Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Tworzenie stron www

Polecane posty

Powiedzcie, co sądzicie o stronie www.kkgo.prv.pl , tworzonej przeze mnie i mojego kolegę.

:arrow: za duża odstępy między linkami i za mała czcionka tychże

:arrow: logo jest w porządku, lecz mogło by być nieco większe

:arrow: ten zielony kolor tła newsów - nie za bardzo

:arrow: niezbyt rozbudowana grafika

:arrow: niewiele materiału (ale rozumiem ze strona jest dosyc nowa :) )

:arrow: I najważniejsze: strona jest w ramkach - czego nie znoszę (sorry to tylko moje zdanie :wink: ) Uważam, że przy użyciu tabeli można stworzyć dużo lepsze efekty, a ramki zamulają witrynę.

No, to by było na tyle. Nie traktuj tego jak mojego zrzędzenia :D , lecz jako konstruktywną krytykę :twisted: . Napisz jak zrobisz jakies upgrade'y.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja HTML znam (IMO) na wylot, teraz zgłębiam PHP, ktorego podstawy tesh znam, poki co mam kilka stron, jedna oparta o system portalowy (dla ułatwienia pracy), mozna looknac ja tutaj: www.gim-drzonowo.home.pl/diablo2/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yoger - wiesz co, nie wiem, czy twoja ksywka nie jest zbyt podobna do Yagera, który ma całkiem spory licznik na tym forum. zresztą, nie znam się na tym. Fakt jednak pozostaje faktem.

A tak w temacie - moglibyście mi polecić jakieś strony, gdzie znajdę w miarę prosty sposób na stworzenie strony (czy też jakiś podręcznik)? Dobrze by było, gdyby zawierała jakieś skrypty, czy aplety (to cytat z mojego informatyka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan
Sciagnalem sobie forum php ze stronki phpBB.pl i mam problem. Przy instalacji forum wolaja o nazwe i haslo bazy danych. Mam konto na lycosie i tam nic nie ma napisane. Skad wziac to haslo i nazwe?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scooly

Poszukiwane są osoby chętne do współpracy przy tworzeniu nowego serwisu internetowego o serii gier spod znaku "Jagged Alliance". Jedyne co wymagamy to dobra znajomość świata jaggeda, ambicje, zapał i talent :)

Wszystkie osoby pragnące podzielić się swoją wiedzą z innymi i chcące przyłączyć się do polskiej społeczności JA w Polsce są bardzo mile widziani. Szczególnie poszukiwane są następujące osoby:

- redaktorzy do poszczególnych działów (Jagged Alliance 3, Deadly Games, porady, questy itd.);

- graficy komputerowi (layouty, logo strony, znaczki, elementy graf. strony, bannery itd.);

- osoby znające się na taktyce wojennej;

- osoby zajmujące się czynnie modyfikacjami JA;

- osoby znające dobrze j.rosyjski, niemiecki lub francuski;

- osoby znające się dobrze na innych strategiach turowych typu X-Com, Silent Stron itp.

- sponsorzy strony :).

Mile widziane jest doświadczenie w danej dziedzinie. Zainteresowani proszeni są o przesłanie propozycji swojego wkładu w stronę (plan rozbudowy serwisu, przykładowe artykuły, opisy, obrazki, itp. rzeczy) na adres: scooly@poczta.fm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a więc po pierwsze punkt 7 regulaminu.

po drugie - a nie wolisz się przyłączyć do jakiegoś innego zina o grach i tam po prostu tworzyć kącik o JA ?

po trzecie - czy masz już kogoś odpowiedzialnego za cokolwiek ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scooly

7. Nie puszczamy tu reklam NICZEGO.

8) Jeśli nawet złamałem ten nieszczęsny punkt 7. regulaminu to wielkie sorry. Ale ogólnie rzecz biorąć znajdujemy się w dziale "Tworzenie stron www"... Hmm... dość intrygujące.

Proszę jakiegoś moderatora o rozpatrzenie mojej wypowiedzi pod kątem regulaminu. Jeśli faktycznie złamałem to znikam. :(

PS. Czy mam już ludzi odpowiedzialnych za coś?

Wejdź na: http://ja2.prv.pl a się przekonasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tu w co czwartym podpisie są reklamy więc nie przejmuj się tym tak, a tamto było tak trochu na wyrost bo akurat przeglądałem regulamin :(

a strona jest very fajna z wyglądu (na JA sie nieznam) i ma nieźle rozmieszczone elementy jak dla mnie jest niezła jednak postarałbym się o to aby nie wyskakiwały aż 2 pop-up`y bo to trochę denerwujące, to co jest w drugim (poszukiwanie ludzi) można by spokojnie walnąć na szczycie newsów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie strona całkiem niezła pod względem merytorycznym jak i graficznym. Jednak nie jest doskonała. Jeżeli chcesz (czytaj: nie masz wyboru :twisted: ) to napiszę ci co bym zmienił:

:arrow: menu z lewej strony mogłoby być nieco szersze (tak o 10-20px) zdecydowanie lepiej by wtedy wyglądało

:arrow: logo także mogłoby być większe, tj. ze 2 razy tak wysokie jak teraz :)

:arrow: I ostatnia sprawa: te ikonki (przy newsach, te które są na dole w legendzie opisane) można by trochę zmniejszyć i umieścić w jednej lini na dole każdego posta ( na tym poziomie co teraz jest ta otwarta koperta i kartka - mam nadzieję, że wiesz o co chodzi :D

No to by było na tyle, naprawdę stronka jest świetna i już spoczywa w mojej zakładce "ulubione". :wink:

Jak chcesz to mogę trochę nad tą grafiką popracować i podesłać ci wyniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość weos

a ja mam taki malusi problem... otoz wgralem sobie na ftpa republiki taki maly index,ze strona jest w budowie... i teraz tego nie moge zmienic... kasuje to stare, wgrywam cos nowe i nic.... nawet calkowicie usunalem stronke z serwa i to nic nie dalo, bo dalej wyswietlala mi sie ta stara.... no i nie wiem co zrobic.... uzywalem tego webadmina z republiki, total commandera,BulletProofFTP.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić linka który bedzie uruchamial plik?

robie tak:

<a href="xxx.exe">uruchom</a>

wszystko byloby ekstra gdyby program mnie nie pytal czy zapisac plik czy go otworzyc. Dajcie mi komende blagam

Ps:slyszalem ze nie da sie tego zrobic w htmli javascript to prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziula
Jak zrobić linka który bedzie uruchamial plik?

robie tak:

<a href="xxx.exe">uruchom</a>

wszystko byloby ekstra gdyby program mnie nie pytal czy zapisac plik czy go otworzyc. Dajcie mi komende blagam

Ps:slyszalem ze nie da sie tego zrobic w htmli javascript to prawda?

No wiesz moim zdaniem jest to realnie nie osiaganle gdyz wirusy rozpowszechniały by sie w bardzo szybkim tepmie takim samowolnym uruchamianiem !!! wiec mysle ze nie da rady czegos takiego zrobic !!!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się nie da tego zrobić? Włóżcie do waszych napędów płyty CD dołączone do actionplus. Tam polecenie instaluj było napisane w html i po naciśnięciu plik sam się otwierał. Ja nie mam zamiaru zamieszczać aplikacji w internecie, tylko offline.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może napisz dokładnie co to za płyty, bo na tych, które mam wszelkiego rodzaju menusy są plikami wykonalnymi *.exe

I z nich jest możliwość takiego odpalenia pliku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z A+ mam tylko jednego tipsomaniaka który

- zawiera sie sam w exe a nie w .html

- po naciśnięciu na jakiś exe nie uruchamia tylko pyta gdzie zachować

- nie jest napisany w html

a jak robisz offline to pobaw sie delphi`m który możesz robić wysiwyg i spod tego osiągniesz taki efekt jak oczekujesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet ładna ale

- oparta na ramkach

- za dużo grafiki (długie wczytywanie)

- nieco upszczona (wg. mnie źle dobrane kolory)

- dwa posty pod rząd (skoro masz adres w profilu to po co drug post z adresem www?)

- a na treści tej strony sie nieznam so nie oceniam

- STRASZNIE DUŻO REKLAM się uruchamia razem ze stroną :!::!: popracuj nad tym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...