Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SzaKI

Operation 7

Recommended Posts

Witam!

Chce wszystkich maniaków strzelanek, zaprosić do wspólnej gry w Operation7.

To niesamowita a także niedoceniana gra, ponieważ serwery są niemal puste jednak zawsze znajdzie ktoś z kim będzie można grać ( od 2 do 6 serwerów z ok 15 graczami). Model gry jak w większości MMOFPS. TDM (Team Death Match czyli gracze dzielą się na dwie drużyny i muszą zdobyć określoną liczbę punktów), S&D (Search and Destroy tak jak w TDM dzielimy się na dwie drużyny i tutaj jest identycznie jak w znanym CS więc nie tłumacze :)) Są jeszcze inne tryby ale wymieniłem podstawowe.

Dużą zaletą to duża ilość broni i brak potrzeby zakupu kont premium by mieć dostęp do wszystkich broni.

Będąc przy broniach można popatrzeć :tongue:: http://operation7.fiaa.eu/Guide06.asp

To co różni O7 od np WarRock'a, CrossFire itp. to możliwość ulepszania broni zarówno pod względem wizualnym i technicznym. Więc możemy dodawać tłumiki, inne magazynki, lunety snajperskie albo laserowe itp...

Więcej się dowiecie jak zagracie! :D

Więc zapraszam wszystkich do wspólnej gry!!!

Strona gry: http://operation7.fiaa.eu/

Tekst w całości napisany przeze mnie! Zabraniam kopiowania bez mojej zgody!!!

Operation 7 jest nie najgorszym MMOFPS'em, niestety niejest zbytnio rozpowszechniony.

Sam trochę w niego pykałem i muszę przyznać, że wszystko dobrze, ale żeby sobie zrobić w pełni custom broń trza nieźle wybulić ;/

Obecnie mój ulubiony MMOFPS :). Ci którzy grali w CA poczóją się jak w domu. Nie jest już tak miernie z ilością graczy online. Gra się przyjemnie, nie ma lagów, nie spotkałem żadnych cheaterów a mapy są tak skonstruowane i do tego rozgrywka jest tak dynamiczna, że nawet nie mamy się co przejmować camperami. Jedyna wadą chyba faktycznie jest koszt broni. Co prawda nie jest tak źle, broń nie jest wypożyczana ale kupuje się ją już na stałe. W dodatku mecze moga trwać dość krótko (zależnie od limitu fragów) i ja grajac w któtkich sesjach do 50 f (czyli nie raz po ok. 5-10 minut) zarabiam od 100 do 200 golda (choć to zależy od tego czy twoja drużyna wygrała czy nie i jakie miejsce zajołeś, w sumie można na takich meczach zarobić od 60 do 200g).

I tak powolutku ciułam sobie na kałasza (ok. 15000g) :D

Witam.

Widzę, że posty tutaj są z 2009 roku,a dalej cisza.

Mam nadzieję jednak, że ktoś chociaż to przeczyta.

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale by zagrać w O7 jest potrzeba wejścia przez IE, tak?

Niestety mój IE nie działa, nawet po kilkakrotnej reinstalacji itp.

Możliwością kolejną jest FireFox jeśli się pobierze jakiś tam pliczek, a potem zainstaluje. Po instalacji otwierała się strona jak potem poustawiać wszystko w FF. Niestety... strona mi się zgubiła.. :c

Nie potrafię się doszukać instrukcji jak to załatwić. Może jak ktoś się zna to problem jest banalny, może trzeba coś uruchomić, nacisnąć. Niestety ja nie wiem co... i jestem w kropce. : )

Jakby ktoś był tak miły i się tym zainteresował, byłoby super.

Mam nadzieję, że dobry temat wybrałam.. ; )

Od dziś zaczynam swoja przygodę z Operation7. Skorzystałem ze stronki użyczonej przez SzaKI i po zainstalowaniu nie było potrzeby użycia jakichkolwiek przeglądarek(choć pamiętam jak kilka miesięcy temu gdy próbowałem pierwszy raz zaistniała taka sytuacja).

Mam już za sobą pierwszy kontakt z grą i jestem pod wrażeniem(mimo iż są mikropłatności uparty gracz w końcu uzbiera swoje w goldzie)! Gra jest bardzo dynamiczna i szybka jak również ma inne zalety które pewnie przyjdą mi do głowy kiedy już ochłonę po tym wspaniałym meczu :). Serdecznie polecam i jak by co znajdziecie mnie pod nickiem Nieomylny :)

------

AKTUALIZACJA

Dłuższa gra niestety mocno naświetla wady tej produkcji, nie a one bynajmniej związane z mechanika rozgrywki a z jej nieodpłatnością. Gracze korzystający z mikro płatności maja znaczna przewagę co widać szczególnie dobrze po nabiciu lvl 6. So sad, but life ist brutal ;(

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...