Skocz do zawartości

Który numer CDA uważasz za najlepszy?


Gość squara

Polecane posty

Ho Ho...Ależ cóż jest złego w kolejnej podkładce pod mysz..."Moja czarna CDActionowa" się już troszeczkę starła, więc nic nie zaszkodzi dać jakąś ładniutką podkładeczkę (najlepiej z Larą Croft w stroju bikini - taaaaa....wiem...gram w TR: LEGEND - , nie ma to jak marnować czas na gry, kiedy życie ucieka... )
Ja również cieszyłbym się z kolejnej podkładki, gdyż podobnie jak koledze powyżej także i mi nie udało się zachować swojej w stanie idealnym. Cóż, nie psuje się tylko nieuzywane, a i to nie zawsze.

No, ja też jestem za nowym mouse padem :!: Tylko teraz prosił bym o taką zwykłą - prostokątkną, bez podparcia na nadgarstek - mój tata tak tego nie lubi, że zawsze sobie przekręca podkładkę - tak by kładł rękę normalnie :P Lara w bikini... hmmm... :)

He he... kilka dni temu napisałem, który numer był dla mnie najlepszy i teraz go opisali w CDA :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 738
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jeśli chodzi o samą podkładkę to nic do niej nie mam, tyle tylko, że mam mysz optyczną i mogę uzywać tylko czarnej matowej podkładki(dlatego gdybyście dawali znów podkładkę to czy moglibyscie zrobić taką opcję?) chodzi mi o ten jej specyficzny zapach... :-&

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Bezdyskusyjnie pierwszy numer CDA jaki kupiłem: czerwona okładka z Daikataną i pełna wersja Fallout 2. Heh, wtedy PC nie miałem jeszcze (borykałem sie ze sprzedaża wysłużonej Amigi) :P

Absolutnie twierdzę tak samo. Ten z Falloutem 2 w pełnej wersji był chyba najlepszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony numer? 27 ;] Była tam m.in. super recenzja do mojej ulubionej gry - Fnal Fantasy VII ;] Miałem wtedy... 1998... 6 lat ;] Już umiałem dobrze cvzytać(!! sukces!! ;p)i po przeczytaniu tej recki, zamęczałem ojca żeby mi załatwił tą gierkę... I udało się;]

Ponadto była także fajna gierka - F/a-18 Hornet 3.0(symulator lotów ;p ;]), recki gier takich jak - Unreal, Commandos: Behind Enemy Lines, Sensible Soccer 98(przyzwoita gierka według mnie ;p) itd.... Jak miło cofnąć się trochę w czasie ;p ;] A jak wtedy CDA wyglądało!! Według mnie zupełnie inaczej(teraz bardziej przejrzyście ;])... Na okładce jest napisane "124 strony!!!", co też się zmieniło - "156 STRON!" ;] A kosztowało.... 13,99... Pozdro dla wszystkich którzy już wtedy czytali CDA!! (no i dla innych, "późniejszych" czytelników ;p ;])

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sieu tak bliżej zastanowić, to chyba wszystkie te, które miały dużo tekstu-jakoś lubię sobie poczytać (szczególnie AR :) ). Ale tak ogólnie to lubię

wszystkie numery z lat 2002-03, więc...

Podaj mi te, które miały mało tekstu 8) W każdym numerze mamy bardzo dużo rzeczy do przeczytania ;)

Dla mnie wszystkie numery są najlepsze ;) Premiera CDA to czas niezwykły , jak Boże Narodzenie, tylko że 13 razy w roku 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samą podkładkę to nic do niej nie mam, tyle tylko, że mam mysz optyczną i mogę uzywać tylko czarnej matowej podkładki(dlatego gdybyście dawali znów podkładkę to czy moglibyscie zrobić taką opcję?) chodzi mi o ten jej specyficzny zapach... :-&

Taaaaak też miałem ten problem mousepada to przez dwa tygodnie trzymałemna balkonie i dezodorantem psikałem......tez jestem za nowym mosepadem tylko jakby inny "troszkę" był

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samą podkładkę to nic do niej nie mam, tyle tylko, że mam mysz optyczną i mogę uzywać tylko czarnej matowej podkładki(dlatego gdybyście dawali znów podkładkę to czy moglibyscie zrobić taką opcję?) chodzi mi o ten jej specyficzny zapach... :-&

Taaaaak też miałem ten problem mousepada to przez dwa tygodnie trzymałemna balkonie i dezodorantem psikałem......tez jestem za nowym mosepadem tylko jakby inny "troszkę" był

I żeby nie śmierdział tramposzami.......:lol:

Dla mnie każdy numer CDA jest równie dobry, bo braki w recenzjach rekompensuje np. sprzet, albo jakieś inne dodatkowe materiały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...