Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Medal of Honor (seria)

Polecane posty

w tym momencie MoH to............qpa.

Sam w to nie mogę uwierzyć, lecz zgadzam się z moim poprzednikiem. Jak będzie wyglądała w 100% gotowa wersja, tego nie wiemy. Możliwe, że tak jak teraz. Możliwe również, że co nieco twórcy poprawią. Miejmy taką nadzieję. Tyle w tej sprawie. Amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie, aż tak źle nie jest.. to po prostu średniak jeśli chodzi o multiplayer, zwróćcie jeszcze uwagę, że to beta więc wiele się zmieni. Irytuje mnie strasznie to, że praktycznie za każdym razem respimy się w tym samym miejscu (przez jakiś czas).. wygląda to tak że koles który stoi na piętrze może w ciągu 20 sekund ubić 5-6 typa jak ma farta.. bo jest masowy spawn w tym samym miejscu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet pamiętam że gdzieś pisało że ma być tarcza ochronna (god mode) po respawnie na jakieś 5-10 sec. a jak grałem to od razu po respie mnie zabili jak nie z bazuki to z karabinu :/

Jednym słowem to jest jak polityka - obiecywali, obiecywali a potem tylko o kant stołu rozbić i w klopie spuścić (qpe lepiej tam :P ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie za to MoHer podoba, ale rozgrywka jest troszke za chaotyczna, nie mozna sie klasc(!) i bronie maja za maly rozrzut. Oprocz tego jest tez kilka innych minusow, ale nie sa one bardzo wazne. Gra mi sie bardzo przyjemnie, chociaz wole CS`a. Za duzo chaosu panuje tutaj podczas rozgrywki, czasem nawet nie zdaze zrobic 3 krokow po respawnie i juz do mnie strzelaja :/. Moze zastanowie sie nad kupnem BC2 o ile rozgrywka jest tam troche spokojniejsza i kladzie chociaz troszeczke wiekszy nacisk na taktyke.

PS. Wiem, ze to nie ten temat, ale nie wie ktos czy BC2 trafi w najblizszym czasie do EA Classic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle negatywnych opinii a mi się grało bardzo fajnie. Bardzo spodobał mi się ten konflikt - Afganistan, arabowe i te sprawy.Bugi może i są, jednak początki bety BC2 to był hardcore w porównaniu z tym. Ani jednego crash'a, żadnych problemów z fps'ami.

Grafika jest brzydka ponieważ rozdzielczośc jest tylko jedna (1024x768). Do tego tekstury są gorsze. Ten sam zabieg zastosowano przy BC2. Ta gra przecież waży 700mb więc gdzie oni niby mieli to upchać ?

Tak czy inaczej kupiłbym gdybym nie grał w BC2. Jednak nie zapłacę 200zł za dodatek czy moda z kilkoma upsrawnieniami i zmienionym terenem działań.

@up

Na allegro klucz dostaniesz za ~5 dych pewnie. Może nawet mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet pamiętam że gdzieś pisało że ma być tarcza ochronna (god mode) po respawnie na jakieś 5-10 sec.

Spotkałoby się to z taką samą reakcją graczy jak Painkiller w MW2. Lepszym rozwiązaniem jest dobry system respawnów, oczywiście na mapie wielkości Kabulu to też by mało dało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszyscy tak mają, ale u mnie gra działa fatalnie... Czasem wywala mnie do menu albo od razu do Windowsa po paru sekundach od załadowania mapy... czasem daje mi się trochę dłużej pograć (ok 5 min) Sama rozgrywka bardzo mi się podoba... bez zbędnych bajerów, są różne unlocki i zbalansowane bronie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minusy

- strasznie słabe eksplozje

- c4 waży chyba z tonę, bo nie da się go rzucić dalej niż 1 metr

- za mało broni

- słabe modyfikacje broni (tłumik jest niemalże bezużyteczny, nie zauważyłem różnicy po przestawieniu się na mocniejszą amunicję, dalmierz wydaje się nie działać, tragiczne wzmocnione lunety snajperskie)

- niedopracowany system respawnów

- wywalanie do pulpitu

- tylko 3 klasy postaci

Plusy

- rozsądna siła broni (nie to co w BC 2)

- bardzo fajny system killstreaków

- Afgańczycy używają siekierki do ataku wręcz ;]

- dynamiczna rozgrywka

- ciekawe mapy (prosimy o więcej)

- dobrze zbalansowane bronie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoH mi osobiście bardziej przypomina MW niż BC2. Mała mapa i małe zniszczenia. Nie jestem jednak hardcorem co widać po wynikach w BC2 :) więc nie wyczuwam tego wszystkiego (że bronie reagują jak np. w BC2 itp.), czuję jednak, że łatwiej się zabija i że rzut granatem jest śmieszny bo jak bym nie rzucał to leci tylko na kilka metrów.

Grałem w etap z walką drużynową o dziwo przez 3 godziny nic się nie wysypało. Uruchomiłem grałem i zamknąłem po 3 godzinach. Konfiguracja tak jak w opisie. Może skupili się tym razem bardziej na Windows 7 niż na XP, a może to kwestia upałów?

Pierwsze wrażenie było trochę odrzucające. Trochę inne sterowanie myszą, wolniej reagowała niż w BC2. Ale po dłuższej grze można się przyzwyczaić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie gra mi sie swietnie, ale strasznie denerwujace jest to, ze w trybie Combat mission(czy jakos tak) broniacy nie maja praktycznie zadnych szans na zwyciestwo. Gralem w ten tryb ok. 2,5h i nigdy broniacym nie udalo sie wygrac :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra mi się świetnie, ale strasznie denerwujące jest to, ze w trybie Combat mission(czy jakoś tak) broniący nie maja praktycznie żadnych szans na zwycięstwo. Grałem w ten tryb ok. 2,5h i nigdy broniącym nie udało się wygrać :/

Może po prostu trafiłeś na taki mecz - ja pograłem w oba tryby i raz wygrywaliśmy, raz przegrywaliśmy.

Niemniej po tych kilkudziesięciu minutach stwierdzam, że mi się nowy MoH nie podoba. Pewno to dlatego, ponieważ ostatnim FPS'em w jakiego grałem ponad dobę, była BETA BF BC2 xD.

Nijak nie mogłem się przyzwyczaić do tego sprintersko szybkiego rytmu gry :zly: . A gdy tylko miałem akcję typu 5-6 killi z rzędu=crash do pulpitu :P

No i ogólnie prawie na każdym kroku widzę podobieństwo do BF: BC2 xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po godzinie gry mogę stwierdzić że największym plusem najnowszego Medal of Honor są z całą pewnością mapy, przynajmniej te dwie udostępnione w becie. Rzeczywiście podobieństw z Bad Company 2 jest mnóstwo, jednak mimo to nie odczuwam wrażenia że zaserwowano nam odgrzewane kotlety. Jeśli finalna wersja będzie pozbawiona większości bugów, kupuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już 3 godzinki (tyle przynajmniej mam na liczniku no i 6 lvl :P) w betę nowego Medal of Honer, i jest naprawdę zachwycany, optymalizacja kładzie na łopatki tą w BC 2, tym razem panowie z DICE odrobili pracę domową, dalej grafika jest ładna może nie tak dobra jak BC 2, ale nie zwracam zbytnio uwagi na to, ważne że mój stary piecyk ciągnie grę za suty w wysokich ustawieniach grafik bez zająknięcia. Minimalnie większy dynamizm niż w BC 2, pewnie dla tego że mapy są sporo mniejsze, balans broni jest bardzo dobry, nie jest ich wiele ale wiadomo że to beta, w pełnej wersji na pewno dodadzą kilka. Jak napisał SniperV respawny są źle rozmieszczone, łatwo można od razu trafić pod lufę przeciwnika, ktoś pisał że nie ma taktyki w tej grze otóż bardzo się myli tak ja w team deatmatch ludzie wszędzie biegają chaotycznie, tak w Combat Mission gracze podchodzą ty gry bardziej taktycznie, jest to szybka akcja to prawda, ale jak się ma dobry zespół to można wygrać taktycznie nie tylko rozpierda... wszystko co się rusza :P.

Co do podobieństw między MoH i BC 2, to trudno ich nie dostrzec tym bardziej że to produkty tych samych twórców, lecz ja uważam że ta beta jest lepsza niż w przypadku Bad Company 2, mam nadzieje że będzie równie dobrze w pełnej wersji gry, no i czekam na singiel player. Który raczej na 100 % będzie lepszy niż ten w BC 2, trudno żeby nie był :P. Co do wywalania do pulpitu, to zdarza się, ale bardzo rzadko. I co zauważyłem w niektórych komentarza, ludzie oceniają tą betę jak produkt w pełni ukończony, to jest beta więc niektóry błędy trzeba wybaczyć, po to ona jest żeby w pełnej wersji było ich jak najmniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta fajna, mam Vistę i jakoś mam tylko malutkie problemy, nie wpływające na rozgrywkę (np. aby zobaczyć szczegóły dotyczące danego odznaczenia, muszę klikać na odznaczenie poniżej :|). Nie podoba mi się tylko, że ta mapa w Kabulu jest strasznie skomplikowana, za dużo tam przejść, przez co wrogowie mogą mnie ubić z każdej strony, nie mam czasu na reakcję. Za dużo chaosu. No i według mnie balans broni nie jest dobry. Po co grać sniperem, skoro karabin jest tutaj skuteczniejszy nawet na odległość? Wystarczy przycelować w okolice wroga i władować w niego z pół magazynku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...