Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #4: "Grasz? To pokaż!"

Polecane posty

...piszę ten post pomiędzy kolejnymi errorami...

Nie miałem pojęcia, że taka liczba zgłoszeń jest w stanie zamulić całą stronę CD-A wraz z forum

głosowanie też się nie sprawdziło... myślałem, ze do dyspozycji jest tylko "Głosuj"

a potem patrzę "Oceniłeś fotkę na 5"

o co c'mon?! :(

trzeba 10min czekać aż się strona załaduje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz po prostu poczekać aż strona naładuje się do pełna, ale jednak masz racje. Taka ilość zgłoszeń całkowicie zepsuła cały konkurs. Nie wyobrażam sobie, aby każdy oceniał każde zgłoszenie gdyż jest ich za dużo. Żeby bliżej przyjrzeć się pracom przyjdę może koło północy. Może wtedy będzie mniejszy tłok :) A forum działał przed chwilą jak w trakcie przecieków ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami jesteśmy zaskoczeni ilością zgłoszeń i tym, jak całość działa. Jest już trochę lepiej, ale musimy jakoś rozwiązać to w przyszłości.

Janos - podeślim mi prywatną wiadomość z twoją fotką, nie wiem, czemu jej nie ma, przy takim natłoku mogła się zgubic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia... Wcale nie liczy się jakość nadsyłanych zdjęć. Zrób byle jakie zdjęcie, wyślij na konkurs, powiedz kolegom, żeby na ciebie głosowali, sam dawaj innym 1 i masz wygraną w kieszeni. Takie konkursy mijają się z celem. Jest tu tyle świetnych zdjęć, a żadne nie ma średniej powyżej 5 :confused: . Teraz trzeba albo sobie dać spokój z konkursami, albo brać udział, ale tylko dla satysfakcji. Panowie redaktorzy, pomyślcie nad zmianą formy głosowania. Padały już różnie pomysły, a myślę, że nie są one niewykonalne. :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, też to zauważyłem i się zdziwiłem. Wygląda to jakby wszyscy dawali innym po 1, a po pierwsze, komu by się chciało, a po drugie wierzę w ludzką uczciwość ... no dobra, nie wierze :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka nie jest zacieta, jest to po prostu chamskie wysokie glosowanie na swoje prace, a zarazem niskie ocenianie innych prac. W czym sa niby lepsze plyty od tak sobie poukladane na regale, od ciekawych kompozycji innych prac?

Po prostu walek i tyle, wedlug mnie konkursy ZAWSZE powinny byc rozstrzygane przez ekipe redakcyjna, a nie przez forumowiczow. Bo tylko redakcja jest uczciwa jesli chodzi i glosowania. Ide dalej glosowac i dam wszystkim screenom gdzie gry sa ciekawie wkomponowane w otoczenie po 10 pkt. Normalnie zal.:S:S:S

Co maja w sobie takiego niezwyklego prace Cypiska1969, Analfabety, Isendura ze az dostaly wysokie noty?( gierki ladnie pukladane po tapczanach i regalach?)

Brejk ma bardzo ciekawa prace, Ostrobod, a sa na o wiele nizszych miejscach niz powinni.

Redakcja tez powinna baczniej przyjrzec sie glosowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwil chciałem dać zdjęcie z nowymi grami, ale co wtym szczególnego ? Kolekcja jak kolekcja: z 20 -25 gier plus około 60 płytek CDA, ogólnie nic specjalnie szczególnego. Dlatego też sięnąłem do szafy i znalazłem TO co bawiło mnie te 15 lat temu... Ach te wspomnienia...

Sami zobaczcie o czym mówię

http://i40.tinypic.com/2yyaulw.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie liczy się jakość nadsyłanych zdjęć. Zrób byle jakie zdjęcie, wyślij na konkurs, powiedz kolegom, żeby na ciebie głosowali, sam dawaj innym 1 i masz wygraną w kieszeni. Takie konkursy mijają się z celem. Jest tu tyle świetnych zdjęć, a żadne nie ma średniej powyżej 5

Dokładnie... ja też jestem za zmianą sposobu głosowania, raz obserwowałem to 10 minut, to co chwila non stop pierwsza trójka non stop sie zmieniała !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie liczy się jakość nadsyłanych zdjęć. Zrób byle jakie zdjęcie, wyślij na konkurs, powiedz kolegom, żeby na ciebie głosowali, sam dawaj innym 1 i masz wygraną w kieszeni. Takie konkursy mijają się z celem. Jest tu tyle świetnych zdjęć, a żadne nie ma średniej powyżej 5

Dokładnie... ja też jestem za zmianą sposobu głosowania, raz obserwowałem to 10 minut, to co chwila non stop pierwsza trójka non stop sie zmieniała !

niestety też to potwierdzam :/

nie wiem w jaki sposób byłoby sprawiedliwie... może redakcja sama by wybrała zwycięzców? :/

i sądzę, że jeśli nic się nie zmieni i nadal to wszystko tak będzie wyglądać to ja rezygnuje, bo to nie ma sensu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po raz kolejny ciekawe prace (nie mówię o swojej, mowię o naprawdę ciekawych pracach bo jest dużo lepszych :wink: ) zostały zepchnięte na koniec stawki przez prace tych, którzy mają więcej kumpli z dostępem do netu. jeden, drugi, trzeci zagłosuje na mnie, innym dam 1 i wygrana w kieszeni. to ja już dziękuję, nawet bym się nie cieszył z takiej wygranej bo to po prostu czyste oszustwo... też jestem za tym żeby to redakcja oceniała prace, wtedy oceny będą OBIEKTYWNE... w dodatku teraz chyba coś padło bo przy próbie wejścia do konkursowej galerii wyskakuje mi błąd 404???

EDIT:

a nie, już ok jest :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wracam do pierwszego postu tego tematu:

Kontynuujemy weekendową zabawę dla użytkowników strony www.cdaction.pl (naszym zdaniem to najlepsza ekipa w całym internecie!).

patrzę na rozwój konkursu... i nie mogę się z tym niestety zgodzić...

patrzę na zdjęcia: Hellraiser'a, Belic'a, ramzel'a i staram się znaleźć coś świetnego, co widzą osoby głosujące... i jakoś niestety nie widzę... a jednak zdjęcia znajdują się w czołówce...

bez obrazy, ale ja dostrzegam znacznie lepsze prace niż te, które "prowadzą"

i po raz kolejny ciekawe prace (nie mówię o swojej, mowię o naprawdę ciekawych pracach bo jest dużo lepszych :wink: ) zostały zepchnięte na koniec stawki przez prace tych, którzy mają więcej kumpli z dostępem do netu.

i niech, ktoś (załóżmy z pierwszej top10) zaprzeczy... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wczoraj ze szkoły wróciłem to nawet 3 miejsce miałem, ale od razu zostałem "zgaszony" i już jestem dużo dalej od czołówki. W czym jest świetna praca Pawcia120 ? W tym że ma b. dużo oryginałów?

Jestem stanowczo za tym, aby to REDAKCJA SAMA WYBIERAŁA 3 NAJLEPSZE PRACE !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi zwycięzcami ?? 2 wybierają użytkownicy i jednego redaktorzy ?? w tylu konkursach wystartowałem [ nie tylko mowa o cda ] i nigdy nie wygrałem ;/ pewnie i tu nie wygram ;[ choć zawsze jakaś mała nadzieja jest ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...