Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

geminho

Napisz za nas Gamewalkera! ? X-Men Origins: Wolverine ? Uncaged Edition

Polecane posty

Gość Altair1404

Może i nie na temat, ale naszło mnie dziś pewne przemyślenie. GameWalker jest stworzony na cześć i chwałę Chucka Norrisa. A to dlatego że w "Strażniku Teksasu" Chcuk nazywał się Walker. Widocznie CDA też chciało mieć swojego Chcuka ... :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ten Game Walker jeszcze działa?!?! Wolwerinowi nie spodobało się, że dali go na tapetę dla forumowiczów i wyciął (jak zwykle nie wiele myśląc) wszystkich redaktorów, i nie został nikt, kto by temat mógł zamknąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ten Game Walker jeszcze działa?!?! Wolwerinowi nie spodobało się, że dali go na tapetę dla forumowiczów i wyciął (jak zwykle nie wiele myśląc) wszystkich redaktorów, i nie został nikt, kto by temat mógł zamknąć?

Zdaje sie, ze Wolverine zaczyna kluc co poniektorych w oczy. Ale dopoki w watku pojawiaja sie propozycje - bedzie zyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X-Men Origins: Wolverine a myślałem że to senior Morales z kilerów 2óch ale ma zajefajne pekaesy :-D moim zdaniem według mnie kilka niedociągnięć jest a gdzie ty tu widzisz dociągnięcia. To jest jakaś prowokacja ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ten Game Walker jeszcze działa?!?! Wolwerinowi nie spodobało się, że dali go na tapetę dla forumowiczów i wyciął (jak zwykle nie wiele myśląc) wszystkich redaktorów, i nie został nikt, kto by temat mógł zamknąć?

Zdaje sie, ze Wolverine zaczyna kluc co poniektorych w oczy. Ale dopoki w watku pojawiaja sie propozycje - bedzie zyc.

wpierw nam Wolverine wybije | cd-action redakcyję, | teraz nas chce podziurawić, | więc ucieczkę chcę poradzić :S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drapie jak drapie, ja jednak jestem ciekaw tego jak on się podciera....choć nie, wolę tego sobie nie wyobrażać :P

A co do gry, to zapowiada się dobra egranizacja, co jest dziwne, zważywszy na to, że zawsze były to kaszany, a tu najpierw Wanted, a teraz Wolverine :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest nie tylko o zwierzątkach i przyrodzie, a też uczy robić origami. Bo to tak naprawdę jest gra z serii "Królik Bystrzak" podajże, a prawdziwa nazwa tej gry to "Ucz się z Króliczym Rosomakiem".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...