Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zyll

Rozwiązany: SpeedBall 2: problem z padem

Polecane posty

Mam problem z ustawieniem pada w tej grze. W opcjach przy konfiguracji klawiszy, tylko wciskanie "góra" i "dół" coś daje. Reszta przycisków jest martwa.

Komputer: Intel Celeron CPU 2.00 Ghz 384 MB RAMU Geforce 6200

Pad e5 VIBRA PC GAMEPAD GP029

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze tak robię jak mi pad (mam kable na usb i ps2) nie działa w jakieś grze

1. zainstalujcie sterowniki do pada (często gram bez)

2. odłączcie inne urządzenia i kontrolery usb (kierownicę, huby itp)

3 ponowne uruchomienie kompa

4. włączamy gierkę i modyfikujemy sterowanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy też chyba od ustawień w czasie meczu, bo albo "classic" albo "advanced" i na jednych, u mnie, wszystko działało normalnie, a na drugich w sterowaniu się nie połapałem widocznie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem z ustawieniem pada. Gra wykrywa mi lewy analog jako przyciski, natomiast prawy jako lewy -_- Mimo wszystko po ustawieniu i włączeniu meczu, gracze biegają tylko w prawo i nie reagują na żadne komendy kierunku. Wszystkie akcje(podanie, strzał, zwód sprint, zmiana gracza itd) działają. Szkoda tylko, że nie mam szans dobiec do bramki^^

Sterowniki mam zainstalowane, w innych grach wszystko działa, podczas kalibracji sprzętu również jest wszystko ok, więc czemu gra wykrywa zupełnie co innego?

Natomiast kiedy ustawiam sterowanie na klawiaturę to mecz ładuje się do 100% i zawiesza na amen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam pada: Logitech Chillstream Controller - ten z wentylatorkami zamiast wibracji.

pad w Windows jest wykrywany jak ten od Xbox 360 i Windows XP sam pobiera i instaluje sobie sterowniki - vista ma je na dzień dobry w sobie.

I też mam na dzień dobry problem z tym padem w tej grze bowiem nie wszystko działa jak należy a w grze przeciwnik biegnie gdzieś do ściany sam

i potem tylko na boki można nim sterować.

Czy ma ktoś pomysł co z tym zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak mam problem z padem w jakiejś grze (gram na padzie ps3 przez bluetooth i pad ps2+przejściówka ) używam programu xpadder. Opis ze strony padder symuluje przyciski klawiatury na twoim padzie. Możesz do każdego przycisku na padzie przyporządkować dany ruch myszki, czy klawisz. Program jest przydatny, jeśli chcemy pograć w gry, które nie obsługują pada (np. z DOS Box, gry z Internetu). Oto link l http://www.pobieralnia.pl/plik-5219-xpadder.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać ze mam tą grę (na steama) i mi działa na xpadder normalniea ......... Jeśli pad jest widoczny w windowsie to da się używać w każdej grze i w środowisku windows np. zamiast myszki (mało praktyczne) na tym xpadder GTA 4 działał bez problemu i inne gry ..... trzeba tylko skonfigurować pada pod przyciski z klawiatury które odpowiadają funkcją w grze (np. W=do przodu do w xpadder ustawiamy ze W to analog góra itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logitech Chillstram na sterownikach XBCD (Xbox)

Właśnie zainstalowałem grę i oczywiście klapa... widzę, że nie tylko u mnie: Ja za to mam na lewej gałce lewo/prawo (tyle, że pod gałkami dół/góra), a na prawej właśnie dół/góra (dla odmiany normalnie). Zmienić się w opcjach oczywiście tego nie da, ale mam nadzieję, że ten xpadder mi pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...