Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

17 godzin temu, Gieszu napisał:

zapowiadane z wielką pompą areny PvP

Przecież są. 

17 godzin temu, Gieszu napisał:

Masz swój jeden argument

Nie mam. 

Zastanawiam się, czy istnieją jeszcze gracze, którzy największą radość z grania w Diablo II (samemu, lub z grupą innych bohaterów), czerpią przechodząc każdy rozdział od deski do deski - przeszukując wszystko, słuchając każdej wypowiedzi, pokonując każdego wroga i tworząc postać bez konkretnych "buildów" z Internetu.

Mnie osobiście nigdy nie pociągały "baalruny", bieganie "na pałę", "taxi" itp. Zawsze przechodzę grę spokojnie, w 100%, nawet oglądając te wspaniałe filmy między rozdziałami. Kiedyś zagrałem z przypadkowym człowiekiem w Diablo II, Rozdział drugi. Ów gracz "popchnął" mnie tak, że szybko doszliśmy do Duriela. Zrobiłem coś nie tak - nie pamiętam dokładnie czy nie wszedłem do leża Duriela na czas, w wyniku pierwszy wszedł mój silniejszy kompan co zablokowało dla mnie wejście czy coś w tym stylu... zwyzywał mnie od najgorszych i wyszedł z mojej gry.

Trudno mi się odnaleźć w scenie Diablo II, gdy wchodzę w obecnych czasach na Battle.net i gracze używają takich skrótów, że wydaje się to być innym językiem. Oczywiście nie krytykuję - po tylu latach zwykła gra na pewno się znudziła większości i gracze znaleźli milion sposobów aby urozmaicić sobie rozgrywkę. Niestety, ja tego nie załapałem i dalej tłukę powolnie demony, rozkoszując się światem, klimatem i wątkiem głównym.

Zapewne dlatego nikt nie chce ze mną grać.

• Upvote 1

Dnia 11.03.2018 o 03:01, aliven napisał:

Przecież są. 

Nie mam. 

Potyczki to marna imitacja PvP dodana na siłę. Mówię o arenach PvP które były zapowiadane przy pokazaniu klasy Wizarda jak i prezentowane na gameplayu. Ich nie ma i już nigdy nie będzie i one są największym argumentem przemawiającym za niespełnionymi obietnicami.

8 godzin temu, Gieszu napisał:

Ich nie ma i już nigdy nie będzie

Znaczy są areny i jest pvp ale nie takie jak pokazali na trailerzy więc zły blizzard nie spełnia obietnic. 

To ja dodam, ze zawsze chciałem taką [beeep]istą walka jak był z bossem jak pokazywali barbarzyńcę. Zły blizzard okłamał i mnie.

D6Ath8T.jpg

Witam!
Zapraszam Wszystkich Graczy Diablo 2 Nowych Oraz Tych z Doświadczeniem Na Prywatny Serwer Diablo 2 Realm

Kilka słów o serwerze:
-Patch 1.13c 
-Mod poprawiającym grę, ale tak żeby zachować w miarę oryginał - lista zmian na forum
-Możliwość Używania d2loadera oraz maphacka - do pobrania na forum
-Spora Grupa Graczy, którzy z chęcią pomogą początkującym 
-PvP Na Zasadach Pcl , Ironman 
-Możliwość Handlu Znanym FG (Forum Gold)
-Organizowane są Eventy - Zwiększające Drop oraz Exp
-Nie potrzeba żadnej aktywacji konta!

Link do strony : https://www.facebook.com/D2realmnet-Diablo-II-Server-419403071807321

Link do Forum: www.d2realm.net
Na forum znajdziecie wszystkie informacje odnośnie jak się połączyć z serwerem 

Filmik Promujący : https://youtu.be/NI_StzpA2Xc

Dołącz do Nas ! ;)

Edytowano przez Krain

No cóż... Ci, co czekali na remaster, nową część czy nawet na dodatek do trójki, dostali po twarzy. Ta cisza na widowni, podczas trwania pokazu gierki, jest wymownym podsumowaniem całej prezentacji. Nawet prezentator się speszył z tego powodu.

No cóż, jestem mocno zawiedziony.

Edytowano przez Koleus123

Mnie to nawet nie zdziwiło. Już od premiery Diablo III podejrzewałem, że Activision Blizzard zwyczajnie nie ma pomysłu na dobre rozwinięcie serii. Patrząc na to pod tym kątem wykorzystanie marki Diablo, żeby podbić rynek gier mobilnych ma sens. To znaczy, o ile uda im się przekonać do tej gry ludzi, na których im zależy. Chodzą plotki, że celem jest w gruncie rzeczy chiński rynek.

Pytanie techniczne: czy istnieje jakiś sposób na osiągnięcie rozdzielczości 1080p wraz ze zmianą FOV w D2: LoD 1.14d? Mam Glide Wrappera, ale on z kolei zostawia oryginalne FOV, więc nie do końca uzyskuję to, co bym chciał.

Dnia ‎03‎.‎11‎.‎2018 o 06:17, Holy.Death napisał:

Mnie to nawet nie zdziwiło. Już od premiery Diablo III podejrzewałem, że Activision Blizzard zwyczajnie nie ma pomysłu na dobre rozwinięcie serii. Patrząc na to pod tym kątem wykorzystanie marki Diablo, żeby podbić rynek gier mobilnych ma sens. To znaczy, o ile uda im się przekonać do tej gry ludzi, na których im zależy. Chodzą plotki, że celem jest w gruncie rzeczy chiński rynek.

Mnie również to nie dziwi, jeżeli chodzi o kwestie biznesowe to w pełni rozumiem Blizzard. Oczekiwałem informacji o Diablo IV, lecz nie mogę płakać, jeśli tego nie dostałem. To jest ich seria i niech robią co im się żywnie podoba, ja po prostu nie zagram i poczekam na inną odsłonę.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.