Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lis3k

Zagadki obrazkowe

Polecane posty

Hej! Mialo nie byc niszowych gier po japonsku!

To zapewne jakis bardzo dalekowschodni H&S.

Bo ja wiem... moze jakis Onimusha, ale jaki to nie wiem, bo nie interesuja mnie te ichne mangi, anime, hentaie czy jak to tam je zwal...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra była wydana w Polsce przez City Interactive. Sam kupiłem ją w Empiku za marne grosze, więc aż tak bardzo niszowa chyba nie jest :/

Wydana przez City Interactive? Kupiona za niską cenę? - Niby jakim cudem oczekujesz, że ta gra nie jest niszowa? Jest bardzo niewiele nieniszowych gier w ofercie City Interactive. I wcale nie są bardzo tanie.

Nie mam pojęcia co to za gra. Trochę przypomina Enclave, ale to na pewno nie jest ta gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry od CI właśnie nie są niszowe. Niszowe, czyli trafiające do wąskiego kręgu odbiorców, z reguły trudno dostępne. Gra którą można kupić w co drugim Empiku/Media Markt/supermarkecie/kiosku, i w które może zagrać każdy są raczej dość popularne.

Dobra, bo zaczyna się offtop. Zgadujecie, czy mam podać tytuł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo dystrybutorem w Polsce było OniGames. Po krótkim czasie jednak OG zostało wykupione przez CI, i pod takim logiem wydawane jest do teraz. Jak nie wierzycie to mogę zrobić fotkę pudełka i tu zmieścić. Z widocznym logiem CI :wink:

EDIT

http://www.allegro.pl/item616817008_daemon...ja.html#gallery

Zerknijcie proszę na zdjęcie, na lewy dolny róg :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannon Fodder ^^ Gra jest niepowtarzalna, więc komentarz zbędny.

Tym razem zrzekam się prawa do podania gry, bo to by nudne już było. Jako wygrany proszę MSainta aby coś podał ;)

EDIT

Oj, ubiegł mnie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...