Jump to content
Hut

WWWeekendowy konkurs CDA #4: "Grasz? To pokaż!"

Recommended Posts

A to:

MOJE ZDJĘCIE !!!! ;)

To jest jak drzewo genealogiczne. Patrząc na gry od dołu, widzimy te dla mnie najważniejsze i najcenniejsze. A o to one w hierarchii ważności:

1. Wersja kolekcjonerska gry Assassin's Creed metal box wraz z certyfikatem autentyczności i nr. seryjnym przyjechała do mnie pre-orderem :D

2. Gears of War PC z Platynowej Kolekcji - zagrywam się w multi, strzeżcie się Gierzyna ;P

3. Od lewej Wiedźmin - pierwsze wydanie, Call of Duty 4 - multi u mnie było na 1 miejscu... ale pojawił się GoW ;P, GTA 4 - wielka gra ;)

4. Od lewej The Sims 2 - nie wstydzę się, że w nie gram! ;P, Fallout 3, Dead Space, Crysis edycja kolekcjonerska metal box

5. Od lewej Colin Mcrae 4, king Kong, The Settlers 2 Dziesięciolecie, Jade Empire Specjalna Edycja, Prince of Persia: Dwa Trony

http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-05/9f13ab1f.jpg

Edited by Gierzyn

Racja, Yilmaz:

Sporo Wiedźminów, Mass Effect'ów, Assassin's Creed'ów, Nightfall'ów...

tylko sobie ostrzyć zęby na przyszłe pełniaki :biggrin:

Teraz widać że XK jest bardzo popularna i ma wielu fanów wśród czytelników CDA

Guest Nejvy

Fakt, że dużo gier się powtarza, ale ja jednak kupiłem sobie takiego Nightfalla tak, na próbę i powiem, że... Niezbyt mi przypadł do gustu :) Ale z resztą racja

Racja, Yilmaz:

Sporo Wiedźminów, Mass Effect'ów, Assassin's Creed'ów, Nightfall'ów...

więc wiemy już, jakich gier nie będzie na coverze :P XD

Z tego co zauważyłem w konkursowych pracach, oprócz Wiedźmin, i innych różnych RPG, jest sporo również GTA IV. Widać, duże zainteresowanie grą mimo nieprzyjemności z nią związanych :)

To i ja się pochwalę swoją kolekcją, a zarazem zgłaszając się na konkurs. Trochę czasu mi zajęło, ale udało się, wszystkie gry upchnąłem w jeden kadr. Cóż...pierworodnie płyty z CDA też miałby być...ale posłużyły jako podstawki na ważniejsze tytuły ;p. Przykro mi.

A oto ośla kolekcja gier na konkurs.

Zamieszczam 4 zdjęcia mojej kolekcji robione telefonem.

Spis

1. Call of Duty World at War

2. Saga Baldurs Gate

3. Half-Life

4. Company of Heroes

5. Test Drive Unlimited

6. Left4Dead

7. Sacred 2 Fallen Angel

8. Wiedźmin

9. Toca Race Driver 2

10. Heroes V of Might and Magic

11. Diablo2 + LoD

12. Kurcze pieczone

13. Enemy Teritory Quake Wars

14. Unreal Tournament III

15. 35 egzemplarzy CD-ACTION na CD

16. 33 egzemplarzy CD-ACTION na DVD

dsc00205y.th.jpg

dsc00206r.th.jpg

dsc00207i.th.jpg

dsc00208o.th.jpg

No to czas na moją kolekcję.

cdalarge.jpg

U szczytu Mass Effect, i to nie z powodu, iż wersja kolekcjonerska, a raczej dlatego, że od czasu jej zakupu pożegnałem się raz na zawsze z piratami:) Trochę niewyraźnie wyszło kilka tytułów od góry, przy Wiedźminie jest Age of Conan, a pod nimi Left 4 Dead, Dead Space, Assasins Creed oraz Fallout 3, resztę można raczej rozpoznać. A tak poza tym, to zdziwiłem się brakiem Dead Space'a w waszych kolekcjach, może po prostu nie przyjrzałem się zbytnio, ale wydawałoby się że gra roku wg CDA będzie u większej ilości graczy :) Szkoda, że tak dobry survival horror kiepsko się sprzedaje, ma to coś, że gdy jest jasno nie możesz się doczekać do wieczora by pograć, a potem mówisz sobie " może jednak jutro " ;]

Edited by Kufel

No, dobrze, że Marek Lenc jest poza konkursem, bo na ilość wygrał by w cuglach ;)

Prosiłbym redakcje by nie wybierała jeszcze mojego zdjęcia z pośród innych bo jutro gdzieś koło 9 dam zdjęcie konkursowe bo teraz za późno a mam ciekawy pomysł :)

Kufel fajna ta Twoja wieża :wink: ja mam Dead Space'a ale w "rozjazdach" :wink: czyli leży u kumpla i zwrotu się doprosić nie mogę :smile:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...