Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kontakt

Rozwiązany: World of Warcraft, problem ze stworzeniem postaci

Polecane posty

Ale to jet twoja 1 postać czy 2 może nick którego chcesz użyć jest zajęty itp itd.Jeśli to twoja 2 postać i zaczynasz grać chordą to nie stworzysz już postaci z sojuszu (czy jak się ci dobrzy nazywaja ;) ) przynajmniej u mnie się nie dało sutuacja działa w obydwie strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim doczekasz się odpowiedzi musisz podać trochę więcej danych. Trudno cokolwiek wywnioskować z twojego posta więc dobrze by było byś dokładniej opisał swój problem.

Jakie okienko ci wyskakuje? W którym dokładnie momencie tworzenia postaci?

Jeśli oczekujesz rzeczowej odpowiedzi, zadaj poprawnie rzeczowe pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to moja druga postać.Pierwsza jest z Aliance(Draenei) a ta która chce stworzyć jest z Hordy(Nieumarły).Jeśli jeszcze jakąś informacje potrzeba to mogę napisać.

I informacja dla Kris13g.Napisałem że to serwer PvP więc mogę stworzyć postać z Alliance i z hordy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak się składa, że skoro to jest PvP realm to możesz mieć tylko postać w Alliance lub tylko w Horde, ale nie obie na tym samym realmie.

A żeby poprzeć moje słowa to cytat z oficjalnej strony WoWa

"You can create only Alliance or only Horde characters on a Player vs. Player realm - not both"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawdzę na innych serwerach , może się uda.

EDIT

Wszedłem na inny realm i tam się udało.Jak wróciłem na wcześniejszy realm jakimś cudem mi się udało.

Dzięki wszystkim za chęć pomocy , temat do zamknięcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...