Skocz do zawartości

Diablo (seria)


Gość kabura

Polecane posty

uważaj żebyś nie został z tym darem przekonywania nowym wodzem narodu :wink:

(o cholera, co by się wtedy działo! :D )

jeśli chodzi o miśka to robisz duży błąd, jest strasznie wolny. Moja ama...znaczy tfu, każda postać :wink: rozszarpie go na odległość bez najmniejszych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMMM jedyne co mi sie w niedziedziokolaku opdoba to dmg a jest sie czym pohwalic,ale reszta jusz ni jest taka imponujaca.ja moze narazie sostane przy lisie czy jak mu tam bo troche szybciej lapami przebiera.na 11 lvl uwisz.ja mam na 6 wiewiurke i mam 300.nie liczac itemuw.ale jak sie sztachne na d2 cale lisica to sie wezme za bobra.

hmm dreux muwisz ze nie czuje sie bezpieczny.moze mieszkasz w pokoju bez klamek??albo na dworcu i cie caly czas z twojego pudelka okradaja.

a swoja droga to towja xywa jest chyba z reklany prezerwatyw o nazwie DUREX.a moze sie myle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie wydaje ze kazdy powinien przestrzegac regulaminu.

A oto i czesc jego:

Szaitis: Nowy temat powinien w tytule zawierać informację jakiej gry dotyczy

I wg. jest to lamanie regulaminu ze strony forumowiczow

Po pierwsze dobra rada:

jeżeli cytujesz jakąś wypowiedź postaraj się na początku ją zrozumieć - może to dla Ciebie trudne ale ćwicz cały czas. Po pewnym czasie zaczniesz rozumieć sens postów i to powinno bardzo ułatwić Ci życie - obiecuję, poczujesz lepiej :twisted: .

Urywek, który zacytowałeś pochodzi z ogłoszenia moderatorów w dziale "Gry" a nie z regulaminu forum. Tam użytkownicy mogą zakładać sami nowe tematy i dlatego ustalone są pewne zasady w tej kwestii aby nie robił się bajzel. Tutaj tylko moderatorzy tego działu oraz admini mogą zakładać nowe wątki (hmm, właśnie przyszło mi do głowy, że tego również mogłeś jeszcze nie zuważyć, jeśli tak to wybacz :twisted: ) więc problem nie istnieje.

Właśnie przejrzałem Twoje posty i muszę z przykrością stwierdzić, że wszystkie prezentują ten sam (czytaj : nędzny) poziom. Jeżeli zarejestrowałeś się na tym forum tylko po to, żeby robić zadymy i przeszkadzać innym to nie wróżę Ci długiej kariery.

Tym samym, panie Dreux, otrzymujesz swoje pierwsze ostrzeżenie za całokształt twórczości na tym forum. Jeśli chcesz się tu jeszcze wypowiadać zadbaj aby było ono ostatnim.

Moderatorzy działu Komentarze : przepraszam za wejście w Waszą jurysdykcję ale zostałem wywołany przez tego hmm... forumowicza. :wink:

pozdrawiam :D (oczywiście nie pana, panie Dreux [-X )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy działu Komentarze : przepraszam za wejście w Waszą jurysdykcję ale zostałem wywołany przez tego hmm... forumowicza. :wink:

pozdrawiam :D (oczywiście nie pana, panie Dreux [-X )

Jestes okrutny! Ja juz sobie takie piekne ostrzezenie wymyslilam dla tego goscia i wszystko przepadlo :(

OK, zartuje., Dobrze zrobiles, ja nie mialam okazji wczesniej byc na forum i kto wie co by gosciu mogl jeszcze narobic. Pozdrowienia :)

Do forumowicza Dreux

Tutaj moderatorzy moderuja forum i to my decydyjemy co idzie do kosza, a co nie. Pamietaj, ze jestesmy tu po to zeby pilnowac uzytkownikow i uzyszkodnikow. Ty mozesz sie juz poszczycic przynaleznoscia do tej drugiej grupy. Na przyszlosc uwazaj (!)

Aha, co do jednej z Twoich wczesniejszych wypowiedzi- tutaj nie tylko panowie sa moderatorami! :P:wink:

Do forumowicza P8ter:

Zastanow sie powanie nad tym co i ja piszesz. Tutaj prowadzimy inteligentna rozmowe i przytaczamy argumenty. Jesli jeszcze raz zobacze Twoja (, czy kogokolwiek innego) wypowiedz w stylu:

Ta gra jest super, 10/10

to bedzie ostrzezenie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam wrażenie, że ten topic chwilowo zmienił się w dział ostrzeżeń, hmm? :)

Co do niedźwiadka FEo - toż to już wilki są lepsze, bo ich dużo, a misiek tylko jeden i w dodatku porusza się jak mucha w smole... Do duelów to on się nadaje jak pięść do oka. A poza tym ja nie lubię postaci, które same się nie włączają do bitwy, tylko wysyłają innych, żeby zroibli to za nich :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam wrażenie, że ten topic chwilowo zmienił się w dział ostrzeżeń, hmm? :)

To nie tylko wrazenie. Poprostu niektore przewinienia nie sa tak zle zeby od razu pakowac ostrzezenie w dziale "Ostrzezenia". Niekiedy wole mimo wszystko odezwac sie, a noz (widelec) poskutkuje i nie trzeba bedzie robic wiekszego zamieszania.

No, ale wystarczy. Mam nadzieje, ze Ci, do ktorych byly ostrzezenia opanuja sie i zmadrzeja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<<Sorki za offa, ale skoro na razie dział się zmienił w ostrzeżenia :) >>

Ależwy macie tu huk roboty! Podziwiam za wytrwałość - u nas na forum RPG spokojniutko, dotychczas niepotrzebne było choć jedno upomnienie... A z tym, że niektórzy mylą forum komputerowe z Hyde Parkiem, to już inna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dreux....... cytował cie niebede bo mi sie poprostu ni kce.......

Hmmm a woóle po co mam JA do ciebei pisać ,przecież Ty robisz bajzel..... a przez ciebei mi teraz off-top wyjdzie ty ty BOBRZE ! (jakież to hamskie i niokresane).

do Codipara.... Hmm bys wiedział Jak to jest być moderatorem kiedy musisz usuwac około 70 postów dziennie (nasze zakręcone forum @_@) człowieka szlag trafia.... ale ze na forum pisze tylko 5 użytkowników to żal bana dawać :D się tak zżyłeś ze wszystkimi...... hehehe (no ze 15 postów jest zawsze moje)...

Ok koniec tematu Pokemona...... Wracając do Diablo..... Wiewiór jest strasznie szybki i odnawia sobie życie....

Bober jest natomiast śmiertelnie wolny to fa(k)t ale z taką obroną (+100%) życiem (+60%) i duuuużymi obrażeniami na duele z BArbami PAlladynami i innymi powolniakami jest idealny..... o bosach wspominac nie mówie.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<<Sorki za offa, ale skoro na razie dział się zmienił w ostrzeżenia :) >>

Ależwy macie tu huk roboty! Podziwiam za wytrwałość - u nas na forum RPG spokojniutko, dotychczas niepotrzebne było choć jedno upomnienie... A z tym, że niektórzy mylą forum komputerowe z Hyde Parkiem, to już inna sprawa.

Ten dzial nie zmienil sie w zadne ostrzezenia! (no moze na 0,5 strony)

Fakt, faktem w Komentarzach jest najwiecej roboty, wystarczy spojrzec ile tematow codziennie trzeba przejrzec.

Teraz mam do wszystkich prosbe:

Koniec z tym offtopikiem, bo bede zmuszona usuwac posty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, panowie, czas wrócić do dyskusji 8)

Ok koniec tematu Pokemona...... Wracając do Diablo..... Wiewiór jest strasznie szybki i odnawia sobie życie....

Bober jest natomiast śmiertelnie wolny to fa(k)t ale z taką obroną (+100%) życiem (+60%) i duuuużymi obrażeniami na duele z BArbami PAlladynami i innymi powolniakami jest idealny..... o bosach wspominac nie mówie.....

racja, ale czy jest sens tworzyć postać tylko na barba i pala? Przecież inne, szybsze postacie (jak ama i zabójczyni :wink: ) rozwalą cię w mgnieniu oka, a że ataków na odległość też nie masz, to cóż, nie za bardzo widzi mi się taka postać.

co do przywołania, tu także jestem za wilkami, dźwiedź jest znowu strasznie powolny...

Pochwala za madrosc od moderatora za pierwsze zdanie :)- Amadrienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, ale czy jest sens tworzyć postać tylko na barba i pala? Przecież inne, szybsze postacie (jak ama i zabójczyni :wink: ) rozwalą cię w mgnieniu oka, a że ataków na odległość też nie masz, to cóż, nie za bardzo widzi mi się taka postać.

co do przywołania, tu także jestem za wilkami, dźwiedź jest znowu strasznie powolny...

Są ludzi którzy tworząpostacie tylko do walki z określoną klasą np. widzi czarodziejkę to wystawia paladyna specjalnie na to przygotowanego, widzi barba - wystawia czarodziejkę itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzi którzy tworząpostacie tylko do walki z określoną klasą np. widzi czarodziejkę to wystawia paladyna specjalnie na to przygotowanego, widzi barba - wystawia czarodziejkę itd.
To jest taktyka obosieczna... A jak przeciwnik zechce ją zastosować, to co wtedy? :wink:

Druid jest jak kamienny golem - potężny, ale przez jego powolność nic z tego nie wynika. Jest jak skała ryta przez strużkę wody - co z tego, że strużce zajmie wieki na rozkruszenie skały, gdy kamień nie może jej powstrzymać?

Znowu śmiech mnie bierze, bo właśnie na własnej skórze przekonałem się, czym jest doświadczenie gracza - kuzynek pożyczył mi asa z 20 punktami na dopalaczu - nijak nie mogłem jej kontrolować, mimo, że kiedyś zdawało się to być banalnie proste :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzi którzy tworząpostacie tylko do walki z określoną klasą np. widzi czarodziejkę to wystawia paladyna specjalnie na to przygotowanego, widzi barba - wystawia czarodziejkę itd.

to prawda, ale czy jest sens w tworzeniu takich postaci? Owszem, łatwiej wtedy wygrać, ale traci to cały urok. Sztuką jest bowiem zrobić postać, która poradzi sobie z każdą taktyką, zastosowaną przez przeciwnika. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Lukas wiesz że tworzyło się nawet specjalne klany tylko do walki z określonym, typem plyera !

Widziałęm klany takie jak ZAbójcy czarodziejek... miał on 4 członków i każdy z zabójców byl wyszkolony w zabijaniu 1 typu czarodziejki ^_^

TAkie coś to świtna zabawa !

A przecież w Grach komputerowych o zabawe chodzi ^^

(jakas pochawała :wink::D?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak.co do przywolań to da sie i bielce wziac i bobra.jak nie jedno to drugie a jak nic to dwa(bez sensu?)tak siak czy owak ja jednak stawiam na szybkosc.raz walczylem z postacia co jej nawet nie widzialem przez ta jej turna ybkosc.(ciekawe czy on(a)widzial swoja postac)a co z szybkosia ataku to skoro wilkiem zadasz tyle samo obrazen w 10 ciosach co niedzwiem w 1(w tym samym czasie)to raczej zostane przy szybkosciomierzu.bo po pierwsze ataki blokuja ataki przeciwnkia gdzie w lisie bedzie ich wiecej.zakladajc ze sie bijemy z assa na 20lvl zs.(zwiekszona szybkosc)to raczej przyda sie szybkosc.szkoda ze nie dostajemy premiaka do defense.co do dueli to paladynki ni wydaja sie byc niczm szczegulnym ale w czasie mojego duelowania pala zabijali mnie najczesciej.

a z leszta to assa przy 20 punktach na rakiecie to nie jest wcale taka szybka(dajcie -180 albo 856 do szybkosci a wtedy bedzie jak formuła 1)

hmm co do taktyki na 1 postac to moze ma to sens ale wtedy odchodzi nam przyjemnosc walki z innymi char.hyba ze mamy posatc na kazda posatc ale to jest troche uciazliwe wchodzic i wychodzic zeby zmienic chodziaka i dosc czasochlonne.moim zdaniem do dueli najlepsza je ama bo ma FENOMENALNE umijetnosci takie jak unik,odskok,omijanie i inne co daje jej (na 20 lvl)65 szansy na unikniecie ataku nie wazne od szybkosci atakujacego.ale co dmg w lisie to po przywolance jakiegos ucha(jusz ni pamietam akiego)to sie dostaje spora premia teraz powiecie a co by bylo z taka premia na nidziwidziu).oczywiscie w duelu nigdy ni wolno uciekac bo po zmianie pozycji przeciwnik ma wieksza szansa na azdanie ciosu(nie wiem czemu tak jest ale u kazdego to wystepuje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Lukas wiesz że tworzyło się nawet specjalne klany tylko do walki z określonym, typem plyera !

Widziałęm klany takie jak ZAbójcy czarodziejek... miał on 4 członków i każdy z zabójców byl wyszkolony w zabijaniu 1 typu czarodziejki ^_^

TAkie coś to świtna zabawa !

A przecież w Grach komputerowych o zabawe chodzi ^^

no tak, wiem że takie klany są, często spotyka się też postacie (najczęściej palladynów) specjalizujących sie w morderstwach określonych playerów. Ale cóż z tego, że jest dobry przeciw jednej postaci , skoro druga rozwala go bez problemu. Dlatego właśnie mój wybór to amazonka, ze względu na jej uniwersalność (i szybkość i obrażenia i .... wszystko :wink: )

ps:

(też się właśnie zdziwiłem :wink::D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziec ze tu sie pojawic sporo opina jakim gatunkiem gir je dxxx.dla mnie szczerze mówiac to nie ma to najmniejszego znaczenia.moze to byc i crpg i rpg i fpp i pko moze to nawet jest worek z ziemniakami.wazne ze gra sie w to switnie.

kwik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się teraz bawie Amą z kuszą......

Tylko kusz jest mało :P

Ale gra się tak.... Damage duży ale przeładowanko trwa oj trwa......

Hmm tylok na razie dopiero 20 lvl i szukam powtarzalnej ... te są szybkie jak łuki i mocne jak kusze ^_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedlem Barbem cala gre i nawet nie tknalem zadnej broni miotanej. Tolerowalem tylko moj ukochany topor :)

BTW: czy LoD zmienial parametry niektorym broniom? Ja np. w podstawce znalazlem super zbroje (jak na moja postac :)). Miala 333 oborny, wiec byla swietna :). Instaluje LoD, odpalam, przez przypadek zdjalem te zbroje, a tu nie moge jej zalozyc!!! patrze: wymagany level 30. O #^&*# co to ma byc??? A nie mialem zadnej rezerwowej i przez te 3 levele obrywalem tak niesamowicie w tylek, ze hej. Ale jak juz dorwalem zbroje, rany, ale byla rzeznia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się teraz bawie Amą z kuszą......

Tylko kusz jest mało :P

Ale gra się tak.... Damage duży ale przeładowanko trwa oj trwa......

Hmm tylok na razie dopiero 20 lvl i szukam powtarzalnej ... te są szybkie jak łuki i mocne jak kusze ^_-

no nie wiem, łuk jest znacznie mocniejszy (głównie właśnie dzięki szybkości). I dodatkowo bez łuku nie działa taktyka strzały kierowanej, bo wymaga ona całego ognia zaporowego, a ten da się postawić tylko za pomocą szybkiego łuku. Jeśli jednak chcesz używać kuszy, zainwestuj w wymiatanie, nadaje jej to niezłego speeda :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam osobiscie uzywac luku bo ladniej wyglada.a dmg(w czicie nie ma znaczenia)ni wiem jak z nim(dopiro zaczynam krecic z lukiem).oraz z tego co wiem to luki maja zwykle wiecej dziur.a niezly klejnotas jak sie wsadzi to dopiro powstają widly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boo... Znaczy witam. Nie pisałem tu jeszcze nic, ale pora zacząć :wink: Ja w dwójce grałem Palladynem. Doszedłem do połowy Hell i było całkiem miło. Choć przyznam, że momentami gra palladynem bywa cieżka, bo to głównie postać do MP. A Hell to już Hell. Ktoś grał Palladynem :?:

Muszę przyznać, że Diablo wciągnęło mnie jak mało która gra. Sam nie wiem czemu :wink: NIby sama sieczka, ale dla mnie strasznie miodne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy Qbusia :D

ja tam osobiscie uzywac luku bo ladniej wyglada.a dmg(w czicie nie ma znaczenia)ni wiem jak z nim(dopiro zaczynam krecic z lukiem).oraz z tego co wiem to luki maja zwykle wiecej dziur.a niezly klejnotas jak sie wsadzi to dopiro powstają widly.

to prawda, ja spotkałem całkiem potęrzny zwykły łuk, który jeszcze miał 6 miejsc na inkrustowanie :shock:

jednak lepsze niż uzupełnianie dziur klejnotami jest tworzenie słów runicznych: ze swojej strony mogę polecić dla amazonki słowo 'Zephyr' - daje całkiem miłe bonusy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...