Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Alojz83

Wonderlife.pl

Recommended Posts

Wonderlife.pl

Za opisem ze strony głównej:

Wonderlife.pl to wirtualny świat, dzięki któremu możesz wcielić się w stworzoną przez siebie postać. Nasz wirtualny świat żyje swoim własnym życiem. W wirtualnych miastach mieszka wiele osób, które chodzą do pracy, zarządzają własnymi firmami, a nawet dorabiają na nielegalnych interesach. A wszystko to po to, aby zdobyć sławe i pieniądze w jednej z trzech głównych dziedzin gry - muzyce, filmie lub sporcie. Po godzinach spotykają się w lokalach, zajmują się dziećmi czy też wypoczywają w swoich mieszkaniach.

W świecie Wonderlife istnieją wszystkie aspekty życia realnego i jego hierarchia. Są znane i lubiane gwiazdy muzyki czy też filmu, są prezesi i udziałowcy wielkich firm, są również zwykli robotnicy, którzy pracują na budowach, żeby utrzymać swoją wielodzietną rodzinę. W Wonderlife istnieje również kompletny system relacji w które mogą wchodzić mieszkańcy świata. Od niewinnych rozmów telefonicznych, poprzez drogie randki w najlepszych restauracjach, kończąc na... potulnych, ciepłych miejscach. ;-) Każda postać ma swoje unikalne usposobienie. Niektóre interesują się kosmosem, niektóre tańcem, a jeszcze inne historią. Wszystko to wpływa na to, jak bardzo zżyją się dwie postacie. A jeśli w kontaktach międzyludzkich postać nie będzie sobie radziła - zawsze pozostaje kupno zwierzaka.

Wonderlife to nie tylko wirtualny świat. Wonderlife to również niesamowita społeczność gry. Każda postać w Wonderlife to realny człowiek. W grze występują tylko i wyłącznie właśnie takie postacie. Do dyspozycji użytkowników została oddana kompletna sekcja społecznościowa - nowoczesne profile, blog, statusy, galerie, grupy uzytkowników i wiele większych i mniejszych opcji, dzięki czemu poznawanie ludzi uczestniczących w zabawie jest o wiele łatwiejsze. Jesteśmy pierwszą grą online z tak rozbudowaną sekcją społecznościową. A wszystko po to, żebyś czuł się u nas jak w domu.

Od siebie dodam:

Gra powstała we wrześniu, ale już ma grono swoich wielbicieli. Ostatnio niemniej nastąpiły pewne zmiany w całym systemie gry i jeszcze nie jest wszystko dostępne, ale jak zapewnia autor prace posuwają się do przodu. W prasie (m.in. Metro) Wonderlife zostało (moim zdaniem niesłusznie) porównane do Second Life. I taka mała uwaga, pozycja raczej dla nastolatków, niemniej ja tam się wkręciłem. ;) Ogólnie rzecz biorąc - jedna z najlepszych społeczności jakie spotkałem w grach browserowych.

Kilka screenów z gry (skopiowane z opisu gry :P):

- http://i.wonderlife.pl/img/splash/glowne-kalendarz.png

- http://i.wonderlife.pl/img/splash/glowne-avatar.png

- http://i.wonderlife.pl/img/splash/glowne-potrzeby.png

- http://i.wonderlife.pl/img/splash/glowne-pogoda.png

- http://i.wonderlife.pl/img/splash/spolecznosc-profil-1.png

- http://i.wonderlife.pl/img/splash/spolecznosc-galerie.png

Adres:

- http://wonderlife.pl

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...