Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Recommended Posts

W czerwcu tego roku dostaje Xbox 360 Elite. Chciałbym was zapytać , gdzie można kupić tanio jakieś gry lub akcesoria, najlepiej nieużywane. Chciałbym również wiedzieć o różnych problemach, ciekawostkom i tak pogadać. Pisać też na gg.

Link to comment
Share on other sites

Najlepsze okazje jeśli chodzi o tanie i nowe gry oraz akcesoria to Allegro (tylko sprawdzeni sprzedawcy!). Elite - super wybór- ja od nowości jeszcze ani razu nie martwiłem się o miejsce na dysku; 120 giga robi swoje ;) Jak tylko dostaniesz jakąś grę instaluj na twardzielu to płyt ci nie porysuje :D Have nice frags!

Link to comment
Share on other sites

Też polecam allegro. Tylko nie musisz bać się kupować używanych gier, o ile sprzedawcy mają dużo pozytywnych komentarzy, to można u nich bezpiecznie kupować, wszystko będzie jak w opisie. Możesz też poszukać w swojwj okolicy punktów wymiany gier na xbox'a. Co do akcesoriów, polecam na początek kupić drugiego pada (ok. 80zł na allegro), o ile oczywiście będziesz miał z kim grać i masz dość duży TV :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Jak tylko dostaniesz jakąś grę instaluj na twardzielu to płyt ci nie porysuje

Mówisz że rysuje. Słyszałem o specjalnych folijkach, które sie zakłada na płyte i laser nie rysuje, ale wczytuje. Czy opyla sie je kupować.

PS. Jak można wkleić sygnaturkę

Link to comment
Share on other sites

Może jestem niedoinformowany, ale nie słyszałem o tych foliach. Myślę, że skoro będziesz miał 120 giga to wystarczy zainstalować bo folia nie wyciszy tak xbox'sa jak instalacja bo granie z płyty hałasuje jak (w przybliżeniu) silnik Boeing'a 737 na b. niskich obrotach z odległości 40-60 metrów. Wiem bo odczułem oba hałasy ;)

Sygnaturka w sensie co? Dowolny tekst czy takie coś z XLive jakie mam ja i Dives? W panelu sterowania na forum masz opcję "Sygnaturka", a jeśli chodzi o GamerCard'a to wchodzisz tu: http://www.mygamercard.net/ i postępujesz według instrukcji.

Link to comment
Share on other sites

Jak już będziesz miał xbox'a to pościągaj sobie damka wszystkich gier jaki się Tobie spodobają, sam wypróbuj, my przecież nie wiemy jaki Ty masz gust. IMO, zdecydowanie warto mieć Gears of War 1 i 2. Moim zdaniem (dwójka) to najlepsza gra na X'a. GoW - 50zł, GoW2 - 100zł (allegro).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...