Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

demolity

Sony Ericsson - który telefon muzyczny najleszy?

Polecane posty

A poza dobrym odtwarzaczem czego od fona wymagasz? ;]

I ile masz kasy do wydania?

Szukałem na allegro tak do 400zł używane. Zależy mi na dobrej jakości dzwięku, możliwości włożenia dobrej karty pamięci i w miare dobrym aparacie. Patrzyłem w595, w850i i k850i. Zrezygnowałem na razie z w595, bo ma prawie wszystko to co oferują w850i i k850i, tylko po wyższej cenie. Jakie karty wchodzą do w850i i k850i i czy opłaca się uzbierać więcej kasy na w595, czy kupić w850i i k850i?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do W850 i K850 wchodzą karty max 4GB.

A jakbym miał wybierać między tymi dwoma telefonami to raczej wybrałbym K850. Gra na pewno podobnie od W850 ale ma lepszy aparat - 5mpix. SE W850 ma 2 mpix ;]

Jeszcze zależy jaką lubisz konstrukcję fona - klasyczna czy slider ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W910i - bardzo fajny design (slider), ładnie gra, funkcja Sens Me, sterowanie muzyką poprzez potrząsanie;

wielkie możliwości tuningu (cała platforma A2, więcej [tutaj? Nie wydaje mi się]

co da ten tuning? Nowa akustyka, świeże oprogramowanie, layout i ikony takie jaki chcesz, różne czcionki, możliwość zmiany języka na własnoręcznie stworzony slang ;)

ponad to ściągnięcie SimLocka w domu ;D

ogólnie polecam ten telefon, po zmianie oprogramowania nie zawiesza się i nie wyłącza (głównie dlatego w opiniach o telefonie są minusy)

no i cena... ja swój kupiłem 3 tygodnie temu (po zmianie z N73) za 350zł (nowy) ;D

no to tyle ;)

Za ten link kolego, dostaniesz piękne nagrody! Po odbiór zapraszam tutaj - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do W850 i K850 wchodzą karty max 4GB.

A jakbym miał wybierać między tymi dwoma telefonami to raczej wybrałbym K850. Gra na pewno podobnie od W850 ale ma lepszy aparat - 5mpix. SE W850 ma 2 mpix ;]

Jeszcze zależy jaką lubisz konstrukcję fona - klasyczna czy slider ;p

Najbardziej zależy mi na dobrej jakości dźwięku, no i możliwości dorzucenia karty z pamięcią do 4 GB.

ogólnie polecam ten telefon, po zmianie oprogramowania nie zawiesza się i nie wyłącza (głównie dlatego w opiniach o telefonie są minusy)

no i cena... ja swój kupiłem 3 tygodnie temu (po zmianie z N73) za 350zł (nowy) ;D

no to tyle ;)

A na Allegro, czy gdzie kupowałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się szykuję do kupna w910, ale jak Ci nie zależy na nowości telefonu, to w610 sprawował się całkiem nieźle. Porządny głośnik, bez żadnych bajerów, karta do 4gb bodaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także polecam W910 lub W595. Ten pierwszy posiadam już jakieś 4 miesiące i sprawuje się bardzo dobrze. Nie wiem jak jest z kartą 4 gb bo posiadam na razie tylko 2 :)

jedyne co moze trochę przeszkadzać na poczatku to "inne" słuchawki, zamiast tradycyjnych gąbek są gumki, do których długo się przyzwyczajałem ;)

i wejście do tych słuchawek też nie jest usytuowane w najlepszym miejscu (IMO najlepiej na dole) bo z boku to trochę głupio jak się do kieszeni wsadza :D

a W595 to trochę nowszy model W910i, bardziej wypasiony ale też droższy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy ci na dobrej jakości dźwięku i dobrym aparacie to wybierz K850, a nie W910. Wgrasz dodatkowe stery do i tak bardzo dobrego aparatu, żeby był jeszcze lepszy a drivery dźwięku weźmiesz z W910, bo to ta sama platforma A2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehm... mówisz, że K850 ma lepszą jakość dźwięku i zaraz po tym mówisz, żeby zmienić stery dźwięku w K850 na te z W910i...

aha i należy pamiętać, że przy zmianie oprogramowania traci się gwarancję więc to jego sprawa czy chce ją tracić czy nie xD

osobiście na W910i miałem stery z K850, były słabe. Teraz mam zrobione specjalnie pod W910 ale nie oryginalne i "chodzą" świetnie ;P

a co do aparatu to mam stery z K850, jest bardzo mała zmiana w jakości zdjęć ale przy kamerowaniu jest już 17 klatek ( w oryginale tylko 10 ;P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam moim zdaniem znakomity i nie drogi W890i. Wspaniały telefon, choć ma dość słaby głośniczek. No i bardzo dobre słuchawki, metalowa obudowa, ładny wygląd, niezły aparat z funkcją robienia panoram, czyta txt. I tani jest dość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym W880. Niebanalny design (te oryginalne przyciski, naprawdę wygodne ), dobra akustyka. Rok temu widziałem nowego za 500 zł w zwykłym komisie, teraz może uda się wyrwać gdzieś nowego za 4 stówy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym W880. Niebanalny design (te oryginalne przyciski, naprawdę wygodne ), dobra akustyka. Rok temu widziałem nowego za 500 zł w zwykłym komisie, teraz może uda się wyrwać gdzieś nowego za 4 stówy.

I właśnie tu zdania są podzielone. Mam kolegę, który ma ten model i szczerze mi go nie polecał. Miałem też okazję trzymać ko przez chwilę w ręku i zagrać w gierkę. Po takiej krótkiej grze te przyciski jakoś nie przypadły do gustu. Nieporęczne jakieś i można się nabawić bólu kciuków przy dłuższym graniu. Co do głośników to podobno dobre, ale na tyle się ogranicza moja wiedza do tego modelu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem posiadacze W880 przez dość długi czas i przyciski są wygodne ale po tygodniu przyzwyczajania sie. Glosnik jest gorszy niż wszystko, po prostu porażka ale za to nadrabia niemal idealna gra na sluchawkach i do tego są bardzo dobre dołączone. Telefon godny polecenia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam sony ericsson w910i .

Jakość dzwieku na glosniku jest niezła ( i tak muzyki slucha sie przez sluchawki nie ? )

Aparat pomimo swoich 2 mpix robi w miare dobre zdjecia.

Telefon posiadam ok 6 miesiecy (nigdy mi sie niezawieszal itd mam angielskiego softa) jest naprawde nie do zdarcia :P ba w razie potrzeby można nim nawet otworzyc kolę* ! ( Testowane pare razy bez uszczerbku dla podstawy telefonu)

Na allegro można kupic nówke za ok 430-440 zł ale na aukcji można zejsc do 300 za nówke i do 200-250 za używany telefon w swietnym stanie.

Koli, kolego, koli. Czytają nas przecież nieletni, prawda? - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Na temat se niewiele mogę powiedzieć zwłaszcza walkmanów bo ich nie miałem ale za to mogę polecić Ci bardzo fajną nokię 6290 nie jest to telefon muzyczny ale ma 2 głośniczki (dźwięk stero) które bardzo pięknie grają i jeśli chodzi o jakość muzyki biją na łeb se w810 i w880 jaki i połowę se z tej serii jedyną wadą tej nokii jest średni aparat,widzę ,że ja dość trudno kupić na allegro 0 tych telefonów

6290

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...