Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Golonka

Warhammer 40.000: Dawn of War, komputer zawiesza się po 5 minutach grania

Polecane posty

powiem krotko gram sobie w warhammera .czy to dodatki czy to podstawka po pewnym czasie grania nawet po 5 minutach caly komp sie zacinaO.o pozostaje tylko reset .wyczyscilem kompa od srodka mimo to nic sie nie zmienia.nie jest tez zalezne to od wymagan wiec nie wiem co sie dzieje .xd inne gry z o wiele wiekszymi wymaganiami( np.Fallout 3 ,Bioshock,Warhammer DoW 2) ani razu nie powoduja wyzej wymienionego problemu.coz jest wiec przyczyna zadaje pytanie i prosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jestem dużym fanem tejże gry, i samemu, i grupowo, ale takiej rzeczy jeszcze nie było. Może "upatchuj" do najnowszej wersji, mi w każdym razie pomogło ( W "Call of Duty 4", ale też jest to gra, nie?). A jeżeli nie pomoże to zgłoś się do producenta o pomoc, twórca zawsze wie najwięcej (niesprawiedliwe ale prawdziwe).

EDIT: błąd ort.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem. Otóż nie mogę spatchować gry a w zasadzie dodatku dark crusade. mam oczywiście orginalna wersję gry. A to widzę podczas patchowania

Hm, no to dobrze... Proces wgrywania tego pliku (SoundSpeech) jest długi i monotonny... Mi ponad 30 minut trwał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...