Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Gość b4ry

@Alexiej

Rozumiem, ze jak kupie chleb, to moge go spozyc dopiero po jakims czasie? Place to zadam. I to nie jest hejterstwo, a zwykla frustracja zaistniala sytuacja. Niektorzy pobrali wolne, zeby zagrac ;-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie spałem cała noc i chociaż miałem D3 o 12 w nocy to zagrałem o 2:30, a byłem zapewniany ze strony Blizza że, zagram o 12. Czuje się oszukany, pewnie w ich regulaminie jest jakaś wzmianka że, nie ponoszą odpowiedzialności itp. itd. ale mnie to mało obchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Osoby wyżej ^_^

Blizz specjalnie stworzył system logowania, aby zabezpieczyć i graczy i siebie, choć obie te opcje dotyczą innych rzeczy. Zwyczajną i zawsze powtarzającą się rzeczą w takim momencie jest uzależnienie gry od internetu. W dobie komunikacji LTE bez kabli można już wymagać, aby osoba posiadająca komputer miała te 1mb/s ;)

Problem Blizza jak i każdego dużego wydawcy jest taki, że jak chce coś dopieścić to często wychodzą mu poza czymś dorym rzeczy także złe. Możliwość crossgrowego chatu uważam za super sprawę, bo grając w WoW mogę pogadać z kumplem uzależnionym od SC2 i odwrotnie.

Spokojnie ludzie, bo i Wy mogliście przewidzieć, że tak będzie i zrozumieć że nawet najlepsze Beta Testy nie pomogą gdy 3x więcej ludzi rzuci się na grę w premierę :)

byłem zapewniany ze strony Blizza że, zagram o 12.

Że otworzą serwery o 12 i tak było - a to że padły o 12:01 to już inna sprawa ;)

Edytowano przez alexiej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luker:

To, że skrypt niektóre zasłania, to jedno. Z resztą - w Regulaminie jest wyraźnie napisane, że częściowo zasłonięte też. Dlatego najlepiej unikać jakichkolwiek sformułowań, nawet mało niecenzuralnych.

Plus - ten temat nie służy do dyskusji z moderatorem, więc EOT w tej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, myślę, że można mieć pretensje do Blizza, choćby niewielkie. Jednak beta trwała długo, mieli otwarty weekend testowy, naprawdę nie mogli się przygotować do nadejścia tak dużej fali graczy? :P

Sam zobaczę - jak skończy errorować... - czy zacznie mi nabijać acziki. Ciekawe, czy będę musiał zacząć od nowa, czy może te, które powinienem mieć mi się pojawią automatycznie jako zrobione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić Diablo II, ale nie jestem pewnie czy przypadnie mi do gustu. Grałem np. w Torchlight i Sacred i mi się podobały lecz nie wiem czy spodoba mi się Diablo II.

Moglibyście jakoś przedstawić mi obiektywnie tą grę. Czy obecnie warto je jeszcze kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Osoby wyżej ^_^

Blizz specjalnie stworzył system logowania, aby zabezpieczyć i graczy i siebie, choć obie te opcje dotyczą innych rzeczy. Zwyczajną i zawsze powtarzającą się rzeczą w takim momencie jest uzależnienie gry od internetu. W dobie komunikacji LTE bez kabli można już wymagać, aby osoba posiadająca komputer miała te 1mb/s ;)

Nie rozumiesz. Jestem kolekcjonerem i patrzę na gry inaczej. Sytuacja jest tak dziwna (zabawna?straszna?) że najnowsze hity wymagające neta do wszystkiego będą miały krótszą żywotność niż te które go nie wymagają. Powtarzam raz jeszcze: nie wierzę w wieczność ani internetu ani Blizzarda (to drugie szybciej) i nie mam ŻADNEJ gwarancji że za 15-20 lat najdzie mnie nostalgia i zechcę odpalić Diablo III i będę miał zonka (a ja już tak mam że potrafię dziś z przyjemnością grać w starego Dooma albo Ultime Underworld - też maja dwudziestkę na karku). Blizzard oczywiście nie wziął tego pod uwage ani tego że nie wszyscy w laptopie maja neta i nie zawsze dostawca internetu ani też pogoda są łaskawe. Więc tego chędożonego singla mogli zrobić jak w dwójce, co za problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość b4ry

@alexiej

Blizz mogl przewidziec, a nie klient. Ja place, wiec mam dostac to, na co wywalilem kase i obowiazkiem Blizzarda jest sie z tego wywiazac.

No, crossgrowy chat to naprawde cos innowacyjnego :wacko: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić Diablo II, ale nie jestem pewnie czy przypadnie mi do gustu. Grałem np. w Torchlight i Sacred i mi się podobały lecz nie wiem czy spodoba mi się Diablo II.

Moglibyście jakoś przedstawić mi obiektywnie tą grę. Czy obecnie warto je jeszcze kupić?

Diablo II to klasa sama w sobie i się nie zastanawiaj. 7 klas postaci a każdą możesz rozwinąć na 100 sposobów, 5 olbrzymich aktów x 3 poziomy trudności, mnóstwo monstrów do ubicia, muzyka świetna, niestarzejąca się grafika, dobry klimat i cały czas żyjąca społeczność Battle Net (skoro ludzie na Batku grają w "jedynkę" to będą grac w "dwójkę"). Kupuj i się nie zastanawiaj dłużej. W zasadzie spróbuj skombinowac jedynkę także.

Edytowano przez Iselor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajną i zawsze powtarzającą się rzeczą w takim momencie jest uzależnienie gry od internetu. W dobie komunikacji LTE bez kabli można już wymagać, aby osoba posiadająca komputer miała te 1mb/s wink_prosty.gif

Ależ to nie jest problemem, problemem jest to że nawet mając te 6 Mb/s nie mogę zagrać w grę za którą zapłaciłem pełną, i to niemałą cenę. Były przecież beta testy, otwarte testy, na których już wtedy występował problem przeludnienia i braku możliwości zalogowania, były informacje że nakład gry wyczerpał się zanim jeszcze gra trafiła do sklepów. A mimo tego Blizz nie potrafił się przygotować na nawał graczy po premierze. Nie rozumiem dlaczego mam nie hejtować, nie mam za dużych wymagań, chce tylko zagrać sobie w grę za którą zapłaciłem, chyba nie wymagam za dużo. Tymczasem straciłem cały wieczór, dokładnie od godziny 19:30 na głupich próbach zalogowania się, oglądając coraz to głupsze errory. I rybka, raz udało mi się zobaczyć ekran tworzenia postaci i tyle z tego grania na dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili do gry chce zalogowac znaacznie wieksza ilosc graczy niz o polnocy tegoż dnia - stad problemy z zalogowaniem. Kazdy widzi jaki hype udziela sie przy premierze Diablo - to z pewnoscia najwieksza premiera tego roku i miliony osob chxe pograc w tej samej chwili. Nie ma co spinac jajeczek tylko podchodzic do sprawy na spokojnie - nie zapominajmy, ze to tylko gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o to jak wygląda multi - jeśli zacznę grać sam, to mogę potem tą sama połączyć do kumpli będących na podobnym etapie co ja? I, z tego co wiem, póki co nie ma aren PvP - będzie możliwość spróbowania się ze znajomym w jakimś duelu, czy w ogóle nie da się bić z innym graczem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale dla mnie zwyczajnie robienie tragedii narodowej z tego powodu, że w dzień premiery występują problemy z grą jest zdeczka żałosne. Rozumiem to oburzenie o cenę i to, że wymagam ... tylko że żyjecie już na tym świecie XXX lat i jakoś nigdy nie zdarzyło się Wam coś podobnego? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ludzie dostali świra. Forum pomocy technicznej jest zawalone tekstami ludzi, którzy "żądają zwrotu pieniędzy za dostanie niepełnoprawnego produktu, ponieważ nie działają serwery". Osobiście dzisiaj dostałem EK, jednak nie mogę zainstalować gry z powodu tego, że system/napęd nie czyta nośnika. Jednak nie rozpaczam, że nie mogę pograć bo jak widzę tych wszystkich frustratów i problemy z serwerami, to dochodzą do wniosku, że najwcześniej pogram w czwartek/piątek. Potwierdzę słowa moich "poprzedników", że EK przepiękna (jedynie pamięć przenośna słabo wykonana IMHO). Bałem się co prawda, że uszkodzą się rogi pudełka, ale moje obawy był bezpodstawne jak widać. Zastanawia mnie jednak, co jest tak wspaniałego w tej produkcji. Ludzie po prostu zgłupieli (co widać po nocnych premierach). Również bardzo wyczekiwałem nowego h'n's-a od Blizzarda, ale mam wrażenie, że premiera Diablo III to dla niektórych sprawa życia i śmierci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:27 p.m. PDT[22:27 naszego czasu] - We're in the process of testing and implementing multiple fixes for the current service issues. We?ll provide another update in approximately 1 hour.

Mam nadzieję, że poprawią tego buga z templarem i achievki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te wspaniałe czasy kiedy wystarczyło kupić grę żeby w nią zagrać ???

Steam, Origin, Battlenet, Games for Windows Live, logowanie, przeciążone serwery.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Gdzie te czasy w których grę na premierę kupiło 100tys graczy i był to wielki sukces? Tak to już jest ja na SCII też zagryzałem zęby, a teraz już wszystko lata aż miło, poczekajcie dwa dni, wyjdźcie na dwór i grajcie. Widocznie NIE ma możliwości wystartowania serwerów które wytrzymają natłok milionów i tyle.

Edytowano przez EjPii
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam tu i ówdzie, że niby jest jakaś nagonka na biedną, niewinną zamieć. Nienawistny atak. Hejt? Jaki znowuż hejt? W pełni uzasadnione pretensje. To wszystko.

Heh, wyłóż sporo gosza i licz na łut szczęścia, by w ogóle zagrać, coś takiego nie powinno mieć miejsca.

Skoro Blizzard wpadł na iście kretyńską (łagodniej tego wyrazić nie sposób) ideę singla, który wymaga wbicia na ichnie serwery, winien też zapewnić możliwość swobodnej gry. To ich zasmarkany obowiązek. Wciskają ludziom taki model, chociaż nie ma potrzeby, niech teraz przyjmą konsekwencje owej niefortunnej decyzji na klatę.

Tym bardziej, że w sposób sztuczny ograniczono liczbę graczy wypuszczając na rynek zdecydowanie mniej egzemplarzy aniżeli wynosi nań zapotrzebowanie.

Nakład niemal wyczerpany, ludzie nie mogą nijak zdobyć własnych pudełek i mimo, że na serwery próbuje wbić raptem część zainteresowanych, (reszta z powodu braku towaru nie ma nawet takiej sposobności), te popadały.

Postawę Blizzarda określić można jednym słowem. Kompromitacja.

Podsumowując, nie potrafili zapewnić sklepom stosownej ilości towaru, na domiar złego nic nie działa. Serwery leżą, ludzie tracą postaci, osiągnięcia. Brawo...

To nieprofesjonalne.

Najlepsze zaś jest to, że Blizz zastrzegł sobie możliwość wprowadzenia w Diablo abonamentu. Urocze.

Edytowano przez eustachy80
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te wspaniałe czasy kiedy wystarczyło kupić grę żeby w nią zagrać ???

Steam, Origin, Battlenet, Games for Windows Live, logowanie, przeciążone serwery.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Gdzie te czasy w których grę na premierę kupiło 100tys graczy i był to wielki sukces?

To nie jest wytłumaczenie. Zabezpieczenia = ok, ale mogli to zrobić tak by w singla bez neta dało się spokojnie grać. A Blizzard teraz psuje sobie opinie, jak Bioware przy okazji ME 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eustachy80: zaraz, zaraz... jaki abonament? Albo mi coś umknęło, albo zostało to powiedziane przez Blizzard niedawno. Sam miałem zamiar kupić Diablo III dopiero za jakiś dłuższy czas, ale patrząc na cyrki jakie się dzieją z serwerami i sam fakt, że trzeba być połączonym z netem, żeby móc sobie przejść singla to zaczynam się zastanawiać czy sobie nie odpuścić. A teraz jeszcze słyszę coś o abonamencie... ech.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze zaś jest to, że Blizz zastrzegł sobie możliwość wprowadzenia w Diablo abonamentu. Urocze.

Dowód proszę, bo inaczej uznam to za kolejną bzdurną teorię, związaną z tym, jaki to Blizzard jest zUy.

Sam nie spodziewałem się AŻ TAKIEGO natłoku ludu, drobnych problemów tak, ale tego co się dzieje teraz na pewno nie. Niepotrzebnie Blizz dopuścił guest passy od razu. Wiele osób nie potrafi zrozumieć, że żaden serwer nie wytrzyma aż takiego przeciążenia. Z tego samego powodu Riot dzielił Europę na dwa regiony, teraz masy logujących załatwiły serwery Blizza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...