Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Gość SnOOpHeR
Czit w Diablo jest najgorszy z mozliwych (...)

Niestety/stety [dla czesci DiabloManiakow :wink: ] zgadzam sie z tym. Wiem cos o tym, sam probowalem i stwierdzilem,ze po prostu nie ma gry..

Bawilem sie jakims edytorem [nie pamietam dokladnie teraz] dalo sie bronie robic/przerabiac [tez nie pamietam] i to mnie dosc wciagnelo, ale skonczylem z tym..nie zawsze dzialalo, jakis error wyskakiwal :? ...

To jest piekne jak gra potrafi przykuc do monitora tylko zeby postac podrasowac, czy to lepsza zbroje/miecz/laske itd. znalezc 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe fafel wiesz co dopiero je fajne:to ze podchodzisz do typa i nawet nie podnosisz miecza a mozesz gozabic w jakas sekunda.jednak co prawda to prawda czitowanie na singlu to duronta.absolutne O radochy.ot idziesz takim pakerem i tluczesz all bez straty 1 hp.DNO!.ale na sieci to co inakszego.z czitkami je tak ze jak cos wymyslisz to muwisz na all bn i wszyscy to maja(wtedy zwykle sie bierze za wymyslanie czego innego).ja tam jednak lubie se troche posiedziec przy edytorze a potem w grze potestowac.ale wszycho ma swoje granice;na przyklad dzis wku##### sie na d2 bo zrobilem bajer char z cienkimi absami a mam drugi super char z extra abs.i ten pierwszy zabija tego drugiego 1 hit.no do ku### nedzy siedze jusz 3 miechy nad tymi pie##### absorbami.no ale pomijajac to ze d2 odstawiam na jakies 12 h to sie ostro wkurzylem.nie pamietam zebym takie emocje przy legalach przezywal.no moze jak jakis unik sie trafil.cale szczescie jest jeszcze South Park.ale niedlugo(ciekawe ile czasu te niedlugo bedzie trwac)na CBN i OBN wejdzie patch 1.10 i sie skonczy czitowanie(przynajmniej na pare miesiecy).

Rzuć okiem na 6 punkt regulaminu działu Komentarze... żeby potem nie było pretensji jak jakiś post zniknie...

kude jak dac tego screena w poscie?????????? :?: :!:

To nie jest miejsce do tego - uwaga na przyszłość - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu, Feanor, co ty za zberezieństwa publikujesz;P

z edytorami to jest tak: gdy czituje się postać, bardzo łatwo o przegięcie, bo tu korci żeby dodać jakąś umiejętność.... a wtedy gra jest bez sensu, bo lecimy, sieczemy wszystko i nam to wisi. Jednak różne edytory są czasem przydatne: jeśli chcemy sprawdzić, jak działa dana umiejętność na, powiedzmy, 20 poziomie, i czy warto w nią inwesować. Ja osobiście tylko w takiej formie edytora urzywam, i to oczywiście nie na mojej głównej Amie! Tej nigdy bym nie pokalał :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu, Feanor, co ty za zberezieństwa publikujesz;P

z edytorami to jest tak: gdy czituje się postać, bardzo łatwo o przegięcie, bo tu korci żeby dodać jakąś umiejętność.... a wtedy gra jest bez sensu, bo lecimy, sieczemy wszystko i nam to wisi. Jednak różne edytory są czasem przydatne: jeśli chcemy sprawdzić, jak działa dana umiejętność na, powiedzmy, 20 poziomie, i czy warto w nią inwesować. Ja osobiście tylko w takiej formie edytora urzywam, i to oczywiście nie na mojej głównej Amie! Tej nigdy bym nie pokalał :wink:

Ja też używałem edytorów do sprawdzania danych umiejętności - potem, że by nie pakować w nic nie warte czekałem przez xx poziomów nie biorąc żądnych po to, żeby w końcu wszystko wpakować do tej jednej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukajcie na stronkach o diablo tego programu blokującego :D

Bo widze macie ostre ciongotki :D.....

Jak źle rozłoże umijętności tobie nową zawodowja już postać ^_^....

Chociaż muj druid ma troszkę spaprane umiejętności..... może się kamuflować że jest magiem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze muwiac to nie rozumiem czemu moderator dal mi to ostrzezenie.technicznie rzecz biorac w miom poprzednim poscie nie ma nic co by naruszalo regulamin forum.nie ma przecierz w nim zadnego przeklenstwa.a moze slowo "nedzy"uwazane jest za przeklensto lub slowo wulgarne?prosilbym o wyjasnienie.

No toż mówie - punkt szósty regulaminu działu komentarze a nie regulaminu Forum Actionum. I natępnym razem takie pytanie postaw w dziale "uwagi do moderatorów", ok? - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu jeszcze grac w diablo to jest straszne ale jeszcze gra w diablo z edytorami to jest zboczenie

Dla mnie Diablo to klasyka, a zboczeniem jest wypisywanie takich krótkich i nic nie wnoszących do dyskusji postów. To sie nazywa statsiarstwo. Jeżeli uważasz że gra w Diablo to zboczenie to po kiego grzyba właźisz na ten topic?? Jeżeli chcesz sobie pobluzgac to won na jakiegoś czata, ale od forum CDA WARA!

Poniosło mnie troche. Ale nie moge jak ktos nazywa gre w Diablo zboczeniem. Czy z edytoram i czy bez...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SnOOpHeR
jezu jeszcze grac w diablo to jest straszne ale jeszcze gra w diablo z edytorami to jest zboczenie

A kto Tobie kaze grac w Diablo?? Jak dla mnie to jest jedna z najlepszych [nie przesadzam] :D gier na swiecie.. ta cala historia i w ogole [POMYSL!!].. W to mozna grac po latach [latami]..

A co do edytorow to tylko na Single, nie popieram "cheatowania" w Multi.. :x

Dla mnie Diablo to klasyka(...)

Toz to klasyka sama w sobie.. :P

(...) wypisywanie takich krótkich i nic nie wnoszących do dyskusji postów. To sie nazywa statsiarstwo.(...)

Dobrze wiedziec.. nie wiedzialem co to "statsiarstwo", wstydzilem sie zapytac :oops: :lol:

Pozdroo..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr1025

hahaha tak jest cheaterzy sie odezwali macie racjie gra byla fajna ale przez takich kolesi jak wy sie stoczyla a to sa i maja byc posty komentarze wienc skomentowalem gre powiedzialem co o niej sadze i mam do tego pelne prawo na tym topicu :)

Zgadza się masz prawo, pod warunkiem, że nie łamiesz regulaminu działu Komentarze (dokładnie szóstego punktu) i nie obrażasz innych. Każdy ma prawo grać w co chce i nikt nie musi wysłuchiwać obelg z tego powodu. Toteż wkraczam, jekem moderator - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA twoje pytanie odpowiem jedną z moich wielu wykrętnych odpowiedzi a mianowicie Stacioarstgwo=Zlolowacenie .

Diablo lubie za radosną młuckę da się wtedy odprężyć i zrelaxować.... bo od strony fabularnej niczego dużego to ono nie prezentuje :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr1025

ej ja nic nie powiedzialem zlego o grze to ze jest to straszne nie jest obelga dla gry to ze gra sie z edytorami i to jest zboczenie to dobze zrozumieliscie

czy wy naprawde uwazacie ze gra z chetami i edytorami jest normalna czy zeczywiscie jest to dla was sluszne jesli tak to dobze skasuje wszystkie posty ale mi odpowiedzcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SnOOpHeR
czy wy naprawde uwazacie ze gra z chetami i edytorami jest normalna(...)

Nie jest moze 'normalna', ale po to wymyslili te edytory zeby mozna bylo sie pobawic, od tworzenia wlasnorecznie postaci, do tworzenia broni i innych rzeczy..

(...)czy zeczywiscie jest to dla was sluszne(...)

Kto, co lubi.. :) Obecnie nie jest to "sluszne" na BN [tego nie popieram..], ale jak ktos chce sie wyladowac w single..prosze bardzo.. 8)

(...)jesli tak to dobze skasuje wszystkie posty ale mi odpowiedzcie

No i masz odpowiedz.. :lol: Jak chcesz to kasuj :twisted:

PS: Przeczytaj 6pkt. regulaminu dzialu komentarze, nie widac zebys czytal.. [i wykuj sie go!!]

Zaczynam żałować że ten wątek "pochwały dla forumowiczów" nie powstał. :D - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Pan ma ercje czitowanie jest Zboczeniem :wink:

Ale każdy z nas ma czasem małe odchyły więc czasem jest tolerowane....

Osobiście nie czituje bo to zabija przyjemność gry a jeśli ty kcesz to czituj przecież to jest tylko i wyłoncznie twoja przyjmność :D dla mnie możecie nawet grać z wyłonczonym monitorem !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie każdy gra jak lubi.jeśli chce oszukiwać-prosze.co mnie to obchodzi,jego barbarzyńca nie przyjdzie i nie da mi w łeb.jak oszukuje w multi to jest źle bo przeszkadza innym.a jak sie chwali że zabił diablo postacią na 1857 poziomie(edytując ją)to...jego uważają za lame.więc przestancie sie kłocić bo to sie chyba ciągnie z 5 stron :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, koniec dyskusji, czitowania nikt nie popiera (chyba, że do testowania jakichś umiejętności - tego się przecież nie zabrania).

jednak każdy robi co chce, w końcu to wolny kraj;P (przynajmniej z założenia;))

no, dorzuciłem swoje trzy grosze, a teraz [ciach!] ucinamy dyskusję i przeskakujemy na przyjemniejszy temat, czyli radość z grania w diablo :D

Coraz bardziej żal tych "pochwał dla forumowiczów", z posta na post :D - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) czyli radość z grania w diablo :D

O tak. A musicie przyznać że ta jest ogromna. I ten klimat. Jak dla mnie Diablo 1 jest o wiele bardziej mroczne i klimatyczne niz dwójeczka. Pamiętam jak po raz pierwszy usłyszałem "Aaaaaaaaaah fresh meat" to nerwowo rozejrzałem sie wokół siebie. To było coś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr1025

Hmm racja diablo 1 była duża bardzie klimatyczna diablo 2 jest taki kolorowy i na otwartych przestrzeniach co psuje klimat zatęchłej dziury pełnej najgorszego zła które musisz ty i tylko ty graczu wybić powiem wam że do dziś czasami z kumplem gramy w diablo 1 na sieci 

p.s. dla solaria nikogo nie obraziłem oprócz złych ludzi którzy namiętnie oszukują jeśli ktoś inny poczuł się obrażony to nie miał do tego żadnych powodów

p.s. 2 już nie ma błędów sprawdziłem wordem

p.s. 3 w ogóle to ja zostałem obrażony wyzwano mnie od statsiarstwa

dobra kończe temat

6 punkt regulaminu 6 punkt regulaminu 6 punkt regulaminu... o czym to ja... aha - ludzie którzy namiętnie oszukują niekoniecznie są źli, chyba że oszukują w grze przez sieć. Ale ogólnie edytor powstał po to, by z niego korzystać (patrz - post SnOOpHeR'a - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie calkiem nikt nie nie popiera czitowania.ja w dniu dzisiejszym tylko dla niego zyje.ale nie rozumiem niekturych ludzi co drą sie na cale forum ze jego legalnego postacka zabil jakis czit na 2147483136 lvl.to ze jakas swinia cie kilnela to nie znaczy ze wszyscy cheaterzy sa tacy.ja swoja droga moim czitem zadnego legala nawet nie dotknelem(zeby nie bylo ze jestem zboczencem).a co do cheatoania to znam ludzi którzy siedza w tym od poczatku(czyli pojawienia sie pierwszej czesci).to bedzie jusz jakies 7 lat.a co do "oszukiwania"w singlu to jest bez sensu,bo jak cos zrobisz to mozesz sie tylko pochwalic potworom a tak na OBN to jest jusz komu pokazac co sie zrobilo.ja nawet nie lubie grac legalem caly czas sie czaisz pijesz czerone,niebieskie i inne butle i biegasz za potworami jak na ######.w czicie liczy sie tylko walka.widziales moze kiedys jak sie bija dwa HIGH-y?jak nie to zaluj.i jeszcze jedno:jak ja sie nie czepiam tego ze grasz se legitem to ty tez sie odwal od mego czita!!!a jak dalej chcesz mnie wyzywac(i reszte cziteruw)to dawaj na OBN to wyjdziesz w skarpetkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr1025

Hehe nikogo nie zabiłeś swoją, zcheatowaną postacią już to widzę po twoich groźbach daj spokój człowieku

to dawaj na OBN to wyjdziesz w skarpetkach.

Liczy się walka chyba tylko, kto i jak szybko lub jak najwięcej wpisze liczb w do statsuw. Oryginalna gra nie jest przeznaczona do takich rzeczy jak chcesz to pobaw się na jakimś modzie i daj spokój zwykłym normalnym graczom, dla których ta gra została stworzona. O i to jest najlepszy pomysł osobne gry

dla każdego i wszyscy by byli z tego zadowoleni. I nie było by kłótni.

A po za tym zapomniałem o jednym na pewno jest ciekawe, co na to sami twórcy gry. Myślicie, że są zadowoleni, kiedy oni dniami i nocami próbują stworzyć grę, która będzie dobrze chodziła i wszyscy będę się dobrze w nią bawić a tu nagle jakiś Kolo niszczy ich produkt łamiąc zasady, które oni ustawili psując ich całą robotę i zabawę dla innych. Sami na pewno denerwujecie się na ludzi, którzy wywijają takie numery jak ostatni wirus, który powodował błąd w usłudze rpc, co powodowało wywalenie się kąpa a sami robicie to samo tylko, że w grze nie ważna jest skala szkody tylko sama istota szkodzenia. Szkodzenie jest w BN tak same jak w microsoftu. Szkoda to szkoda. W ogóle ja nie rozumiem, dlaczego modooperatorzy na to pozwalają dla mnie to trochę dziwne z jednej strony banować za pirackie kopie, (piratowanie to też niszczenie cudzej pracy) a z drugiej pozwalać na niszczenie czyjejś pracy z tytułów cheatowania ( nie mówię o kodach, jak twórcy chcą żeby były oszustwa to na to pozwalają). Tak postępuje Polska policja nie łapią piratów na targach, bo uważają ich za mniejsze zło a nam to bardzo szkodzi. Jesteście tacy sami nie banujecie cheaterów, bo uważacie ze to jest mniejsze zło a inni za to cierpią nie dajecie żadnego przykładu, że cheatowanie jest złe a nawet propagujecie to.

Dla czego nie możecie zrobić sobie jakiegoś moda i będzie spokój

Góry przepraszam każdego, kogo urazi powyższy tekst on nie służy do tego po prostu chce wyrazić jak ja to widzę

p.s.2 z gury przpraszam za drobne zamieszanie w kwesti wpisania tego postu sorry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobera chłopcy koniec tej owocnej wymiany poglądów !

Jeśli nie prestaniecie to się modki postarają abyście opuscili forum w skarpetkach ^_^.....

A jeśłi tego jest mało to w realu jestem barbem na 39 poziomie :D (bez czitowania ^^).

Heheh przydałby się jakiś Larp D2, było by ciekawie oj ciekawie , ok chłopaki spadam na konwent ^^ ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech, widzę że nie dajecie za wygraną. To jest z założenia wolny kraj, każdy robi co chce. Niech ci, co cheatują, robią to dalej, a ci którzy nie cheatują, niech dalej prowadzą swoje 'czyste' postacie. Nie rozwiążecie sprawy kłótniami na forum, bo każdy chce przekonać drugiego do swoich racji. Nic z tego nie wyniknie, dlatego raczej zakończyłbym tą bezpłodną dyskusję. Ogólnie wszyscy jesteśmy graczami, i lubimy grać w diablo. Natomiast jak ktoś gra, to już jest jego prywatna sprawa. Z racji tego, że ten topic to komentarze o grze, a nie o graczach, radziłbym wrócić do tematu i skończyć te śmieszne dywagacje. Przemówiłem 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tylko cheatu "players 8". Bo według mnie bez tego gra jest nudna zwłaszcza w 1 mieście kiedy po pewnym czasie każdego napotkanego wroga można zabić jednym/dwoma ciosami. No i lewelek szybko skacze :D

PS. bo i tak chyba innego cheatu nie ma.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr1025

players 8 nie jest cheatem to po prostu opcja w grze powiększająca trudność grze

Co do naszej kłótni jest to jednak komentarz o grze a dokładnie o sposobie jej użytkowaniu a to jest to samo. Ale kończę temat, bo widzę ze próba żebyście zrozumieli problem i jego skale oraz skutki jest bezsensowna a szkoda, bo według mnie był bardzo ciekawy i ważny.

p.s. jeśli się pisze się o graczach też się pisze o grze jedno z drugim jest nieodłączne.

p.s. 2 sir lukas takie myślenie typu zostaw to bo i tak nie dasz radę nie jest dobre nie wiesz wygrywają tylko najtrwarcsi a nie ci któży chowają sie i siedzą cicho, choć taktyczny odwrót czasami sie przydaje :) a czasami żeczywiście przeciw masie nie masz szans

p.s.3 a nie wiem czy tak naprawde nie przekonasz ich do przejscia na dobra strone mocy narazie jeszcze nikt z nich nie odpowiedział

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy myślisz że nie rozumiemy skali i znaczenia tego problemu? Ale czy uważasz, że to jest odpowiednie miejsce na wyrażanie tego typu żalów?

p.s. jeśli się pisze się o graczach też się pisze o grze jedno z drugim jest nieodłączne.

nie do końca. Gracze jacy są, każdy widzi, ale nie możesz oceniać gry na ich podstawie.

p.s. 2 sir lukas takie myślenie typu zostaw to bo i tak nie dasz radę nie jest dobre nie wiesz wygrywają tylko najtrwarcsi a nie ci któży chowają sie i siedzą cicho, choć taktyczny odwrót czasami sie przydaje a czasami żeczywiście przeciw masie nie masz szans

powiedz mi, jaki widzisz sens w kontynuowaniu tej dyskusji? Myślisz że nawrócisz kogoś na 'czyste' postacie? No to jesteś w błędzie: podrzegasz tylko dysputę, która nie zakończy się, jeśli ktoś nie ustąpi. A na to się nie zanosi. Już i tak zmarnowaliśmy zbyt dużo czasu/miejsca na takie bezowocne dywagacje. Mówię wam, zaraz modzi się wkurzą;P

Powaga? Ja jestem daleki od tego (wkurzenia się). Dopóki dyskusja jest wyłącznie przedstawianiem argumentów, a nie obrażaniem siebie nawzajem to ja się nie wtrącam :) - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...