Jump to content
geminho

Napisz za nas Gamewalkera! ? X-Men Origins: Wolverine ? Uncaged Edition

Recommended Posts

Ciach ciach, chlast chlast, rosomak biedaczysko nie ma jak w nosie nawet podłubać - dyskryminacja!

...wolę jednak x-men: legends 2, co nie zmienia faktu, iż jest to jedna z lepszych filmówek jakie widziałem. :)

No to będzie się czym podniecać do ukończenia gry i parę dni po tym wyczynie, dobre gry deprawują młodzież, a Gem... jeszcze bardziej :)

Edited by ShuanAzuestrode

Gra naprawdę nie jest zła. Ma w sobie coś w co chce się grać, ta grafika, ten dźwięk.. A teraz na serio, ciachamy!

Ta gra udowadnia to, że X-MEN nie jest tylko dla dzieci.Wkurzony Wolverine potrafi ciąć wrogów niczym chirurg tylko, że nie interesuje go precyzja, lecz efekt.

Może ta gra wyjaśni mi odpowiedź na jedno pytanie: kiedy Wolverine ostatnio obcinał paznokcie?

a ja się zastanawiam jak Wolverine używałby szponów, gdyby skończył z jakąś panną w łóżku :D

Może ta gra wyjaśni mi odpowiedź na jedno pytanie: kiedy Wolverine ostatnio obcinał paznokcie?

Odrastają zaraz po obcięciu (tak jak reszta jego ciała). Dlatego robi taką rzeźnię :D

Guest kicpereniek
Ta gra udowadnia to, że X-MEN nie jest tylko dla dzieci.Wkurzony Wolverine potrafi ciąć wrogów niczym chirurg tylko, że nie interesuje go precyzja, lecz efekt.

czyli potrafi ciąć wrogów jak polski chirurg :P

czyli potrafi ciąć wrogów jak polski chirurg :P

Nikt już przez tego pana pozbawiony życia nie będzie.

Edited by Daegher

komiksy som gópie - po czym z bananem na twarzy pobiegł grać w nowego wolverinka ... ta gra jest świetna !

a ja się zastanawiam jak Wolverine używałby szponów, gdyby skończył z jakąś panną w łóżku :D

w filmie było to dogłębnie pokazane :D ... mało jej nie zabił ...

w filmie było to dogłębnie pokazane :D ... mało jej nie zabił ...

Ale mnie chodzi o to co na poczatku, a nie na końcu (jak w filmie) :D

Wreszcie jakieś porządne X-Meny. Widziałem screenshoty i naprawdę mi się podobało. Ale czy to starczy???

UWAGA!:Korupcja w grze X-Man Orgins:Wolverin!Wyżej wymieniony Rosomak skorumpował twórców gry i filmu:"Jak nie będę pierwszy to pobawię się w fryzjera z waszymi rodzinami!"

Przeciwnicy w grze oficjalnie potwierdzają: człowiek naprawdę jest człowiekowi wilkiem.

Mamusiu, tatusiu!!! Ja też chcę mieć ostrza między palcami!!!

Zdecydowanie jedna z najbrutalniejszych pozycji roku. Tylko czemu musi byś taka liniowa?!

Najlepszy z wszystkich zmutowanych popaprańców, chociaż bardziej mi przypomina kreta niż rosomaka ;)

Gra jest fajna, bo jest Hugh Jackman, który do roli Rosomaka przygotowuje nowy fryz.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...