Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lis3k

Zagadki obrazkowe

Polecane posty

Zasady (wersja poszerzona by Rankin):

1) Zgadujemy gry na PC, mogą być komercyjne bądź darmowe, tak długo jak nie są przesadnie nieznane (niszowe produkcje wydane po japońsku odpadają)

2) Naraz może być zgadywana tylko jedna gra

3) Następną zagadkę zadaje osoba która pierwsza poprawnie odgadła obecną - po potwierdzeniu poprawności przez obecnego zadającego, jeśli nie chce bądź nie pojawia się przez kilka (2+) dni, zagadkę zadaje pierwszy chętny.

4) Nie zadajemy zagadek przesadnie prostych typu "główny bohater stoi pod logo gry"

5) Zagadki mogą (powinny) być poszerzane o kolejne wskazówki jeśli nikt nie odgadnie poprawnie. Częstość podpowiedzi zależy od zadającego pytanie. Jeśli w ciągu 24 godzin nikt nie odganie poprawnie, zadający może dać nową grę bądź wyznaczyć swojego następcę.

6) Zagadki z gier z włączonymi modyfikacjami są zabronione. Bez wyjątków.

OK?

No to zaczynamy.

post-65800-1242059599_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było przypadkiem takiego tematu drodzy forumowicze? Serio pytam...

Gra to Team Fortress 2

Mała prośba: wytłumacz lepiej zasady. Mogę dać screena, czy musi być obrazek (artwork)? Rozumiem, że freeware się nie liczą (N, Frets on Fire). Jeśli dobrze odpowiedziałem, to muszę poczekać na pozwolenie, by wysłać zdjęcie?

Kurcze, ja chciałem być pierwszy :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modom pomysł się spodobał, tym bardziej że jeden z nich po cichu chodził z podobnym :). Ale faktycznie trzeba parę zasad wprowadzić aby się bajzel nie zrobił. Pozwoliłem sobie umieścić zasady w pierwszym poście, aby były widoczne :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swat 3 w multi. Multi wyjaśniają kolorowe napisy, Swata wyjaśnia policjant... :tongue:

Jeszcze mam pytanie małe: trzeba podawac podtytuły zawsze, czy tylko gdy jest to konieczne np. Burnout tylko jeden wyszedł na PC, więc nie trzeba dokładać "Paradise City", ale przy Prince of Persia już muszę dodać Warrior Within?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Według zasad Gianlorenzo23 robi następną zagadkę. :smile:

A MathRaven27 trafił w mój pomysł na rozwiązanie zagadki, mieliście poznać grę po interfejsie :happy:

Mam nadzieję, że teraz będzie coraz trudniej, bo pomysł na zabawę bardzo fajny :P

Nikt nit potwierdził, ale jestem pewien, że dałem dobrą odpowiedź. eddy1 coś nie zagląda do tego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...