Skocz do zawartości

FIFA (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Najlepiej identycznego, jak ten od Xboxa 360. Może być np. Logitech Chillstream, którego polecam, bo gra się na nim świetnie.

Gry na klawiaturze nie polecam (grałem ze dwa razy) bo jest skrajnie niewygodna przy padzie. A tak w ogóle - czy po ukazaniu się FIFY 12 nie będzie już aktualizacji składów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malone1995

Ale mnie wkurzają ludzie, którzy przegrywając wychodzą z gry. Po prostu nie do wytrzymania. A tacy gracze to 1/4 gry;/. Szkoda, bo często gra się układa, przeciwnik straci bramkę i ucieka, żałosne. Wiecie może czemu czasami jak gram w multi to strasznie tnie? O co chodzi? prędkośc neta chyba nie ma znaczenia bo mam dużą, to samo wymagania sprzętowe( zresztą gdyby to było przyczyną to bym w "singlu" miał podobne problemy, a nie mam), o co kaman?

P.S. Wiem, że umawiamy się na grę w innym dziale, ale jakby ktoś miał ochotę na uczciwą grę w najbliższym czasie to piszcie na PW ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jestem menadżerem wirtualnego klubu w grze Fifa 11 na PS3 (Nazwa zespołu to: Poland Boys). Chcemy wprowadzić trochę świeżości do naszego teamu. Mamy ponad 4300 pkt. Gramy dość często (w miarę możliwości codziennie). Gramy dla przyjemności ale na serio. W klubie panuje fajna koleżeńska atmosfera. Szukamy graczy grających na pozycji bramkarza, obrońcy i pomocnika. Napastników już mamy wystarczająco dużo. wymagania jakie kandydat musi spełniać to przede wszystkim umiejętność gry zespołowej. Oprócz tego zawodnik musi mieć minimum 82 poziom umiejętności.

Chętnych proszę o kontakt poprzez PSN mój nick to Klos2. Można również pisać w tym temacie.

Pozdrawiam. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patche jako takie - chyba nie. Natomiast składy pobierają się automatycznie przy próbie wejścia w jakikolwiek tryb multi.

Ja sobie pograłem ostatnio trochę w trybie Pro Club (czy jak mu tam). Bardzo, bardzo zacny patent, niestety kompletnie rozłożony przez serwery. Miałem taką latencję, że po wybraniu kierunku mijała sekunda, zanim zawodnik się ruszył. Można się łatwo domyśleć, jaki wpływ na ogólną formę mojego gracza to miało - zero oddanych strzałów, dwa udane podania, jedna zbiórka piłki po wybiciu bramkarza - wszystko w ciągu czterech spotkań. Tragedia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem FIFA 11 to fajna gra z dobrą grafiką, z dobrymi animacjami. Jednak ma parę błędów ( nie brakuje jej też zalet ;) ). Przede wszystkim to brak kamery "Akcja". W Fifie 10 była ona najlepszą kamerą wg. mnie ale w tej części jej zabrakło. Wkurza mnie też brak trybu treningu. Teraz przejdę do zalet. Jedyną z nich jest duża ilość piłek do wyboru co mnie cieszy.

To tyle jeśli chodzi o moją opinię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się nie postarałeś...

Tryb treningu jest (na gamepadzie dusimy "back" na Arenie, wybieramy moduł treningowy i śmigamy).

Co masz na myśli mówiąc "brak kamery *Akcja*"? Chodzi Ci o kamerę trzecioosobową, zza pleców gracza, domyślną dla trybu Be a Pro?

Pisałeś, że FIFA 11 ma też zalety, a potem piszesz, że jedyną zaletą jest różnorodność piłek...? Hmm... : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w FIFE 11 na PC to gram tylko Online. I wiecie co mnie wkurza? Gracze....eh :( Już od czasów FIFY 10 na PS3\X360, ale na PC są jeszcze gorsi.

Otóż ciągle trafiam na noobów, którzy grają pięcioma obrońcami, w polu karnym jest tak gęsto, że się nie da przebić. A gdy już dostaną piłkę to jadą samymi prostopadłymi, i wychodzą często sam na sam. Jak mnie to denerwuje. Sporo takich akcji potrafię unicestwić, ale i wiele ich przechodzi i często pada gol. Denerwuje mnie też fakt, że często to samo przewinienie, nie jest gwizdane po obu stronach.

Doskwiera mi też chroniczny brak szczęścia :)

Ale jak już się trafi na fajnego przeciwnika, co gra otwartą piłkę to się gra super. Jak przegram z takim, to nie czuje niedosytu, bo to znaczy że jestem gorszy. Ale jak przegram z kolesiem, co gra tylko prostopadłymi to jestem wpieniony :P

Edytowano przez Graczdari91
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, każdy gra jak chce i akurat to piękno futbolu. Jednak wkurzają mnie sytuację, gdy do 70 minuty prowadzę 2:0, a nagle (przy mojej całkowitej przewadze w posiadaniu pilki itd) gość zaczyna sypać bramkami jak z rękawa. Często bywa też, że nawet podania są utrudnione, po prostu tak jakby mój zespół się nie starał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle Fifa 11 ma to do siebie, że raz grając na przykład Realem Madryt ciśniemy wszystkich, strzelając Ronaldo pełno goli, a drugi raz, mecz po meczu przy tym samym ustawieniu formacji i zawodników, ci nie dają sobie rady z "głupim" Leverkusen :/

Sam zespół po straconych bramkach także jest już "wyprany" i ciężko jest się podnieść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi szło, że często mecz meczowi nierówny nawet, gdy gram o niebo (w teorii) lepszym zespołem. Chodzi mi o jakąś namiastkę realizmu, a często przegrywam mecze, chociaż przez 90 minut szturmuję bramkę przeciwnika jak ManU w meczu z Schalke 04 w półfinale Ligi Mistrzów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać, że bramkarze często bronią nierówno :D Przynajmniej mnie się tak wydaje - gram Realem z Casillasem na budzie i raz broni świetnie, a drugi raz wpuszcza same szmaty, nawet dość często zdarzają się takie wahania formy. W ogóle bramkarze w serii Fifa nigdy nie bronili dobrze i wpuszczali najprostsze piłki po ziemi, broniąc tym samym na luzie petardy łamiące nadgarstki :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety i ja tak mam. Wiekszosc meczu przewazam, a np. w 70 min nramkarz popelnia glupi blad i ciezko jest odrobic. Ale jeslei dobrze sie zacznie meczyk to prawie nic juz nie moze przeszkodzic w wygranej.

Denerwuje mnie tez brak wyjscia zawodnikow na prostopadle podanie. Grajac Realem Ronaldo rozklada rece do podania stojac ode mnie kilka metrow. Natomiast Ozil prawie zawsze przyspiesza skrzydlem bez pilki ale gdy juz ja dostanie zaraz jest dogoniony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś grając w tryb menadżerski po przejściu do kolejnego sezonu w angielskiej lidze zauważyłem, że jakimś cudem w lidze są 2 kluby Birmingham City :laugh: Co jeszcze dziwniejsze jeden z nich jest w czołówce (5. miejsce na 3 mecze przed końcem), a drugi chyba zaliczy spadek :D Dziwactwo wielkie, a jeszcze lepsza jest forma zespołu West Ham, który walczy ze mną o pierwsze miejsce i na dokładkę M. City z 15. miejscem w lidze ;)

Dziwne to, bo niedawno ponownie startowałem w menadżerskim, czyli składy i forma zespołów powinny być miarę podobne do rzeczywistości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Miałem to samo. Grając w lidze angielskiej miałem dwa razy zespół Birmingham City. Najgorsze jest to, że te zespoły mają tych samych zawodników i tym samym wszystko jest liczone podwójnie. Sam się zdziwiłem widząc jednego z zawodników tego klubu wysoko umiejscowionego w tabeli najlepszych strzelców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do mojej wypowiedzi. Najgłupszym błędem w FIFIE 11 jest zanik zawodnika ( a tak dokładniej to o to że jak ustawisz swojego stworzonego zawodnika w trybie treningowym to przy następnym włączeniu gry zanika i grasz samą piłką :dry:). To nie koniec. Jak strzelę bramkę,zawodnik się cieszy (oczywiste) ale jak np. klikniemy A lub W to on się inaczej cieszy a żeby zakończyć pierwszą scenę radości musisz wyjść poza linie końcową. Głupie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - "cieszynki" dzielą się na dwa rodzaje. Jedne (np. naciśnięcie A, czy prawej gałki w którąś stronę) to takie "wypełniacze". Drugie (np. lewy button + A) to "cieszynki" końcowe. Jeśli chcesz po prostu zakończyć "cieszynkę" to naciskasz, bodaj, oba triggery, albo oba buttony.

Wszystko jest w Helpie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08 teraz? :laugh: Chyba, że nie ma się kasy na nowszą, to co innego, ale jeśli miałbym nawet mówić o tej 08, to była to Fifa, w którą swego czasu grał każdy i co przychodzę do kogoś, to turniej w Fifę 08 :D Do teraz niektórzy męczą starą 08, ale to z przyczyn czysto sprzętowych.

Tak w ogóle, to seria Fifa podobała mi się prawie zawsze, choć straciłem cierpliwość, gdy wyszła 10 oczywiście na PC. Wtedy przerzut na PESa. Teraz KONAMI może się z tym 2011 schować :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna cena pecetowej jedenastki zachęciła mnie do kupna (co jeszcze nie nastąpiło) pierwszej Fify od czasu WC2002. Powiedzcie mi, czy nie ma problemów z konfiguracją pada wedle własnego widzi mi się? Pamiętam, że w demie byłem w stanie coś tam pozmieniać, ale swojego optymalnego ustawienia nie osiągnąłem. Czy możecie z całą odpowiedzialnością rzec, że ustawienie (strzałki oznaczają położenie przycisku z zestawu X,Y,A,B:

^podanie na dobieg

<strzał

>lobik

\/podanie

jest jak najbardziej wykonalne?

W demie nie dałem rady, choć mój Saitek P990 jest całkowicie kompatybilny z grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - Dlaczego nie dałeś rady? Ja tam swojego pada mogę skonfigurować dowolnie, choć wiem, że nie ma nic bardziej kompatybilnego, jak pad od Xboxa 360 :cat1:

Tak naprawdę, to demo jest tylko demem i mogły wystąpić jakieś problemy, teraz jest łatka i wszystko powinno hulać ;)

Edytowano przez Kruczek11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...