Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

barthas

Mirror's Edge - problem z aktywacją

Polecane posty

hej. mam problem z aktywacją Mirror's Edge. kupiłem ME na Allegro od jakiegoś kolesia. paczka przyszła, grę zainstalowałem i przy próbie włączenia, kiedy gra się aktywuje wyskakuje komunikat: "nie można się połączyć z serwerem aktywacji. sprawdź połączenie sieciowe i spróbuj ponownie później." i tak w kółko. grę co prawda uruchomiłem ale musiałem ją scrackować, przez co pojawiają się teraz w grze przycinki no i o grze przez neta mogę oczywiście zapomnieć. kontaktowałem się ze sprzedającym, bo myślałem że może on nie deinstalował gry (pozwala ona tylko na jedną aktywację na jednym kompie, cholerny SecuROM :verymad: ) i faktycznie okazało się że ma ją jeszcze na dysku. no ale kiedy ją odinstalował to i tak nic się niestety nie zmieniło. ciągle ten sam komunikat. miał ktoś coś podobnego? bo nie wiem jak to obejść a granie w scrackowany oryginał to normalnie śmiech na sali... próbowałem instalki na 2 kompach i na każdym to samo, połączenie z netem w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spilner gra działa ale jak już pisałem na CRACKU a spróbuj na cracku pograć w sieci... głównie o to chodzi bo z singlem nie ma problemu. mic_m3 masz rację, nie pozostaje mi nic innego jak poprosić o przedłużenie limitu... kumpel kiedyś o ile się nie mylę też pisał maila do pomocy technicznej w sprawie przedłużenia limitu aktywacji jakiejś gry i nie mieli żadnych obiekcji. no nic, spróbujemy :wink: dzięki za pomoc :smile:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...