Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Dokładnie - beta DIII dostarczyła mi więcej godzin dobrej rozrywki niż większość ostatnio wychodzących gier.

Pełna wersja? Pięc postaci, cztery poziomy trudności, mutli i hc... Ja tu widzę setki godzin zabawy. Kupując grę Blizza zawsze mam gwarancję, że będę się długo i dobrze bawił, a gra będzie zmieniana i ulepszana jeszcze lata po premierze. 200zł to wręcz symboliczna opłata za Diabełka, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecny stosunek ceny do jakości/długości gier.

Nie mogę się już doczekać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizz kiedyś informował, że każdy, kto będzie chciał dostać kolekcjonerkę przed premierą, ten ją dostanie.

Gdzie takie cuda wygłaszano? Bo z reguły kolekcjonerka jest limitowana :)

@Seba77 - 1 wynik w google: ;)

SPECYFIKACJA MINIMALNA

PC

OS: Windows? XP/Windows Vista?/Windows? 7 (Najnowsze Service Packi) z DirectX? 9.0c

Procesor: Intel Pentium? D 2.8 GHz lub AMD AthlonTM 64 X2 4400+

Grafika: NVIDIA? GeForce? 7800 GT lub ATI Radeon? X1950 Pro lub lepsze

Mac

OS: Mac? OS X 10.6.8 lub nowszy | Procesor: Intel? Core 2 Duo

Grafika: NVIDIA? GeForce? 8600M GT lub ATI Radeon? HD 2600 lub lepsze

Wszystkie platformy

HDD: 12 GB dostępnego miejsca na HDD | Pamięć: 1 GB RAM (1.5 GB dla Windows Vista?/

Windows? 7, 2 GB dla Mac?) | Napęd: DVD-ROM | Internet: Szerokopasmowe łącze | Obraz: 1024×768 minimalnej rozdzielczości

(Uwaga: Proszę zwrócić uwagę, że nie niektóre łącza bezprzewodowe nie spełniają minimalnych wymagań, by mogły być określone szerokopasmowymi. Rezultaty przy takich łączach mogą być zróżnicowane.)

SPECYFIKACJA ZALECANA

PC

OS: Windows Vista?/Windows? 7 (Najnowsze Service Packi) | Procesor: Intel? Core 2 Duo 2.4 GHz

lub AMD AthlonTM 64 X2 5600+ 2.8 GHz | Pamięć: 2 GB RAM | Grafika: NVIDIA? GeForce? 260 lub

ATI Radeon? HD 4870 lub lepsze

Mac

OS: Mac? OS X 10.7 lub nowszy | Procesor: Intel? Core 2 Duo | Pamięć: 2 GB RAM

Grafika: NVIDIA? GeForce? GT 330M lub ATI Radeon? HD 4670 lub lepsze

Edytowano przez mystic8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat blizz to ogłaszał. sam czytałem gdzieś info o tym, a po komentarzach, które teraz widzę choćby w naszym temacie o edycjach kolekcjonerskich widzę, że zdecydowanie mi się nie przywidziało, bo ludzie powtarzają to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, dzięki twoje słowa mnie uspokoiły :), jeszcze Gram.pl wysyła 14.05 czyli 15.05 do południa mamy i gramy bo serwery otwierają o 12:01 tak?

A, właśnie - jak to jest z tymi serwerami? Trzeba będzie od samego dnia premiery być "online"? Jak z save'ami? Będą przechowywane w "chmurze", czy lokalnie na dysku twardym? Rozumiem, że gra się zapisuje automatycznie po wyjściu z niej (tak, jak w Torchlight)?

I ostatnia kwestia - gdzieś wyczytałem (albo mi się już coś pokręciło), że do naszej gry może się ktoś podłączyć i grać z nami w trybie "co-op". To prawda?

Z góry dzięki za odpowiedzi :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Online zawsze i wszędzie, nawet w single player.

Save'y są w chmurze, a gra się zapisuje bez przerwy, jak w mmo. Co zrobiłeś, to Twoje, nie możesz tego cofnąć.

W przypadku kicka np. przez przerwanie połączenia z netem, każda akcja, jaką zrobiłeś chwilę wcześniej (np. podniesienie przedmiotu) się zachowa. Powinno Cię też błyskawicznie wyrzucić z gry, przez co nie zginiesz.

Jak włączysz grę, masz w menu opcję "Open to public game" i od tego czasu, aż z gry nie wyjdziesz, każdy będzie mógł do Ciebie dołączyć. Tak samo Ty możesz przyłączać się do innych gier. Jeżeli znajdziesz brygadę (maks 4 osoby), ale jednak będziesz musiał wyjść z rozgrywki, to oni przejmą grę, nie jesteś hostem nawet, jak od Ciebie się "zaczęło".

Powrócić do gry możesz od danego zadania (lub jego etapu) albo poprzez "Resume game", od ostatniego checkpionta. W tym pierwszym przypadku cały późniejszy postęp w zadaniu jest kasowany na daną chwilę (możesz je zrobić jeszcze raz), jednak po wyjściu z gry masz odblokowane wszystkie, jakie ukończyłeś. Nie ma więc problemu, jeżeli jednak nie chcesz kontynuować powtórki etapu i zacząć znowu od najświeższej misji.

Zadanie nie przechodzą na inne postacie, wspólne są tylko schowek i kasa (oddzielne jednak dla trybu Hardcore).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za tą wyczerpującą odpowiedź. Tylko tak sobie myślę (skoro gra bez przerwy się zapisuje sama), co będzie, gdy nastąpi zgon naszej postaci? Odradzamy się w wiosce, czy coś w tym stylu? Pewnie część lootu też przepada... Oczywiście nie mówię o trybie "hardcore", bo on się rządzi swoimi prawami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W becie na normie nie zauważyłem przepadku czegokolwiek. Nie zwróciłem uwagi na to, ile mam kasy w sakiewce (trzymałem kasę tylko przy sobie - zadnych skrzynek nie używałem), ale nic z ciała nie wyleciało, ani żadna informacja o straconym złocie w stylu tych z D2 się nie pojawiła. Może na wyższych poziomach trudności. Odrodzenie postaci po zgonie następuje przy najbliższym checkpoincie.

A save'y postaci muszą być zawsze zapisywane na serwerach Blizza. Raz, że dzięki temu można grać tylko przy użyciu konta, a nie z jednego konkretnego kompa, a dwa, że skoro taką postać można używać w multi, to możliwość przechowywania jej na dysku stworzyłaby ogromne pole do popisu dla oszustów, którzy zewnętrznymi programami modyfikowaliby swoje postacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z EK. Zamówiłem sobie na gram.pl ale nie mogę jeszcze zapłacić. Czy to oznacza że zostałem odrzucony i za późno zakupiłem? Czy wpłatę dokonuje się w późniejszym czasie?

Jeśli było już takie pytanie to z góry przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nieMy

Mam pytanie związane z EK. Zamówiłem sobie na gram.pl ale nie mogę jeszcze zapłacić. Czy to oznacza że zostałem odrzucony i za późno zakupiłem? Czy wpłatę dokonuje się w późniejszym czasie?

Jeśli było już takie pytanie to z góry przepraszam

Zamówienie na Gram.pl będzie można potwierdzić i zapłacić na 7 dni przed Premierą.

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...