę grać w D3.

Jeszcze wywalcie always on i wprowadźcie couch co-op do wersji PC

Offline raczej nie będzie, bo wiązałoby się to z całkowitym przeprogramowaniem gry i wydaniem kompletnie nowego klienta do pobrania (wg. tego co pisze na forum b.net jakieś 50-60% operacji wykonywanych jest na serwerze, nie u nas). Wątpię żeby Blizz miał na to czas. No chyba że kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę...no i jak mówiłem - trudno nie wierzyć w nowego pana dyrektora. Jak nie wierzyłem w te wszystkie obietnice za Jaya (słusznie), tak teraz jest bliski wręcz przekonania, że to się uda. Teraz robię sobie przerwę, bo już nie mam co robić w obu trybach,ale po wydaniu dodatku wracam z ogromną nadzieją. To może być ostatecznie genialna gra.

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zacząłem gry w Diablo, a już taki news dnia, chyba trzeba szybko kupić, i ewentualnie AH wykorzystać do zarobienia jakiegoś golda, i wydropić lub uzbierać z AH itemki dla postaci, tylko czy będzie sens, czy wraz z nowym lootem nie będą może inne itemki, może będzie w końcu normalny system losowania statów, mag-int a nie siła itd.

Czekamy, aż chyba zamówię za te 140zł Diablosa:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes... Yes... Yeeeees...!

... ale będzie trzeba sobie klejnotów dokupić póki jeszcze można chytry.gif

Coraz smakowiciej się to zapowiada. Całe szczęście że mam jeszcze komplet "czystych" postaci do przejścia. Choć skoro niskopoziomowe legendy maja mieć swoje odpowiedniki 70lvl. to może jednak je dociągnąć do 60?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamierzasz kupić dodatek, to nie wiem, czy jest wielki sens się spieszyć, bo potem endgame'owe itemy i tak będą żałośnie słabe w stosunku do nowych, a tak drastyczny krok każe sądzić, że naprawdę drop ulegnie ogromnej zmianie i będzie można się spokojnie wyposażyć na własną rękę. Jupi!

@Edit

Łojaa...właśnie zorientowałem się, że to oznacza sensowne granie na hc na własnym dropie. Ooooh yeah

Edytowano przez RIP1988
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie ma innej możliwości, niż zamknięcie AH/RMAH w podobnym czasie, co wypuszczenie RoSa:

- póki nie ma lootu 2.0, nie ma lepszego (ani wręcz dobrego) sposobu na zdobycie dobrego sprzętu. Nie mogą zamknąć AH/RMAH przed premierą, bo pozostanie próżnia - gracze nie będą zmotywowani ani lepszym lootem (2.0) dla siebie, ani szansą na złoto/przedmiot na sprzedaż na AH.

- raczej nie wypuszczą go po RoSie, bo zostanie wtedy problem przedmiotów dostępnych tylko dla posiadaczy RoSa, które mogliby wystawić na AH - a więc dostęp do tego sprzętu mogliby mieć też ci, którzy nie wykupili RoS (oczywiście mieliby dostęp tylko do sprzętu na 60. poziomie). Czemu więc nie ułatwić sobie życia i w ogóle nie dopuścić do sytuacji, w której przedmioty z RoS byłyby dostępne na AH?

- po co rozdrabniać się na kilka rewolucyjnych patchów, skoro można wprowadzić jeden?

EDIT:

Swoją drogą, nie takie było to AH straszne, jak je malują :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż, wg mnie należy się wielki szacunek dla nowego game directora za to co robi. Jay praktycznie uśmiercił tą świetną serię, a teraz jego następca (nie pamiętam jak się nazywa :P) stara się ją załatać i wprowadza naprawdę gigantyczne zmiany. Gra może się zmienić tylko na lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość ,chociaż i tak podchodzę do tego z dystansem ,bo jak to wszystko wyjdzie w praniu ,nie wiadomo.Ostatni raz grałem w Diablo 3 w czerwcu i bez wprowadzenia większych i lepszych zmian nie oderwą mnie od Torchlighta 2.Najwyższa pora by zaczęli wietrzyć smrodek który wpuścił poprzedni game director i niech ten dodatek i patche wprowadzą zmiany ,których oczekujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiecie jak się cieszę z zamknięcia domu aukcyjnego. Chociaż trochę żałuję, że in-gamowe złoto straci na wartości - teraz przynajmniej do czegoś było potrzebne. Bardziej ucieszyła mnie informacja, że loot 2.0 wprowadzą też do podstawki Diablo (gdyby kogoś nie było stać na dodatek). Samo Diablo 3 mi nie przeszkadzało - przestałem grać, bo ile można robić to samo, teraz na pewno do tej gry wrócę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż trochę żałuję, że in-gamowe złoto straci na wartości

No nie wiem. Przecież zostaje craft (ma być sporo nowych recept), ulepszanie gemów, naprawa ekwipunku, nie wiadomo jakie dokładnie usługi zaoferuje Mistyczka, plotkuje się o powrocie Gheeda i jego straganu z hazardem. Powiedziałbym że teraz złoto zyska na wartości, bo dalej będzie dużo miejsc gdzie będzie można go wydawać, a przez brak AH jego zdobywanie będzie utrudnione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@b3rt

Akurat hazard mnie nie kręci (tak jak w prawdziwym życiu), w D2 rzadko kiedy korzystałem z tej usługi, chociaż fakt, fajne itemy tam się zdarzały. No chyba najczęściej ludzie będą wydawać kasę na ulepszanie gemów, bo z craftingu nie korzystałem (może na początku tylko).

Jestem ciekawy, co będzie teraz walutą handlu - bo pewnie na głównym czacie gracze będą wystawiać oferty sprzedaży itemów, pamiętam, że w D2 handlowało się albo gemami, albo runami, ciekawy jestem czy nadal ludzie będą cięci na złoto, czy wymyślą coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...