Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

qobys

c902 czy c905 a może coś innego

Recommended Posts

Ja wybrałbym c905. Ma większy ekran<mam właśnie w rękach dwa modele o takich samych przekątnych, na których leci ten sam filmik - jest różnica>, lepszy aparat no i WiFi - niesamowicie przydatny bajer. Sam właśnie pisze z nokii z tym modułem i to naprawdę coś wspaniałego x]

A tak z innej beczki, może wybrałbyś coś z Symbianem? Albo S60 Nokii, albo UIQ od SE - naprawdę warto, bo daje to ogromne możliwości softowe.

Link to comment
Share on other sites

Jak mi powiesz jeszcze, czego od telefonu wymagasz, to ustalimy coś na 100%. Na tę chwilę jednak, uważam, że Sony Ericsson c905 będzie dobrym wyborem i raczej nie będziesz żałował zakupu.

Link to comment
Share on other sites

Ma to być Sony Ericsson.Ma mieć dobry aparat,wmiare dobry głośnik,bez joysticka,dobrą baterie,wejście na kartę pamięci,dosyć wytrzymały i przede wszystkim niezawodny.

Link to comment
Share on other sites

C902 jest również bardzo dobrym telefonem, jego krótki opis przedstawiony przezemnie jest na tym forum kilka tematów niżej. Z tego co pamiętam kumpel miał niedawno C905 i narzekał że troche wolno mu chodzi, wymienił naa C902 i jest zadowolony.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...