Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Medal of Honor (seria)

Polecane posty

@Teken - nie, nie będziesz miał z tego powodu żadnych konsekwencji.

@ZdeniO - gunclub pozwalał jedynie o 4(w praktyce 3) dni wcześneij spróbować.

Pograłem trochę i nie zmieniły się moje odczucia, choć na dniach ma wyjść patch, zarówno ulepszający gameplay jak i menu w wersji na PC, choć pieniądze na tej jesieni mam zarezerwowane już na co innego więc gry nie kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto zaznaczyć że to Closed Beta i działa pewnie 1/8 tego co ma być np. chat w ogóle nie działa xD wyjść z gry można przez alt+F4, system zniszczeń nie za bardzo działa no ale to Beta.

Założenia samej gry? Miała być Epicka gra powalająca BC2 a mamy Kolejne MW w nowej grafice.

PS. Z chęcią bym zobaczył te zamknięte mapy w Bad Company 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem key, pograłem i powiem tak - dawno nie grałem w tak gównianą grę i nie chce mi się wierzyć, że DICE ją robiło.

Gra jest nie warta swojej ceny (wiem, że to beta, ale w full mechanika zostanie ta sama, czyli shit), ba nie jest warta żadnych pieniędzy, lepiej sobie pograć w Combat Arms czy jakiegoś innego free shootera, niż tracić czas na ten badziew.

Mechanika gry odrzuca, jest zrobiona beznadziejnie, 0 odrzutu broni, headshoty z biodra, żołnierz zachowuje się jak by mial stalowe łokcie, a do tego wszystkiego grafika jest po prosty okropna. Tak się grą wszyscy podjarali (włącznie ze mną), a wyszło takie g.....

Podsumowując

- badziewna mechanika na poziomie darmowych strzelanek

- 0 odrzut broni

- gra typowo konsolowa

- opanowanie jej zajmuje jakieś 10 minut

- okropna grafika

- Jak takie gó..o mogło zrobić DICE !!!!!! ?????!!!!!

+ ????????? NIE MA !

Grę radzę sobie odpuścić. Lepiej przepić 130 zł niż to kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/13325

Trzeba przyznać, że kampania reklamowa EA jest całkiem ciekawa :) O ile widzę i czytam opinie jeżdżące po multi tak ciągle mam nadzieję, że kampania single dostarczy świetnych wrażeń, które nie będą nieudanym miksem doświadczeń znanych z CoD4 albo BC2 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sie ucieszyłem z pogłosek "MoH to BC 2 + MW" i naprawdę świetnie się to zapowiadało, ale teraz widze, że osoby grające w bete nie mają o MoH-u dobrej opinii. A szkoda bo gra ma potencjał i możliwości. Jednak mam nadzieje, że do premiery duuużo się zmieni, chociaż jeśli pójdzie drogą Battlefielda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle. Atak klonów. Jak włączyłem jakąś rozgrywkę w MoH od razu przypomniało mi się BC2 praktycznie to samo. Tryby gry te same tylko inaczej nazwane. Powiem tylko żal. DICE schodzi na psy robiąc z dwóch gier praktycznie to samo. Lepiej niech się zajmą łataniem BC2 a nie robieniem klona BC2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 16 minut według pana Firefox dowiem się czy to hit czy shit. Ale trochę powątpiewam by gra spod ręki Dice była taka cienka. Tak samo ludzie narzekali na betę BC2

Eh mój pech. serial already in use. Nie mam pojęcia jakim cudem ten serial może być już używany skoro dostałem go z Miasto Gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z pół godziny i jak na razie bardzo mi się podoba. Jest dość mocno podobne do bety bad company 2, ale to w końcu ci sami twórcy.

Nie miałem żadnych problemów z crashami, ani nic. Podczas gry nic nie wskazuje na to, że to beta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto gier zrobiło użytkowników w balona... Mieli 1000 keyów... I każdy mógł zabrać. To było wyścig kto pierwszy ten lepszy :). Co gorsza zapewne pokazywało 10-20x ten sam key innym osobom :).

Ja dostałem z CDA i mam ten sam komunikat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego samego ściągałem bodajże i leciało mi 260-300 kb/s. Ogólnie pograłem dość krótko bo czasu mało było ale gra na razie lepsza niż się spodziewałem po tych wszystkich opiniach. Trochę błędów jest i bronie źle zbalansowane ale jako, że to beta to można wybaczyć. Czy tylko mi na ekranie wyskakują białe plamy (w nie dużej ilości) w czasie wybuchów? Ogólnie nie mam problemów z płynnością czy jakichkolwiek innych błędów w grafice tylko w przypadku tych wybuchów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika wydaje mi się trochę "sztuczna" no ale po 2-3h sie przyzwyczaiłem ;) W Becie mało jest ogólnie elementów ale to tylko beta ^^ 2 mapki które są w becie są po prostu GENIALNE, przynajmniej dla mnie ;) Niestety gra mi często wywala do pulpitu, zawsze jak kogoś pociągne z noża, często jak zdobywam 3 frag na jednym życiu, bardzo często bez powodu. W ciągu 20 min sypła mi się 7 razy ;/

Jeśli przed premierą nie wydadzą demka lub kolejnej bety to odpuszczę sobię kupienie tej gry....kolejne crashe mam ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...