Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Profil użytkownika ? co do niego dodać?

Polecane posty

Mapka - po kiego? Ja na pewno nie pokarze drogi do mojej chaty terrorystom i antyfanom ;P

Minifelietony, MiniRecenzje - super ale czy nie lepiej prowadzić swój blog?

TopGier - nie zawadza ;)

Ogólnie to mi się te zmiany nie podobają - forum to forum a nie blog ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Myślę,że powtarzające się obawy,że zrobimy tutaj drugie grono są bezpodstawne. To forum jest zorientowane przede wszystkim na gry, i nie sądzę, by jakieś zmiany w profilu miałyby to zmienić.

Najazd rushoffych nastolatek nam nie grozi.

...

Battle? Wytłumaczy ktoś, jak toto działa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battle? Wytłumaczy ktoś, jak toto działa?

Każdy biorący udział w grze ma następujące statystyki: HP, Siłę, EXP oraz określoną ilość waluty (na forum PSX Extreme ta waluta nazywa się "ojro" :D ). W profilu (i przy postach) jest opcja "zaatakuj". Po kliknięciu na nią pojawiają się bronie do wyboru, które determinują moc naszego ataku (ile punktów z puli "Siła" wydamy). Im silniejszy atak, tym więcej HP zabierzemy atakowanemu. Po udanym ataku (bo można chybić) dostajemy EXP i część kasy wroga trafia do nas. Po zebraniu określonej ilości EXP wskakujemy na wyższy poziom doświadczenia, a nasze HP, Siła i oczywiście EXP potrzebne do wejścia na wyższy poziom się zwiększa. Za kasę możemy kupować potiony odnawiające HP czy siłę, jak również ożywiające "zabitych". Gdy ktoś nas "zabije" (zabierze wszystkie HP), to musimy czekać na respawn, kiedy to wracamy z pełnym HP i Siłą. Oczywiście wkracza tu element strategii, bo możemy tworzyć gildie, umawiać się z innymi kiedy mają nas ożywić itd. Kasę zdobywa się grając w gierki flashowe, w które można pograć dla zabicia czasu nawet wtedy, jeśli nie interesuje nas battle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battle - bardzo dobry pomysł, jestem w zupełności za ... fajnie byłoby się zmierzyć, taka forma rozrywki a jak ktoś nie chce to tak jak wspomniał Mariusz Saint będzie można wyłączyć, przyciągnęłoby to uwagę wielu nowym użytkownikom...

Tylko jak to się ma z wykonaniem takiego czegoś, zapewne łatwe to nie będzie... ale to już by musiał wypowiedzieć się któryś

z redaktorów czy ten pomysł jest w ogóle osiągalny. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taka opcja wchodzi w grę, ale proponowałbym dać użytkownikom więcej swobody w edytowaniu wyglądu własnego profilu. Układ, rozmiar, ilość i zawartość pól tekstowych, strona graficzna - podkładanie własnych grafik, tworzenie własnych skórek.

Każdy profil od strony wizualnej stałby się niepowtarzalny, użytkownicy mieliby silniejsze poczucie, że mają tutaj "coś swojego". Można by organizować co jakiś czas konkursy na najładniejszy profil.

Z góry przepraszam, jeśli któraś z tych opcji już jest dostępna - rozpoczynam dopiero swoją przygodę z własnym kontem na www.cdaction.pl, jednak przeglądając opcje edycji profilu nie natknąłem się do tej pory na takie możliwości.

Poza tym blog, czy galeria też by nie zaszkodziły. A jak się komuś np. blogi nie podobają - niech sobie wtedy wyrzuci pole bloga z układu swojego profilu i problem z głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałabym, zeby na profil dało się wrzucić filmiki z youtuba.( Kocham chwalić sie moimi AMV :P) 2/3, wiecej tylko zaśmiecałoby profil. :)

I jeszcze możnaby dodać playlistę, do której możnaby dodawać ulubione piosenki, zeby inni użytkownicy też mogli ich posłuchać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję, żeby dodać do profilu Jabber ID. Rozumiem, że w Polsce protokół XMPP niestety nie jest zbyt popularny, ale jednak są ludzie, którzy z tego korzystają, niekiedy zresztą nie do końca świadomie.

@UP Jestem za. Można by odliczać do końca świata, który podobno ma mieć miejsce w 2012 roku, pewnie akurat w dzień rozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się wtrącę bezczelnie :smile:

A jakich konkretnie gatunków Ci brakuje?

Survival horror! Klasycznych survivali nie da się do niczego podpiąć. Bo ani to przygodówki, ani gry akcji. Na upartego dodałbym jeszcze jRPG, aczkolwiek już mniej koniecznie :wink:

Ewentualnie rozdzieliłbym RPG i H'n'S. Jakby nie patrzeć to dość odrębne gatunki. To tak jakby powiedzieć że RTS i turówki to to samo. W końcu strategie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...