Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

@Crystalis

po przypisaniu swojego kodu gry (w pudełku z instalką) do konta battle.net, zostaje ona zarejestrowana od razu jako Edycja Kolekcjonerska. Nic więcej się nie robi.

Nawiasem mówiąc, to wychodzi chyba na to, że ludzie już kupczyli petami do WoWa, a te, jak wynika z moich pobieżnych obserwacji, są niesprzedawalne :P

PS. zastrzegam, że gdzieś mogłem walnąć głupotę. No ale skoro gra od razu się tak rejestruje, a ja tych kodów nie widziałem, to widocznie już są zawarte w samej rejestracji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością są zawarte, bo już w ekwipunku postaci mamy barwniki i skrzydła z EK. Kosztują równo 1 monetę, więc nikt by na nich nie zarobił.

Słyszałem, że jest teraz problem z osiągnięciami, a ja tu mam pytanie, jak je zdobywać. Taki przykład z eksploracja, gdzie trzeba do aczika przejść całą

katedrę i jej okolice

.

Sęk w tym, że nie wiem, czy osiągniecie odblokuje mi się po zwiedzeniu wszystkich wymaganych lokacji, czy będzie stopniowo mi zaliczało (bo widzę, że są kwadraty przy wyszczególnionych miesjcówkach do osiągniecia).

Jeśli to drugie, to ja niestety nie wiem, czemu mi już nie zaliczyło przynajmniej dwóch-trzech miejscówek. Podobnie z przeczytanymi ksiażkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na allegro kupiłem - swoją drogą koleś od którego kupiłem miał dostępnych 500sztuk, a w normalnych sklepach pustki, nieźle. Teraz ściągam całość ze stronki blizza i jak pudełko do mnie przyjdzie to tylko wklepię kod i zacznę zabawę:D niby 24 godziny od zaksięgowania wpłaty, czyli jutro powinienem mieć (ta jasne:) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, śmiga, miodzio. I Magicka za free :P

Zauważyłem już pierwszy element, który dodano jeszcze w tym etapie z bety - nowy rodzaj przeciwników w Katedrze - Żarłoczne Trupy.

A polska wersja nienajgorsza, nie chce mi się ściągać angielskiej :P Głos Czarownika jest w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej zadowolony z zakupu, czekałem 30min w kolejce w Saturnie z w 400osobowym tłumie po moja wersje o północy ale było warto ^^.

Najbardziej cieszy mnie że na koszmarze się ginie!!! Nie ma łatwo i wszyscy którzy narzekali że będzie łatwo i gra dla "niedzielniaków" po prostu się mylili i narzekali jak to w polskim zwyczaju. Mam nadzieje że, do niedzieli uda się hela przejść i poginąć na inferno ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety muszę poczekać do jutra... sklep nie wyrobił się z wysyłkami. Zadzwoniłam tam dziś i pani bardzo przepraszała, no cóż, przeżyję ;)

Najbardziej cieszy mnie to, że udało się wyrwać kolekcjonerkę po normalnej cenie (będzie też jutro). Rozumiem, że jeśli chcę mieć skrzydła, muszę rejestrować EK?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu tych skrzydeł nie sprzedam, hehe. Za parę lat nowi będą wpatrzeni w moją postać jak w boga, hehe :P

RIP, chodziło mi o to, że skrzydła są zintegrowane z kluczem do gry. Już wiem, że tak, hehe. No cóż. Zwykła wersja postoi jako bibelot, albo dam ją komuś w prezencie, albo zostawię na wypadek gdyby ktoś mi klucz zhakował (choć mam nadzieję, że w D3 nie jest to możliwe tak jak w D2).

BTW wiecie może, czy jak zajerestruję grę w Europie (generalnie wszystkie gry na koncie) to czy jak pojadę do Stanów, to będę mogła grać?

@JOKI: najlepiej tam zadzwoń, powinni powiedzieć czy mają.

Edytowano przez ayla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tak: Diablo 1 ograłem jeszcze w XX wieku (jakoś w '97) i było naprawdę mega grywalne. Nie miałem sprzętu na D2 (za słaby) i odpaliłem dopiero kilka lat temu. Niestety, pikseloza odstraszyła, a w oknie grać nie lubię. Dziś ogarnąłem sobie kodzik na testową wersję, tylko parę minut gry, ale coś czuję, że trzeba będzie kupić, bo naprawdę miazga. :tongue: Tylko znając hype to za 150-160 zł pudełkową wersję nieprędko kupię. No trudno, jakoś wytrzymam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam problemy z serwerami...zwyczajny atak trolli, jak przy niemal każdej premierze obecnie. Przecież tyka to nawet gry tak malutkie w globalnej skali, jak nasz Wiedźmin 2, który dostawał zera "dla balansu". Teraz 90% premier hitów tak zaczyna i na pewno tysiące ludzi nie walą 0 z powodu lagów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko to, masa hejtujących grę za 'uproszczenia' i 'brak ducha diablo', cokolwiek by to miało znaczyć. Plus oczywiście wymienieni przez ciebie zawiedzeni działaniem serwerów, których już łatwiej zrozumieć. Dochodzi do tego kilka błędów, które nie powinny mieć miejsca (choćby acziki). Ale nie jest to nic, czego nie da się poprawić kilkoma patchami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja kolekcjonerska wbrew zapowiedziom jest w całości po polsku poza artbookiem.

EDIT: Jak uzyskać potwierdzenie (paragon) odbioru gry? W Sferisie powiedzieli, że to się dostaje coś na email ale nie mam nic takiego. Więc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi... nie wpadają achievementy? Nawet za zabicie Króla Szkieletów mi nie wpadł aczik. Pff :P Teraz przerwa, a później wrócę - przede mną danie główne, czyli to, co dzieje się po tym, na czym kończyła się beta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizz ponoć walczy z brakiem achików i dlatego też występuje błąd z logowaniem. Osobiście nie zauważyłem, że nie wpadają bo wszystkie mi pokazywały się :)

*******

Błąd 37 - czyli znowu zaczynają się problemy ;x

Edytowano przez alexiej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja już cisne od 11 rano, jest po prostu ogień :). Gra jest niesamowita, z początku byłem nastawiony dość sceptycznie do tych run ale muszę przyznać, że swoją rolę spełniają wzorowo!. Gram Czarodziejem i posiadam aktualnie 15 poziom :D, nie będę się szczegółowo opisywał, jest po prostu cudownie i jak dla mnie 10/10!. Owszem są jakieś problemy z serwerami, logowaniem itd. ale to nie ważne jest :), powrót KRÓLA i tyle. Tymczasem wracam do Sanktuarium!, jak coś to zapraszam dodawać mnie do znajomych JEDImatii#2293 :>

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin maratonu non stop z przerwą na obiad.

Zaliczone 2 akty i 3 trochę.

Jeśli ktoś narzekał na poziom trudności, to się mocno zdziwi. Bo o ile pierwszy akt poszedł gładko, to o tylko koniec drugiego i teraz trzeci dają już trochę w kość. Jako Mniszka, trzeba tasować umiejętnościami, bo nie każdego minibossa i bossa da się pokonać tym samym zestawem.

Tyrael mudżyn from Afrika xD

Edytowano przez kruzd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...