Skocz do zawartości
Gość kabura

Diablo (seria)

Polecane posty

Gość Radyan

Najpierw zagrałem w jedynkę, dlatego że mój sprzęt nie pozwalał na wiele nowszych gier (do początku 2002 tylko P166 i SVGA 2Mb) i była całkiem wciągająca, ale IMHO dwójka jest jeszcze lepsza. Chyba dlatego, że ma wiecej postaci i potworów... i w ogóle wszystkiego... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monster Siukur@

Oviraptorze:)Diablo czy Diablo 2 były i są wyjątkowymi grami jednymi z najfajniejszych jakiekolwiek widziałem i grałem i gwarantuje ci że jak Blizzard zrobi grę to słychać o niej nawet w Chinach:)Także jak wyjdzie Diablo 3 myśle że będzie tak samo dobre jak Diablo 2 albo i lepsze:)hmmm napewno lepsze:)Kurcze już niemoge sie do czekać;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monster Siukur@
Kurcze ale sie wyglupilem! Ten post mialbyc zamieszczony w temacie gry Will Rock... ale mniejsza z tym ;) Prosze o skasowanie ;) A co do Diablo 3 to jezeli kiedykolwiek cos takiego wyjdzie to oczekuje, ze bedzie po prostu wyjatkowa (pelne 3D, wspaniala fabula, klimacik, fajna muzyka i ogromna ilosc broni, czarow itp.) Czyli to co tygryski lubia najbardziej ;)
tam co napisałem wcześniej było kierowane do Ovilaptora wszystko mi sie pokręciło :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Kurcze już niemoge sie do czekać;)

Takze nie moge sie doczekac - ale znajac szybkosc z jaka Blizzard wydaje nowe gry to... W kazdym razie troche sobie jeszcze poczekamy - ale wydaje mi sie, ze warto ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Baraug

No dobra, wszyscy mówią, że czekają na Diablo trójeczkę (najlepiej w full 3D) ale nikt nie wysila się, żeby prognozować jak to ma wyglądać. Czy nie sądzicie, że w 3D to już nie będzie to samo, bo Diablo jakie było każdy wie i każdy będzie tęsknić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość secha
Zawsze lękamy sie tego co będzię w przyszłości, jednak niestety coraz częściej słusznie.....

Może dlatego że nie przepadamy za rewolucjami, które bardzo często okazują się gorsze. Ale Diablo3 w 3D.......to już nie diablo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Baraug

Zgadzam się co do Heroes IV w 3D, ale przecież Neverwinter Nights są zbliżone do Diablo, a wyglądają fajniutko. Czy jeśli zrobi się Diablo wyglądające jak Morrowind to będzie to wciaz to samo? (oto jest pytanie) :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość secha
Zgadzam się co do Heroes IV w 3D, ale przecież Neverwinter Nights są zbliżone do Diablo, a wyglądają fajniutko. Czy jeśli zrobi się Diablo wyglądające jak Morrowind to będzie to wciaz to samo? (oto jest pytanie) :?

No właśnie, kiedy przeniesie się diablo w 3d to będzie on bardziej morrowindem niż starym, dobrym DIABLO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
Zgadzam się co do Heroes IV w 3D, ale przecież Neverwinter Nights są zbliżone do Diablo, a wyglądają fajniutko. Czy jeśli zrobi się Diablo wyglądające jak Morrowind to będzie to wciaz to samo? (oto jest pytanie) :?

No właśnie, kiedy przeniesie się diablo w 3d to będzie on bardziej morrowindem niż starym, dobrym DIABLO.

Mysle, ze producenci gry pomysla realnie - i jednak nie zrobia z Diablo 3 drugiego Morrowinda... ale w koncu wszystko jest wozliwe ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monster Siukur@
Hehe jeszcze mi z Heroes 5 zrobią fps'a :>

Ewentualnie fpp przerobią na drugi Unreal tournament :) albo Q3 :) ale będzie sieka jejejejejeje :wink: A tak wogule zastanawialiście się jak by Heroesi wyglądali w roli fpp??? jakby sie naprzykład takim smoczkiem :) albo bochaterem chodziło i siekało???Albo heroesów przerobić na Diablo :):wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciux_the_killed_king

Diablo I to zdecydowanie legenda. Doskonała na całej rozciągłości. A w szczególności fabuła (może niezbyt oryginalna, ale ma coś w sobie) i... GRYWALNOŚĆ !!! Jeśli chodzi o DII, to mam mieszane uczucia. Pod względem technicznym (engine, designe), jest dobrze, ale... grafika? Niezbyt mnie przekonały te "piksielaste" zombie. Fabuła niby pociągnięta, ale... jakaś taka za prosta. Wg. mnie największym plusem DII to filmiki (!!). Mało tego, uważam, że Blizzard robi najlepsze filmiki, jeśli chodzi o firmy robiące gry. Looknijcie sobie chodźby na StarCraft, czt DII... A DIII ? Napewno byłoby tam wiele nowych technologii, ale fabuła potoczyła się jak się potoczyła. Zrobienie KOLEJNEGO zła byłoby bardzo naciągane i okrutnie śmierdziałoby komercją... lepiej pomódlmy się za chłopaków z Blizzard, żeby wydali SCII jak najszybciej i żeby był to WIELKI HIT !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem bardzo dlugo w jedynke, w dwojke od dwoch lat i przyznam sie szczerze, ze jednak wole II. Przede wszystkim za pewna roznorodnosc w ksztalceniu postaci. w i byly trzy postacie ktore mozna bylo wymaksowac i w tym zadnej filozofii nie bylo, natomiast teraz jak nie pomyslisz za wczasu to dojdziesz do momentu w ktorym postac twoja bedzie niegrywalna. Co do DIII - byle nie w 3D, plizzz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie grało w jedynkę fajnie ale troszkę uboga była, a co do postaci było 4 wystarczyło edytowac jeden plik i pojawiał wojownik z możliwością trzymania 2 broni w łąpach (taki barb)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ertai_D

Hej hej hej. Nie zapominajcie że chłopakom z Blizzarda zostało jeszcze parę "bandziorów" (np. Belial, Azmodan), więc robienie nowego zła nie byłoby chyba w przypadku DIII konieczne. A mam ogromną nadzieję, że Blizzard zdecyduje się na wydanie kolejnej części Diabła. A co do wydanych już gier to powiem krótko: Diablo 1 rządzi w sieci, Diablo II w singlu. Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pilehammer
A tak w ogóle to Fallout rządzi :D

OOOOOOO tak, dolaczcie do nas wszyscy !!! wielbijcie Fallouta, Praise the Holy Flame !!!

ekhem

a co do Diabełka to niegrzeczny kawałek pogiery z niego, Dabeł 2 sucks :) peace

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Baraug

W 100% zgadzam się, że filmiki w DII są NIE DO PODROBIENIA !!! :!: A swoją drogą chciałbym zobaczyć komiks na ich podstawie. A co do 3D w Diablo - wiem, że ewolucja Heroes nie wyszła im na dobrze i 3DO chyba po raz pierwszy stracili (może nie kasy, ale szacunku graczy - te jaja z dodatkami do IV :( ). Prawda jest taka, że gry muszą ewoluować, bo ile takich samych edycji gry można zaakceptować ?; może właśnie 3D trzeba by spróbować. Bo co jeszcze można dodać do tak dobrej gry ja Diablo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co można dodać :D

setki nowych przedmoitów tak zwykłych jak i unikalnych

kilka nowych grywalnychn klas (może podział na rasy i kalsy !)

kilka(naście) nowych aktów

roszeżyć wątek rpg !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lord Baraug

RACJA! Ale nie chodziło mi o proste rozszerzenie wątku czy dodanie przedmiotów i klas (to jest przecież proste i nie wymaga czasu - tylko trzeba mieć trochę fantazji), chodziło mi raczej o to, czy da się przeprowadzić jakies rewolucyjne :?: zmiany i czy Diablo będzie wciąż Diablo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...