Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Jest może ktoś, kto chciałby podzielić się kodem na wersję trial/demo? Szczerze mówiąc nigdy nie grałem w żadne Diablo, (:pinch:) a chciałbym spróbować, bo po obejrzeniu filmików sie napaliłem. Ale wolałbym jednak najpierw wypróbować mój gust zanim wydam 2 stówki :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest angielski dubbing i napisy bądź polski dubbing i napisy. Kinowego raczej sie nie da zrobić, ale dubbing jest przyjemny i warto go posłuchać.

No a ja nadal nie mam aczików, ale pewnie jak wszystko poprawią, to osiągniecia zaległe wpadną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na allegro kupiłem - swoją drogą koleś od którego kupiłem miał dostępnych 500sztuk, a w normalnych sklepach pustki, nieźle.

Nie wiem jak Was ale mnie mierżą takie typki. Tfu

(mówię o sprzedającym)

Edytowano przez deZoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11lvl Wizardką wbity i jest git malina. Co prawda betę przeszedłem 4 razy więc początki nie były najciekawsze ale potem gra zasysa konkretnie. Fabularnie świetnie, epickość opowieści buduje też dobry dubbing i miodność praktycznie każdego aspektu gry.

Oby zaległe acziki po naprawach powpadały bo nie przegapiłem do tej pory chybs żadnego journala :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh jak mi przykro że nie możecie się zalogować ( hły hły ). Ja niestety nie kupiłem swojej kopi diabolo czy ponieważ zostałem wypchnięty z kolejki przez napierający na drzwi MM tłum domowego przedszkola. No trudno. Będę odkładał po 1 zł codziennie i kupie kiedy indziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ładnie Blizzard, nie ładnie. Można było to lepiej zorganizować, przykładowo wpuszczać graczy "fazami" lub zezwolić na używanie guest passów parę dni od premiery.

Co do samej gry to nie podoba mi się bardzo fakt, że nie można używać broni większością klas, same skille. Szkoda. Mimo wszystko, gra jest boska, kolekcjonerka również i nie żałuję ani grosza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś jaja z tymi serwerami teraz, rozumiem że, o 12 w nocy serwery mogły paść ale teraz?? O 2:30 jak się wbiłem z kumplami to graliśmy przez 12h bez przerwy i nie było problemu żadnego, super ping, wszystko cacy. Teraz chce wbić i nie mogę?? ocb

Btw, jak daleko zaszliście?? Ja jestem na 2 akcie koszmaru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Blizz coś naprawił czy samo się ruszyło, ale zacząłem otrzymywać acziki. Lepiej w 2 akcie niż w 4. A co do postaci - zrobiłem przez moment mniszkę na 3 lvl i wróciłem do mojego Witch Doctora. Psy pod 1, ich wybuch pod 2, na 3 Spirit Walk do ucieczek jak mnie okrążą/pojawi się Waller, pod 4 przyzwanie wieeelgachnego zombie. Na głównym ataku eksplodujące żaby (pająki są dla mnie zbyt losowe, strzałki zbyt wolno zabijają), pod prawym myszy Grasp of the Dead ze slowem i dmg. Jednym słowem rozpierducha całą gębą:P

EDIT:

Ja i moja Wesoła Kompanija - http://i.imgur.com/6qGZn.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna świeża porcja przemyśleń - Monk to IMBA postać. Nie jest może teraz bardzo mocna jeśli chodzi o DPS, ale jak wcześniej Rathgar wspominał - nie da się jej zabić. Ani razu życie nie spadło mi niżej niż 8/10, bo mając wampiryczne przedmioty (mam już 3 żółte ^_^) zwracam sobie życie szybciej niż je trace :)

Poziom 13 i zabita

Królowa Pająków

:)

@ up

Mniszką mam Przełamującą Falę + Fala Światła (taki imba duży dzwon :D) a jako ratunkowe Tchnienie Niebios (teraz tylko leczy ale zaraz bede miał rune co daje dmg dla mobów) i aby szybko podskoczyć do wroga za jego plecki Śmiałe Uderzenie

Praktyka? Daję się okrążyć i trzymam ciągle LPM dając dookoła kopniaki i kopniaki + czasem się podleczę i puszczę "Dzwonek" :)

Edytowano przez alexiej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag....Wychowałem się na jedynce, setki godzin spędziłem nad dwójką....Trójke z obowiazku trzeba będzie mieć! Nie podoba mi się tylko jedna rzecz: że aby grać w singlu musze być podłączony do neta. No ale jakoś to przeboleje, może później to mzienią albo wydadzą wersje na konsole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, jak daleko zaszliście??

Ja? Mi się raz udało dojść do menu tworzenia postaci, ale szybko mnie wywaliło :P

A tak poważenie, to dostaje już jakiegoś bzika do głowy od tego klepania kodu. To jest właśnie to czego bałem się od początku, że Blizz nie przewidzi ilości chętnych i serwery nie dadzą rady. To jest paranoja, żebym dał 200 zł za grę, i od prawie 2 godzin próbował zalogować się do serwisu żeby pograć w SINGLU! Na początku uważałem że te narzekania na konieczność logowania przez sieć są przesadzone bo nie spodziewałem się że po testach i prognozach sprzedaży Zamieć tak bardzo spapra sprawę z serwerami. Popróbuje jeszcze chwile i chyba to oleje, bo chciałbym inaczej spędzić ten wieczór niż na oglądaniu na zmianę Error 37 i Error 75 :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 5min pobiera liste postaci

Jeśli nie pobierze listy postaci po ok. 10 sekundach to daj anuluj, bo i tak nie zaskoczy, tylko po kilkunastu minutach dostaniesz error "koniec połączenia z serwerem". Ja czekałem 20 minut jak myślałem że zaskoczył, ale nie udało się. Na necie czytałem że ludzie po godzinie czekali i nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o to że, DZIAŁAŁO i blizz coś [ciach]. Mam przegrane DH 12h i wbity 33lvl, nie da się tego zrobić na z!@#$nych serwerach. Słyszałem jakieś opinie (mało wiarygodne) że, blizz chciał naprawić osiągnięcia, i jak to bywa w takich sytuacjach wszystko [ciach]. Chociaż moja znajoma podobno teraz gra -_-.

EDIT Jeśli chodzi o czekanie z pobieraniem listy postaci to mi wbiło po 2 min czekania, więc bym tak szybko nie odpuszczał.

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupio zabrzmieć, ale w jaki sposób wybiera się poziom trudności gry?

Odblokowują się kolejne po przejściu normalnego czy zwyczajnie jestem ślepy i nie widzę opcji zmiany o_O

Pograłem dziś mniej więcej 3 godzinki czarownikiem, później mnie wywaliło i skasowały mi się wszystkie uzyskane osiągnięcia.

Bezustannie staram się ponownie zalogować i powoli zaczyna mi przechodzić ochota na grę.

Żebym nie mógł nawet zagrać w singla bo serwery są przepełnione...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DNF'a czekaliśmy ponad 10 lat i w grę się grać dało ale jakościowo gra nie porywała. Na Diablo 3 też musieliśmy czekać ponad 10 lat i gdy otrzymujemy ją to nie da rady pograć :D.

Jak się ciesze, że nie zakupiłem tej gry. Wydał bym 2 stówy w błoto. Takie problemy przy samym starcie czasem tak mnie zniechęca, że odkładam grę nawet na cały rok... Nie wspominając o bólu głowy. A za rok gra stanieje i będzie można normalnie pograć :D

PS: Przynajmniej mam taką nadzieje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom hejterstwa rośnie ... Panowie i Panie zrozumcie, że zawsze dochodzi do czegoś takiego na starcie nowej gry. Coś jak "zima zaskoczyła drogowców" i inne tego typu aspekty życia. Dziś jest 1 dzień gdy można grać - myślicie że od tak Blizz naprawi coś co mogło wyjść na jaw tylko w takich testach jak teraz? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie wrzucać na Blizzard, bo to było do przewidzenia. Gra ma ogromne zainteresowanie. Może błędem było puszczenie starterów od razu od dnia premiery, ale tak było z każdym większym tytułem MMO. Nawet gdy twórcy zapewniali, że są super przygotowani. "Gdzie ludu kupa to i Herkules [ciach]".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli twierdzisz iż mam poczekać dzień/tydzień/miesiąc (wybierz któreś z tych) żebym mógł zagrać w Diablo III za które zapłaciłem bo mimo otwartych testów i jawnych wyników ktoś nie potrafił temu przeciwdziałać ? To jest tak jakbyś kupił teraz w sklepie wybrakowany produkt bo nie masz dostępu do żadnej z jego funkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...