Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Medal of Honor (seria)

Polecane posty

Ja mam crashe jak gram w team deathmatch, jak mi sie aktywuje killstrike to mam crasha prawie zawsze, a te plamy to czasami mam ale w drugim trybie ale znikają po paru sek.

A co do killstrike, wie ktoś może czy da sie wybierać w killstrike broń, ja ciagle mam moździeż lub uav ale widziałem że nie którzy mieli naloty lub predatory, raz miałem chyba artylerie i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka stopni killstików... 40 punktów, potem trzeba ich coraz więcej...

każdy killstrik to albo jakoś rodzaj nalotu albo wsparcie drużyny w postaci uav, lepszej amunicji itp....

Gra crashuje do pulpitu bardzo często, szczególnie na XP.

Co do gry to jest wybitnie słaba ;q

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest gorsza niż żałosna. To jest istny klon BC2 (nie wiem już który raz to powtarzam). Bronie nie mają balansu, wszelakie modele postaci poruszają się jak w BC2 z reguły to jest mod który będzie za 120zł do BC2 i tyle. To że gra się samoczynnie wyłącza w losowym czasie to już pominę bo to Beta ale tu leci takim istnym modem do BC2 i to ma być konkurent dla MW2? Chyba że jaja robicie? Gdyby nie IWNET i 5 map za 50zł w MW2 to MoH nawet by mu do pięt nie dorastał.

Jeżeli na moda mam wydać 120zł to ja dziękuję postoje i poczekam se na zapowiedź ME3 a w zakupie na Crysis 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy moim necie 1 mb poszło w 1:40h.

Przy moim 8 mb idzie już drugą godzinę.

Widocznie trafiłeś na w miarę puste serwery ;(

Dla tych, którym się jeszcze ściąga - zobaczcie na youtube gameplay z E3 :)

Powala, ale nie wiem czy sama gra mi się spodoba. chyba już wolałbym BC2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy moim necie 1 mb poszło w 1:40h.

Przy moim 8 mb idzie już drugą godzinę.

Widocznie trafiłeś na w miarę puste serwery ;(

Mogłeś poszukać na Big download czy coś w tym stylu. Przy moim 4mb ściągnąłem w ciągu 25min :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrobnę tylko słów kilka.

Modele broni i mniej więcej grafika są zapożyczone od BC2.

Wszystko jest jakieś ociężałe no i ta wysypujące się jakieś wielkie czarne pasy.

Jutro zaktualizuję sterowniki i pogadamy normalnie ;)

Jakby co mój nick to: Shivy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield: Bad Company 2 - Afganistan? Pierwsze moje wrażenie po odpaleniu gry...

Powtarzając po innych - ta gra jest kopią(IMO gorszą) najnowszego Battlefielda. EA zrobiła skopiowała własną grę...

Szkoda tylko, że jak już zaczęli przerzucać mechanikę BC2 do MoH'a to zrezygnowali z paru fajnych pomysłów - choćby zaznaczanie przeciwników (w BC 2 było to świetnym rozwiązaniem).

Zastanawia mnie też, gdzie tu widać podobieństwo do MW 2? Czytałem gdzieś tu na CDA (bodajże w jakimś newsie) opinię, że MoH'a jest mieszanką BC 2 i MW 2... Ja tu widzę jedynie dość spapraną wersję BC 2.

Choć szczerze mówiąc, gra na mnie przykuła do ekranu. Głównie z powodu podobieństwa do BC 2 (którego beta strasznie mi się podobała - jednak z powodów finansowych pełnej wersji nie kupiłem). Widowiskowość, chaos na polu walki, klimat wojny - te rzeczy mocno się odczuwa grając.

Jeszcze trochę narzekając - szkoda, iż nie ma w MoH'u czegoś takiego jak wychylanie się oraz padnięcie na ziemię. Ogółem szkoda, że rezygnuje się z tych czynność w nowych fps'ach. W MW 2 tego nie było, w BC 2 z tego co pamiętam też (ale mogę się mylić). O tyle, że w MW 2 pod klawisze Q i E były domyślnie przypisane jakieś funkcje, to w MoH'u są one "puste" (w ogóle w grze jest jakoś mało funkcji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zaczynam sciagac clienta. jak dobrze pojdzie za 2h wszystko sie sciagnie. Zobaczymy czy gra jest warta uwagi :D.

Mam do oddania jeden klucz do bety MoH. Jak ktos chetny to pisac na gg. Nr: 10276635. Praktycznie zawsze jestem na niewidocznym.

EDIT: Key oddany :) Zycze milej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy MoH to nic innego niż żałosna imitacja BC2. Pograłem dosłownie kilka minut, a po chwili odinstalowałem. Miałem w zamiarze zakupić między innymi właśnie Medal of Honor, jednakże po tym co dziś zobaczyłem, pozostaje mi tylko podziękować. :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w oko wpada bieg postaci no i to ''trzepotanie'' broni. Kalashnikov identycznie wyglada jak w BC2

Gdzie tu MW 2, ktore graficznie chyba tez jest lepsze? Ja nie widze.

Klawisze dziwne, pod C nic niema, za to jak w grze CS pod CNTRL kucanie. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten MoH jest WYBITNIE w stylu CoDa, a z poprzednią gra DICE ma tak naprawdę bardzo niewiele wspólnego.

Hmm... Na pewno grasz w BETĘ tego nowego MoH? :huh:

Mówię o gameplayu i samej mechanice rozgrywki.

Grafika i animacje z oczywistych względów są podobne do BC2, choć osobiście uważam, że słabsze (?), ale to raczej nie może być główne kryterium oceny MoHa, bo świadczyłoby o tym, że ktoś "odpalił" i tak naprawdę nie grał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani! EA mówiło że będzie realistycznie... tak więc podsumujmy:

- za mały odrzut broni przy strzelaniu

- brak drgania rąk przy celowaniu

- niekończący się sprint

- nie można zniszczyć większości otoczenia

- zero krwi (ta gra nie miała być przypadkiem +18?)

- słabe granaty, granatniki i wyrzutnie rakiet

- możliwość zabicia granatem dymnym

- brak sygnału, gdy czołg jest bliski zniszczeniu

- ostrzał artyleryjski spada po linii prostej

- kule nie przebijają cienkich ścian i murków

- niewidzialne ściany (głównie dziury w murze)

- ciało potrafi latać po uderzeniu nożem, czy strzale z karabinu

- ciało potrafi przenikać przez ziemię (nic nowego)

Wiem, wiem. Jest to na razie tylko BETA, jednakże i tak podziękuję za ten produkt. Jeśli gra ma wyglądać właśnie tak, a nie inaczej to nie ma sensu wydawać pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak gra na PC jest o niebo przyjemniejsza niż na PS3 :P

Ale i tak gra nie zachwyca. Ot, fajnie sobie wejść, postrzelać, wyjść. Żadnego opadu szczęki, nic nowego. Nie wiem czemu, ale nie wciąga tak jak choćby sama beta BC2, w którą grałem godzinami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...