Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #4: "Grasz? To pokaż!"

Polecane posty

Ja tym razem nic wstawiłem, ale w głosowaniu wezmę udział. Jest kilka prac naprawde godnych uwagi. Tak na marginesie - ogółem wyszło ich baardzo dużo. Cieszy, że forumowicze mają się czym pochwalić i, że wg "tych lepszych i mądrzejszych" (duża dawka sarkazmu) naiwniacy, którzy płacą 50-100-200zł za coś, co może być za darmo, nadal żyją i mają się dobrze.

Pytanie do piratów: co wygląda lepiej? 5 pudełek oryginałów, czy karton piratów, he? No właśnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny karton piratów:) Oczywiście żart. ale widać też że wiele osób woli poczekać i kupić grę w taniej serii niż dać ponad 100zł za gre gdy za pół roku będzie za połowę ceny albo taniej na allegrze(odmiana według mojego nauczyciela sztuki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do piratów: co wygląda lepiej? 5 pudełek oryginałów, czy karton piratów, he? No właśnie...

Wyglądać to może i wyglądają ładniej. Ale taki pirat ma przeważnie najnowsze tytuły za darmola i to stąd wynikają wszystkie wyśmiewiska w stronę uczciwych graczy, dzięki którym taki pirat może sobie coś z Internetu ściągnąć. Piractwa nie da się moim zdaniem zlikwidować, bo jakimi sposobami mielibyśmy to robić?

ale widać też że wiele osób woli poczekać i kupić grę w taniej serii niż dać ponad 100zł za gre gdy za pół roku będzie za połowę ceny albo taniej na allegrze(odmiana według mojego nauczyciela sztuki:)

Reedycje w naszym kraju są rzeczywiście bardzo popularne. A wiecie co ja jeszcze bardziej lubię? Kupowanie premierowych wydań po dużo niższej cenie. W Empiku czy Saturnie często można dostać takie okazyjki. Np. ostatnio jak patrzyłem na Mass Effect-premierowe-to kosztowało 70 zł. Nie wiele więcej niż reedycja, a możemy troszkę skłamać, że tuż po premierze kupiliśmy. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny karton piratów:) Oczywiście żart. ale widać też że wiele osób woli poczekać i kupić grę w taniej serii niż dać ponad 100zł za gre gdy za pół roku będzie za połowę ceny albo taniej na allegrze(odmiana według mojego nauczyciela sztuki:)

Każdy sposób jest dobry. Wiadomo, że poczekać warto, bo taniej. Ale tańsze serie mają jedną wadę - moim zdaniem strasznie obciachową grafikę na pudełkach. Nie podobają mi się te napisy, ramki itp. (chyba wiadomo o co mi chodzi...).

Co do samego konkursu, to nie dziwię się, że to zajmie więcej czasu. Żaden wcześniejszy konkurs nie cieszył się aż taką popularnością. Vin Diesel się pewnie cieszy :laugh: Każdy chce mieć jego łysa glacę na półce.

@ Hut - to żadnych pań tu nie ma? :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby się sprawdził ten wcześniej przytoczony pomysł, że podoba mi się - daję punkcik, nie podoba mi się - nie stawiam nic. Uchroniłoby nas to przed tym, że ludzie dawali by sobie dobre notki a innym... W każdym razie zobaczymy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. a ja mam już swoich faworytów, którzy według mnie powinni wygrać. Kolekcje tych osób są naprawdę niepowtarzalne i raczej w pierwszym lepszym domu takich nie spotkacie. :D

Będziesz oceniał ludzi po ich stanie portfela?? :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. a ja mam już swoich faworytów, którzy według mnie powinni wygrać. Kolekcje tych osób są naprawdę niepowtarzalne i raczej w pierwszym lepszym domu takich nie spotkacie. :D

Będziesz oceniał ludzi po ich stanie portfela?? :sweat:

I tu Cię zaskoczę, gdyż właśnie nie. Ja w tych pracach przy ocenianiu najbardziej będe brał pod uwagę oryginalność prac konkursowych :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. a ja mam już swoich faworytów, którzy według mnie powinni wygrać. Kolekcje tych osób są naprawdę niepowtarzalne i raczej w pierwszym lepszym domu takich nie spotkacie. :D

Będziesz oceniał ludzi po ich stanie portfela?? :sweat:

To rzeczywiście będze beznadziejne jak ktoś będze oceniał wysoko tylko dlatego że ktoś ma 100 tytułów, przecież nie każdego stać na tyle gier, a z drugiej strony, mogą mieć sytuacje taką jak ja, że mają kase na gry, ale co im po grach skoro mają słabego kompa, a na tego już trudniej oszczędzać :tongue:

Lepiej po tym niż po tym jakie wzorki wymyślili ;D

Ja osobiście wole te wzorki, niż ilość tytułów, ale moje oceny nie trafią ni do tych co mają super wzorki, ani tych co mają pełne szafy gier, tylko do tych którzy w orginalny i zabawny sposób przedstawili swoje gry :blush:

PS

Już nie pamiętam kogo to zdjęcie, ale wiem że ktoś zrobił zdjęcie grom w klozecie, dla tej osoby powodzenia w późniejszym użytkowaniu ich :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami, co do tego że ilość nie zawsze jest najważniejsza, np. u mnie nie mam super wiele kasy na nowe gry, ale jak już mam to kupuję, więc i na fotce mojej konkursowej tych oryginalnych nie ma za dużo, ale tak rozstawiłem sobie jeszcze gierki z CD-A, i wyszło na cały stół tego :bunny:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajmy. To nie tylko kwestia kasy, ale i wytrwałości, ja zbieram od lat i nie sprzedaję (i w ten oto sposób dawno już przekroczyłem 300 tytułów...). W życiu odsprzedałem tylko jedną grę, a potem żałowałem. A ostatnio wkroczyłem wręcz w fazę oszczędzania i gierki na PS3 (nie licząc must-have'ów) kupuję używane na Allegro, opłaca się gdyż zwykle są w idealnym stanie i przy okazji 6x tańsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwoma czynnikami, które będę brał pod uwagę przy ocenianiu są:

-ciekawa ekspozycja

-rzadkie okazy w kolekcji

Nie każdy ma na tyle pieniędzy, aby kupować dużo nowych gier lub edycje kolekcjonerskie, ale może to nadrobić ciekawym pomysłem na ich zaprezentowanie. Jeśli jednak ktoś pokaże imponujący "eksponat" trudno go skreślić tylko przez nieprzekonujące tło.

Chociaż z drugiej strony ktoś kto ma kasę na wiele najnowszych gier teoretycznie tego Wheelmana mógłby kupić normalnie w sklepie. Więc moim zdaniem lepiej nagradzać skromne kolekcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma na tyle pieniędzy, aby kupować dużo nowych gier lub edycje kolekcjonerskie, ale może to nadrobić ciekawym pomysłem na ich zaprezentowanie. Jeśli jednak ktoś pokaże imponujący "eksponat" trudno go skreślić tylko przez nieprzekonujące tło.

Chociaż z drugiej strony ktoś kto ma kasę na wiele najnowszych gier teoretycznie tego Wheelmana mógłby kupić normalnie w sklepie. Więc moim zdaniem lepiej nagradzać skromne kolekcje.

Zaiste, w tym rzecz :D Najważniejsza jest kreatywność, i tu mam na mysli pewną fotkę, i jak ją zobaczyłem, to aż zdębiałem :PP ( Mam na myśli fotkę, gdzie gry ułożone są na...drzewie :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...