Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

No, rano miałem chwilkę czasu, to pobrałem sobie patcha 1.05, i nawet zdążyłem zrobić sobie jeden przebieg przez 1 akt. Oto takie wstępne spostrzeżenia:

- Monster Power to całkiem fajna rzecz. Dzięki niemu (i związanym z nim skalowaniu poziomów przedmiotów) nie muszę już ciągle siedzieć na 2 akcie (ewentualnie 3, jak jest z kim zagrać, bo sam jeszcze nie daje rady). Dla odmiany mogę sobie pobiegać po moim ulubionym 1 akcie bez większych strat w ewentualnym dropie (który ostatnio jest na tyle marny że nawet NPC'e się z niego śmieją tongue_prosty.gif). Skalowanie jest też na tyle fajne, że nawet największe koksy będą miały co robić. Przykładowo, po obejrzeniu tabelek z przelicznikami z b.neta ustawiłem sobie MP na 5. A co, pomyślałem sobie, aż tak źle nie będzie. Jednak było, bo pierwsza napotkana elita rozsmarowała mnie po ziemi jak dżem na kanapce. Przeskoczyłem na MP2 i też grało się dość ciężko, ale przyjemnie. I chyba na tym poziomie zostanę na chwilę obecną.

- Infernal Machine chyba na razie zostaje poza moim zasięgiem, zważywszy na fakt że trzeba farmić na wszystkich 4 aktach (a A4 to na razie nie dla mnie). Sam event całkiem niezły, szkoda tylko że nagrodę trzeba sobie wytworzyć u kowala, bo sam w ogóle w niego nie inwestuje. Szkoda też że główni przeciwnicy to tylko uber wersje normalnych bossów z gry, a nie całkiem nowe modele. Chociaż patrząc na Uber Tristram z D2 można się było tego spodziewać. Ale sam event na plus.

- NV podbija o poziom także przy otwieraniu złotych skrzynek. Dobra rzecz, szybciej można nastackować NV5.

- Osłabienia umiejętności mnicha jakoś specjalnie nie doświadczyłem, chociaż może dlatego że mam słaby eq, więc bez względu czy umiejętności osłabiono czy nie, i tak zawsze mam pod górkę tongue_prosty.gif

Poza tym wprowadzono masę usprawnień w samej grze, poprawiono trochę AH, zapewniono w końcu że postać nie zostaje wyrzucona z party po wyjściu z gry, i że NV nie resetuje się przy opuszczeniu sesji, dzięki czemu możemy wyjść z gry żeby np. zrobić coś w AH i znów wbić do rozgrywki, bez żadnych strat.

Ogólnie jestem zadowolony z wprowadzonych zmian, fajnie że D3 ciągle się rozwija. Wątpię żeby ten patch sprawił że na stałe wrócę do gry (chyba dopiero PvP przywróci mi pełną motywacje do powrotu), ale dobrze że coś robią smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch może i jako taki. Ja wróciłem dziś na ok. 3 godziny i w sumie raczej znów sobie dam spokój. Niestety moja postać wcześniej tylko spokojnie radziła sobie w akcie 1 inferno. Po uruchomieniu nawet MP1 już niestety na inferno nie radzi sobie wcale. A jeśli już przez Sale Agonii jakoś się przepcham, to za Chiny nie jestem w stanie zabić rzeźnika, a nabicie 5-ciu nefalemów zajmuje z godzinę. Przy MP0 wciąż można spokojnie pykać pierwszy akt, ale niestety przepaść między lootem przy MP0 i MP1 jest ogromna i tym bardziej zostaję w tyle tak, by trudno było mi zarobić na lepsze itemki smile_prosty.gif Więc nie będę się męczył. Ludzie chwalą się lootem po kilka legend na bieg, ja przy kilku znalazłem tylko jeden słabiutki schemat. Oczywiście trudno po takim czasie narzekać, choć żadnego interesującego przedmiotu nie znalazłem.

PS. no i fajno, że jeden z nielicznych, naprawdę przyjemnych buildów Wiza,czyli CM (do tego działający tylko przeciw potworom (w PvP byłby zupełnie bezużyteczny)), został tak beznadziejnie znerfiony, że z miejsca musiałem zmienić wszystkie 6 skilli, a na build wydałem wszystkie marne grosze, które zarobiłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dawałem radę przed patchem akt 1 i 2 farmić razem ze znajomymi całkiem nieźle, teraz bez większych problemów przebiliśmy się przez 3 i 4 na monster power 2. Z ciekawości nastawiłem mp0 i takiego Azmodana zabiłem w dosłownie OSIEM sekund. Sami devowie poinformowali że inferno w patchu 1.0.4 równa się inferno z mp2 - mp3 w patchu 1.0.5, więc nie wiem jak można mieć problemy z zabijaniem elit, skoro wcześniej dawało się radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z braku zajęcia i braku nowych Pokemonków pograłem parę godzin... Padły mi 2 klucze i te zdobyłem schemat na machine. Drop jak słaby był tak był, ale pały mi 2 legendy chociaż. Słaby pasek dla barba i słaba mara tongue_prosty.gif I po co farmić jak sam szrot pada, nawet jeśli są to legendy biggrin_prosty.gif

Edytowano przez Dariusxq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś dostałem maila rzekomo do Blizard że musze zwerfikować swoje konto itp widać że to próba wyłudzenia konta na którym defakto nic nie mam oprocz triala WoW i Diablo 3. tongue_prosty.gif gdzie to zgłosić ?

Edytowano przez Lordgraver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok pograłem kilka godzin, padły mi legendarne rękawice które zastąpiły moje stare kupione na AH i przeszedłem inferno. Gra się o niebo lepiej, teraz będę nastawiam się na farmę myślę, że narazie na mp2. Nie wiem czy są już koxy które radzą sobie na MP10 bo spróbowałem i zombie sprzed tristram zrobił ze mnie popiół 2 ciosami;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas gry ze znajomymi trafiliśmy na dziwny dźwięk. Brzmiał on jakby ktoś puknął widelcem w kieliszek albo jakby ktoś dzwonił kluczami. Wiecie może od czego on może być i co on oznacza ? Wydaje mi się że on nie sygnalizuje dropnięcia legendy, bo wtedy dropiły by nam jakieś legendarne itemy co 30 sekund, a na mapce nic nie było zaznaczone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wruciłem do Diablo z braku innych rozrywek wirtualnych, ale napotkałem problem z podnoszeniem itemków. Itemy lecą, wiadomo sama słabizna ale nie można ich zebrać. Kumpel ma to samo i po zrobieniu nowej postaci wszystko gra. Może jutro zaczne od zera, jakoś do diabła mnie ciągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze cie goblin zauwazyl.

Goblin średnio co 30 sekund? No way. Drop legendy też odpada. Obecnośc klucznika również. Nie mamy pojęcia co to mogło być.

@RiP - widziałem Twoją postać i sądzę, że to, że nie dajesz rady to raczej nie kwestia postaci. Dps znośny, hp i resy także masz. Może czas poszukać problemu gdzie indziej?

Edytowano przez Krex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krex

Jeśli widziałeś faktyczny obecny z topazem w kapeluszu, to też uważam, że jest całkiem nieźle. Problem jest w znerfieniu przez blizz tornada przez co mój build na masę krytyczna (nova, wybuch, tornado, teleport, diamentowa skóra) jest trochę niewydolny i skille nie nadążają z cooldownami, a mi mimo runy na zmniejszenie kosztu, brakuje many na tornada, dzięki którym mógłbym z tymi cooldownami skończyć. Nie chce zmieniać buildu, a ten na mp1 jest za słaby. IMO cały problem rozwiazalby jeden dobry przedmiot z maną za kryty, ale na to mnie nie stać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w raz w wejsciem Uberów postanowilem zostawic w cholere mf gear bo to i tak gucio daje i wywaliłem 60kk na pare nowych ciuszków :D

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Dariusxq-2355/hero/909318

Ale jestem zadowolony, w końcu to ja jestem siusiaczkiem a nie buzią :D Cisne na mp3 bo tak jest szybciej niz na 4 latac, ale 4 lajtowo cisne tez. Natomiast mp5 jest juz lekko przegięte i zaczynają się schody, dlatego sobie odpuszczam.

W nocy pocisnalem nowe ubery z kumplem monkiem i barberm i jest calkiem lajtowo, za pierwszym razem wszyscy padli na mp3, więc jest git. Narazie mam jeden organ, dziś w nocy tez sie pocisnie, sam mam 3 maszyny zrobione :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami dźwięk słyszeli wszyscy a czasami np. tylko ja bądź 2óch znajomych.

Nie ważne czy to akurat wtedy padał gold, klejnoty czy inny szajs. Czasami idziemy sobie przez już pustą mapę a tu znowu ten dźwięk.

Żeby się mod nie dowalił:

Patch imo pozytywnie odbieram. jest niestety trudniej (mój biedny wizz tank ;/) ale przynajmniej drop lepszy (Szymek potwierdzi, Equ też :P). Ceny też lecą w dół ^^. Fajne itemy potanieją, uber sprzet nadal pozostanie baaaardzo drogi więc mi jak najbardziej pasi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę...jednak coś poprawili. Co prawda żółte, które znalazłem po patchu, nie za bardzo się do czegokolwiek nadawały, ale dziś podczas półtoragodzinnej farmy prócz marnego zarobku rzędu 130k, wyleciały Silnorękie Karwasze z Witalnością (41), Inteligencją (jakieś 45) i zręcznością (160), a więc przy stopniu zaawansowania przedmiotowego moim i mojej towarzyszki idealny przedmiot dla DH (a dodatkowo druga legenda w ciągu 150h gry i pierwsza na inferno). I powiem, że mimo, że akurat z niego nie będę miał ani bezpośredniego pożytku, ani zarobku, bo oddam współtowarzyszącej DH, to jeden taki loot na parę godzin sprawia, że w połączeniu w miarę sprawnym biciu mobów w A1 MP1 (goblina nie jestem w stanie ubić biggrin_prosty.gif ) naprawdę ma się ochotę grać. I tak powinno być. Losowe staty na legendach i tak sprawiają, że sporo crapów się trafia, a więc dobrze, że lecą częściej. Mam tylko nadzieję, że nie nastąpi teraz takie przykręcenie kurka jak przy 1.0.4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio z takim ekwipunkiem tylko mp3 robisz? Ja mam swoim WD 40k dpsa i bez problemu go robię. Na 4 mam jak Ty na 5tce.

Na 4 lajtowo cisnę, tylko że na 3 mam wszystko na hita moze 2, a wbijam na elity, pach pach i lecę dalej, na 4 bym był niewiele dłużej ale mi się nie chce :D Mi wystarczy póki co 30% na dropnięcie klucza, mf nic nie daję więc nie będe podbijał sobie specjalnie poziomu trudności :) A tak jeszcze powiem że ilość schematów i legendarnych dropów mi podskoczyła. Legend padło mi 7! a schematów dla kowala lipnych 5, więc jest różnica, szkoda że sam szrot.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... Udało mi się wydropić schemat dla złotnika - nie wiem czy to dzięki patchowi czy po prostu łuk szczęścia:P

Pograłem w chwilę na nowym patchu i stwierdzam ,że jest dobrze. Poziom siły potworów daje nam możliwość dostosowania inferno pod swoją postać. Podobno z dropem też jest dobrze(póki co, zauważyłem, że więcej kasy leci, legendy standardowo mi nie wypadają...). Miło też, że pojawiły się nowe kapliczki jezyk2.GIF

Każdy patch coraz więcej rzeczy wprowadza. Czekamy na aktualizację 1.0.6 a najlepiej na 1.1(PvP) :)

Ja w raz w wejsciem Uberów postanowilem zostawic w cholere mf gear bo to i tak gucio daje i wywaliłem 60kk na pare nowych ciuszków

http://eu.battle.net...355/hero/909318

Niezły sprzęt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...