Jump to content
geminho

Napisz za nas Gamewalkera! ? X-Men Origins: Wolverine ? Uncaged Edition

Recommended Posts

w grze wcielamy się w wolverin-a jet tu opowiedziana jego historia. Gra to typowa siekanka kroimy i ciachamy przeciwników jeden po drugim

• Grafika
  • Specyficzny humor w grze
  • Fabuła

• Monotonia (większość bos-ów pokonujemy tą samą kombinacją q+e a potem shift+LMB)

Podobne do Watchmen (strażnicy)

Na film poszedłem dwa tygodnie temu. Bardzo mi się podobał. Solidne kino akcji z bohaterem, na widok którego mężczyźni upuszczają białe chusteczki a damy mdleją z nadzieją, że uniosą je muskularne, rosomacze ramiona. W opinii redaktora który rozpoczął naszą debatę gra jest lepsza od chwalonej przeze mnie ekranizacji. Czy zgadzam się z jego zdaniem? Cóż, nie grałem. Mam jednak nadzieję, że gra dorówna - w moich oczach - obrazowi. Nie mogę doczekać się chwili, gdy odpalę własną kopię giery i pokroję świat w niej przedstawiony na cieniutkie plasterki!

Edited by Tressela

Rosmaki, Ludzie-Pająki, Super-Ludzie... Kolej na nowego super bohatera - Pana Jodełkę! Pan Jodełka chciałby pokazać wam swoją kolekcję słomek ale niestety Gem wszystkie złużył na zbudowanie fortu dla swoich zapałkowych lalek i musimy się odbyć bez nich więc zobaczycie oto kolekcję braków kolekcji słomek. Jak na razie tylko jeden egzemplarz ale Pan Jodełka pracuje nad tym.

Uncaged-->bezklatkowy-->z rozprutą klatką piersiową-->z wyciętym sercem-->skoro żyjącym i bez serca to długowieczny (Wolverine ma coś koło 120 lat)-->jak stary to mądry-->stoik-->pozbawiony emocji-->bez uczuć-->zimny drań-->twardziel-->morderca-->rozpruwacz-->zwierze-->rosomak

Proste tłumaczenie, prawda? Pełny polski tytuł to "X-Men Początek: Wolverine: Rosomacza Edycja.

Redaktorzy wiadomego, znanego nam skądinąd, czasopisma są na bieżąco z zawartością tego topicu?... Mam nadzieję, że nie :) Wolałbym, aby selekcji dokonali po jego zamknięciu. Tym nie mniej...

Istotę tej gry najlepiej odda wymiana zdań z kolegą podczas zabawy: "Haha widziałeś?!" - "Muhahaha, rozcięło gościa na pół!!! Hahaha..."

Innymi słowy nowy X - men to taka pobieżna lekcja anatomii... Nie żebym miał coś przeciwko :P

Edited by Montinek

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...