Skocz do zawartości
Gość kabura

FIFA (seria)

Polecane posty

Gość GovegetaSSJ3

IMHO FIFA 2003 jest najlsłabszą grą z serii. Naprawdę wg. mnie grywalność jest co najwyżej słaba i nic tego nie nadrobi. WC2002 rzędzi!!! I żadna FIFA 2003 go nie zastąpi. NIGDY!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO FIFA 2003 jest najlsłabszą grą z serii. Naprawdę wg. mnie grywalność jest co najwyżej słaba i nic tego nie nadrobi. WC2002 rzędzi!!! I żadna FIFA 2003 go nie zastąpi. NIGDY!!!!!!

WC 2002 był trochę przekombinowany. W Fifie 2003 przeszkadza mi tylko to sterowanie co się samo przestawia. FIFA 2003 rządzi!!!!!!!!! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie najlepsza fifa. SUper grafa bardzo podobni piłkarze normalnie twarze idealne aktualne składy (tylo w wisle troszke słabiutko, noi frankowski na bramce). Jedno co zle zrobili to to ze nie mozna zrobic siebie i niema wogle centrum tworzenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za rok przyjdzie Fifa 2004 i wszyscy powiedzą że jest 100x lepsza od tej gupiej 2003, a za dwa lat wyjdzie 2005 i znów wszyscy powiedzą.... :wink:

Ale 2001 była gorsza od 2000. Miała tylko lepszą grafikę, a grywalność :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle grywam w FIFĘ 99. Może ktoś ma ochotę na partyjkę przez internet ze mną. zawsze jestem gotowy... A jak ktoś ma pliki do FIFY (ligi, edytory, kody) lub z FIFY (ciekawe replaye itp.) to może mi je przesłać: mangal@gazeta.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 99 to bylo cos do dzis ja pamietam, szczegolnie intro :) jedna z najlepszych odslon na bank w pierwszej 3 :) u mnie :D mega dobra nawet teraz 100 x lepsza niz 2000 ktore wg mnie bylo najgorsza odslona :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skurczfun

Cóż... pierwszy raz grałem w nią u kolegi bodajże w 1999 :), wtedy to miałem jeszcze słaby sprzęt i nie mogłem jej u siebie uruchomić... Ale gra mnie oczarowała, kiedy sam w nią zagrałem to gdzieś przez 3 lata (do czasu premiery fify 2002) nie mogłem się od niej oderwać... Grafika, muzyka, dźwięki, grywalność - to wszystko było genialne jak na tamte czasy - na szczęście od wersji 2002 fifa znowu trzyma poziom... Ale fifę 1999 zapamiętam najlepiej bo to pierwsza piłka nożna w jaką grałem na PC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skurczfun

Cóż... pierwszy raz grałem w nią u kolegi bodajże w 1999 :), wtedy to miałem jeszcze słaby sprzęt i nie mogłem jej u siebie uruchomić... Ale gra mnie oczarowała, kiedy sam w nią zagrałem to gdzieś przez 3 lata (do czasu premiery fify 2002) nie mogłem się od niej oderwać... Grafika, muzyka, dźwięki, grywalność - to wszystko było genialne jak na tamte czasy - na szczęście od wersji 2002 fifa znowu trzyma poziom... Ale fifę 1999 zapamiętam najlepiej bo to pierwsza piłka nożna w jaką grałem na PC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie najlepsza fifa. SUper grafa bardzo podobni piłkarze normalnie twarze idealne aktualne składy (tylo w wisle troszke słabiutko, noi frankowski na bramce). Jedno co zle zrobili to to ze nie mozna zrobic siebie i niema wogle centrum tworzenia

Ze skladami bym sie nie zgodzil, poniewaz u niektorych druzyn sa przeklamania. A centrum mozna sciagnac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byla fajna gierka, nie uwazam ze najlepsza fifa wszechczasow, ale byla lepsze niz 2002 ktora byla mega zwa...nedzna

Napisalem bledny num,er fify powinno byc tak:

to byla fajna gierka, nie uwazam ze najlepsza fifa wszechczasow, ale byla lepsze niz 2000 ktora byla mega zwa...nedzna

Sorki za blad jesli kogos w blad wprowadzilem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byla fajna gierka, nie uwazam ze najlepsza fifa wszechczasow, ale byla lepsze niz 2002 ktora byla mega zwa...nedzna, ale 2001 juz bylo od niej moim zdaniem lepsze :):):)

2001 lepsze od 2002 moze dla ciebie tak. Ale dla mnie 2001 to największy niewypał Ea-Sports.Jedyne co w 2001 zachwycalo to grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA 2003 jest bardzo dobra, ale zdecydowanie mogło być lepiej... EA co roku sprzedaje nam niemal dokładnie to samo, tylko z ładniejszą grafiką... Gdyby dołożyli jakiś nowy tryb, nowe funkcje, znacznie zwiększyłoby to żywotność gry, a i narzekań na politykę firmy byłoby mniej.

To racja co mówisz . W fife 2004 ma byc bardzo duzo nowych opcji między innymi nowy tryb kariery pozwalający zarządadzanie klubem i prowadzenie polityki transferowej. I podobno komputer ma byc jeszcze bardziej inteligetny (o ile byl choc troche w poprzednich wersjach gry)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, choć nie jest to realne, aby udostępniono tryb gry, w którym naszej drużynie nie tylko ustawiamy skład i taktykę ale wykonujemy też czynności związane z transferami, budową stadionu, płacami, czyli w skrócie połączenie FIFY tradycyjnej i menadżera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, choć nie jest to realne, aby udostępniono tryb gry, w którym naszej drużynie nie tylko ustawiamy skład i taktykę ale wykonujemy też czynności związane z transferami, budową stadionu, płacami, czyli w skrócie połączenie FIFY tradycyjnej i menadżera.

Trzeba rozróżnić managera od fify. Fifa nigdy nie będzie managerem ( oby :wink: )!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodziło.

Uważam, że Fifa powinna być jaka jest, a chciałbym żeby była udostępniona OPCJA, która pozwala JEŚLI CHCESZ zająć się po trochu managerowaniem.

Czyli kto chce tylko rozgrywa mecze jak dotychczas, a kto chce zajmuje się jeszcze całą otoczką.

Wtedy nie byłoby kłopotu. Qmash?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...