Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Morwan

Sprzedam MP4 Vedia C6 8GB!

Polecane posty

Witam! Jestem nowy na forum więc od razu chciałbym się przywitać. Więc do rzeczy. Sprzedaję 11-miesięczną MP4 Vedie C6. Firma ta była chwalona m.in w CD Action, a ten konkretny model w PC World czy Play. Pojemność odtwarzacza to 8Gb czyli największa pojemność tego modelu na rynku. Odtwarzacz jest porysowany (jak to oczywiście używany sprzęt) ale podczas słuchania muzyki na ekran się raczej nie patrz a gdy jest aktywny podczas oglądania filmów rys praktycznie w ogóle nie widać. Odtwarzacz posiada 3 calowy wyświetlacz z 16mln kolorów więc nadaję się świetnie zarówno do słuchania muzyki jak i do oglądania filmów. Wiele godzin spędziłem w szkole czy na działce oglądając filmy... do kompletu dodaje firmowe słuchawki SRS200 które również dostały kilka pochwał ;p. Na allegro wystawiłem ją za 290zł cenę można jeszcze uzgodnić chociaż i tak to tanio. MP4 jest jeszcze na gwarancji przez niecałe 13 miesięcy. Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć więcej to proszę wejść tu www.c6.vedia.pl - tu jest pełna specyfikacja, a jeśli chce ktoś obejrzeć zdjęcia proszę pisać na gg pod numer 8665670. Pozdrawiam Morwan!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...