Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lordgraver

Rozwiązany: Gears of War, problem z multiplayerem

Polecane posty

Ma problem. Nie moge grac w GoW na necie gdyz wywala mi błąd: Poloczenie z uslugą live nie jest mozliwe. Używany windows live ID moze nalezec do reginu ktory nie jest obslugiwany przez usluge live. I co ma teraz zrobic? Czy cos pomoze jak zrobie sobie konto np o lodynskim numerze i kodzie pocztowym ? Z gory dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam zarejestrowany na Polskę .... a więc to chyba nie to ... spróbuj zainstalować najnowszego internet explorer ... mi tam to pomogło jak miałem problemy z LIVE ! (ps. wsumie niewiele osób teraz gra w sieci w stare gearsy a więc możesz mieć problem ze znalezieniem partnerów do gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pacht i porawki jakie znalazłemw necie zaistalowałem i nic . Zaraz zrobie sobie nowe konto . Masz moze xfire jasli tak to juz znasz muj nick . (Ps znasz moze jaki jest kod pocztowy londynu lub berlina paryza albo New yorku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lordgraver - Save'ów nie widzisz, bo pewnie zrobiłeś je bez profilu, albo na profilu lokalnym, po założeniu konta LIVE save'y nie znikają.

Tu masz link do kodów pocztowych - Postal Codes

wsumie niewiele osób teraz gra w sieci w stare gearsy a więc możesz mieć problem ze znalezieniem partnerów do gry

Ciekawe co mówisz, bo gram codziennie i jeszcze się nie zdarzyło, żebym nie miał z kim zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ja ta gre 3 razy przeszłem . ale niedawno miłem format comapa i internet dostłem. Zawsze zaladam profil ale zawsze sie tak dzieje kiedy iternet działa.

PROBLEM ZROZWIAZANY. TYLKO NIECH MI KTOS POWIE jak sie uruchamia informator lub rybrak do gadania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum panuje zasada 1 problem - 1 temat.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

A Lordgraver niech zacznie bardziej się przykładać do pisanych przez siebie postów, bo to się cięzko czyta. "comapa", "dostłem" - co to jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...