Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eryk9997

Rozwiązany: Call of Duty 2, podczas gry multi spada fps

Polecane posty

Witam. Mam problem z call of duty 2 a dokładnie z multiplayerem. Gdy włączam multiplayer po około 3 sekundach spada mi liczba fps do 5. w ustawieniach nic nie zmieniałem, stało się to tak nagle samo z siebie. Gram w multi ok 2 lata i nigdy mi się tak nie zdarzyło. Singleplayer działa poprawnie. Jedyne co zrobiłem w kompie nie tak to przerwałem defragmentowanie dysku (na którym sie cod znajduje) w windowsie 7 i to jeszcze programem diskMagik.

proszę o szybką odpowiedź!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, jeżeli ktoś rozwiąże ten problem, to go ozłocę!!! Ja się męczę nad tym g... w call of duty 4, a nic nie mogę znaleźć w internecie, cały czas tylko mówią, że słaby komp... mam gf 9600gt, quad 2.4 GHz, 4GB RAM, zasilacz 450W. Plx, pomóżcie, bo ja w grze mam 20!!!!!!!! FPS na 1920x1080, a na 800x600 CZASEM podskoczy do 90, ale zwykle mam 50... po prostu nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Reinstall sterowników karty graficznej też nic nie dał :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tu, bo nie ma sensu zakładać tematu dla jednej odpowiedzi. Jak biorę w CoD2 multiplayer to jest pusta lista serwerów, i na gorze jest pobieranie info o serwerach i nic, cały czas to jest. Grę kupilem dopiero wczoraj. Jak to naprawic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...