Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Gość Pilehammer

Diabeł pierwszy RULEZ, Diabeł drugi jest grubo przekombinowany, za duzo tam rzeczy zbednych jak latanie po jakis pustyniach czy tez stepach a za malo klimatu !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bloody

Diablo I i Diablo II to najlepsze jak dla mnie Hack&Slash... Dlaczego? Rzut izometryczny, wcale nie taka zła grafa, naprawdę dużo silnych... i dziwnie nazwanych (wersja PL :D) przeciwników. A Diablo II kocham między innymi za filmy. Tak po prostu ;) W jedynkę grałem, jednak w momencie ukazania się dwójki przestałem. Jak dla mnie otwarte tereny są jednak lepsze, szlag mnie zawsze trafiał w tych $^$ podziemiach :P No, ale to moje zdanie tylko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Baraug

Te nazwy są rzeczywiście wyyyyypasione! Najbardziej podobał mi się MROCZNY STARZEC! Fakt, otwarte przestrzenie są nudne, ale niektórych czarów w zamkniętych pomieszczeniach nie da się stosować albo po prostu biednie wyglądają. Prawda, że Andariel ginie widowiskowo, ale jak wyglądałaby śmierć Krwawej Orlicy w małaj salce :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pilehammer
hehehe niema to jak "czar wymiotów" "ropa kręgosłupa" "rzygacz odchłani"

to są dopiero nazwy :DDD

Hehe takie nazwy to by sie doskonale nadawaly jako podtytul Diablo 2 :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że rodzimi tłumacze chcieli dobrze, ale czy losowe nazwy złożone z dość "osobliwych" członów to był dobry pomysł (bo śmieszny napewno)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Baraug

I to jest właśnie klimacik Diablo :twisted: Ale ale, te nazwy poważnie są generowane losowo? Myślałem, że to wytwór jakiejś ostro popapranej wyobraźni na niezłych dragach (vide: filmy-nikt normalny nie ma takich pomysłów) :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pilehammer

Filmy owszem fajne w D2 ale nic w nich odkrywczego, takie sceny to byly juz w horrorach klasy B :twisted: najlepsza akcja jak Diablo lezie po czachach do portalu a Baal : diablo niech twa groza powroci ....to mnie sie podobalo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE tam diablo ma tam waogułe jakąs taką ubogą i trywialną fabułę :) powinni zrobić DIII na podstawie jakiejs powieści Lovecrafta buahahah ;P

Wielka przedwieczna trójca pojawiłą się z nowu w kamiennych miastach na biuegunie, uratuj biednych Teke Li Li przed inwazją szoggotów. I przy okazji przynieś mallus bogów zewnętrzynych do Yog Sothoga !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pilehammer
EEE tam diablo ma tam waogułe jakąs taką ubogą i trywialną fabułę :) powinni zrobić DIII na podstawie jakiejs powieści Lovecrafta buahahah ;P

Wielka przedwieczna trójca pojawiłą się z nowu w kamiennych miastach na biuegunie, uratuj biednych Teke Li Li przed inwazją szoggotów. I przy okazji przynieś mallus bogów zewnętrzynych do Yog Sothoga !

a to by gra sie nazywala Cthulhu 3 : Return of cthulhu i bylo by wesola przygodowka :D hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że jeżeli wyjdzie diablo III(w co wątpiem bo blizzard nawet patcha 1.10 nie potrefi wydac od pół roku) to będzie w 2D tak jak 1 i 2 tylko może na lepszym enginie bo Diablo 3D... nie do tego nie może dojść :x ja chce D3 na 2D i postac ANIOŁA do wyboru :!: :!: :!: :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Baraug

A do jakiego poziomu udało wam się dojść bez żadnych kodów czy cheatów? I jak przejść cholernych Starożytnych na piekle - zaciąłem się Barbarzyńcą jakieś trzy miechy temu i jakoś się tak zniechęciłem... :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Baraug

To ja zrobiłem tylko 67 Barbarzyńcą, a myślałem, że jestem niezły... :cry: Ale ja myślę tak bez PLAYER X, bo to za łatwe. A co z tymi Starożytnymi, bo na koszmarze było trudno, a co dopiero na piekle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...